Шопзон ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Шопзон ЕООД

Не започвайте работа там! Бях повикана за пробни снимки за модел на техния сайт, по телефона ми беше казано, че ще е за 4 часа и ще ми платят за половин работен ден. Отидох за пробни снимки, стоях около 6 часа+ преди да ме снимат с дрехите трябваше аз да ги гладя! И за всичко това накрая не ми беше платено, а въпросните снимки ми бяха качени в сайта им. Ужасно отношение, некоректни шефове и много лош спомен от това преживяване .

За съжаление в тези сайтове се пишат само негативите. как никой от бившите служители не споменават, че "гадните" шефове са разнасяли заплати по адреси на персонала, за да не остават без пари? Защо никой не сподели тук, че за всеки рожденик се отделя определена сума пари за подарък... да, атмосферата е приятна, къде на друго място ще ви дават да си пиете кафе и пушите цигари когато искате. Сменила съм 4 фирми и само в тази нямах определени часове за цигара за по 10 минути.... хора, ако извличате поне малко от положителните неща, които ви се случват животът ви ще се развива по много по различен начин. Когато направите фирма и разберете как се ръководи в днешно време тогава давайте оценка кой е добър ръководител и кой не. Мнения на стажанти не мисля че са оправдани, тъй като те друго не са видели. Обиколете малко по фирмите и тогава се върнете отново тук и пишете... Аз също съм бивш служител на тази фирма!!!

Никога не се захващайте с тази фирма! За съжаление имам опит с тях от преди 4-5 години и за щастие - само за 2-3 месеца, но виждам, че нищо не се е променило! Мизерно заплащане (ако има начин и мине - дори няма да ви платят), няма договори, никакво уважение към хората, ако можеш, трябва да работиш денонощно. Фирмата се управлява от хора, които абсолютно нищо не разбират и нямат елементарно отношение към служителите си, но на обещания и думи са много силни в началото! Аз лично съм отвратена!!

Не си заслужава да си губите времето с тази фирма. Шефовете и колегите изглеждат чудесни, държат се добре и правят мили очи, но по този начин само крият проблемите си.
Заплащането никога не се извършва навреме, не се спазват никакви уговорки. Договор за новопостъпилите служители няма. Само обещания и оправдания.
Определено търсят служител, който да работи за минимално възнаграждение, което в крайна сметка дори да не бъде платено.

Уважаеми бъдете предпазливи! Ако Ви се обадят за интервю от въпросната "фирма", не си правете труда да им се връзвате на условията, защото те в началото ще изглеждат в пълния си блясък, но след време ще се окаже пълна боза, дори бих казал НЕ след време, а в много скоро време... Ще Ви се обади шефа на фирмата, измамника и експлоататора, който търси хора да му вършат работата по бързо и от робот. Ще Ви покане да отидете в офиса му в "Манастирски ливади", офиса е ок, хубав и лъскав, като влезнете, ще си кажете е попаднах на готино място, но всичко до там. Ще отидете на бюрото на шефа, ще започне да овърта и нещата няма да бъдат по същия начин както бяха по телефона... В офиса има дами, които са със прекалено самочувствие и може да Ви гледат като полезни изкопаеми. Ще Ви покажат, че в офиса може да се чувствате като у дома си, с кафенце по всяко време и тераска за по цигарка - в крайна сметка там е място за работа а не пушилня, но така е преценил шефа да привлече вниманието на ново постъпилите в този офис. Длъжността по която кандидатсвате никак няма да изпълнявате само нея. В тази фирма трябва да си в час със стайлинга, със фотографските умения, с администраторските, с асестирането и така нататък. Има голямо текучество на нови хора, постоянно има обяви и залъгват народа. Дамите които се намират в офиса си стоят на компютрите и си цъкат в интернет пространството, но няма да се решат да Ви бъдат полезни и да има колегиално отношение. Пари може да не очаквате от тази фирма, договор изобщо, или ако пуснат някакъв договор, гаранция че няма да е както трябва... Шефа е един човек, който няма понятие  как се прави и ръковови един бизнес. Дори чисто словом е на много ниско ниво, ще се опита да се направи на разбирач във всичко, но не е така. Явно джоба му е пълен с пари, че да съществува тази фирма. Предпазвайте се много и не си губете времето с тази фирма... Ще съжалявате след време, не давайте да подценят достойнството Ви.

Екипът е от млади хора, с които работното време минава неусетно. Шефовете не са лоши, но както навсякъде има какво да се желае.

В никакъв случай не постъпвайте там даже и само за интервю. Шефа си променя името на фирмата няколко пъти и само иска всички хора да му работят за без пари. Няма договори, даже и за стаж, не плаща. Само лъже, мами и посто няма никакъв смисъл да се занимавате даже да ходите до там. Пълна загуба на време и даваш всичко от себе си за нищо насреща. След като никой не му върза на заплата 450лв, за цял работен ден, която не изплащаше, така или иначе, сега вече обявата се пуска за стаж, понеже стажа е неплатен и няма какво да се обяснява на хората за никакви пари. Няма да ви назначат после, а човека иска хората да му работят за без пари винаги, не само 1 или 2 месеца или колкото издържите. Вече освен дизайнер, трябва да си и програмист, а ако може и снимки да правиш, перфектно, за без пари всичко искат. Обявата върви нон стоп и постоянно има текучество, на така наречения персонал, който всъщност е без грам уважение. Успех на шефовете :)

Не отивайте в тази фирма, даже и за стаж. Ще останете много разочаровани във всяко едно отношение.