ЕКО АЙ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЕКО АЙ ЕООД

Защо коментиралите не заставате с името си, а се криете зад анономност?

За жалост е истина, че това е новата фирма на Веселина Янчева. Както вече е писано - старата песен на нов глас. Уж много проекти, но реално не се правят/завършват. Само подготовка за големи обекти и накрая нищо. Т.е. работата на всеки се свежда до борба с вятърни мелници!
Както и в предишната й фирма "Ийст Трейд" и тук се толерира подмазването. Ако искаш да ти се повишава заплатата трябва да се подмазваш на шефката, на майка й, на бебето й, на кучето й и разбира се на любовника й. Разбира се, любовника й (както и в старата фирма) работи за нея и нищо, че няма и основно образование е шеф!!!
Заплащането е добро (ако си успял да си го договориш), но това въобще не значи, че ще си го поличиш. Пример: когато се раздават заплатите отсъстваш от работа поради някакви причини, респективно не си там да си получиш заплатата; връщаш се и заплатата ти е изхарчена от шефката!!!
Да не забравяме "милата" майка на шефката! Тя винаги е там и бди да не би да ощетиш детето й с един кламер и ти държи сметка как си вършиш работата, макар и идея да няма какви са ти задълженията. За нея всички там са роби и се държи така с тях!
Лина все още е на принципа "разделяй и владей", т.е. гледа да внесе смут и неразбирателство между колегите, за да излезе, че само тя се грижи за теб и само тя ти мисли най-доброто и че тя ти е единствения приятел!
Работата при тази жена е все едно да работиш в психиатрична институция! Бягайте далече от нея! Постоянно отваря нови фирми - последно е Green technologies!!!

А мнение на настоящ служител, моля дайте. Защото както знаем в България всеки  плюва старите - местоработи, -гаджета, -приятели и т.н.

Еко Ай ЕООД е новото име на Ийст Трейд ЕООД с управител Василина Янчева, въпреки че в момента в Търговският регистър името на В.Янчево съществува като заличено обстоятелство, тя стои зад фирмата. В Ийст Трейд ЕООД се наслушахме на големите проекти на гореспоменатата госпожа, за зелена енергия и други зелени идеи и стояхме без заплати близо четири месеца, след което всички бяхме освободени и всеки започна да си търси заплатата както намери за добре. Офисът е сбутан в един малък апартамент на Бул. Симеоновско шосе. През цялото време се занимавахме с прищявките на г-жа Янчева и мнимите и италиански приятили.След което изведнъж тя изчезна , в прекия смисъл на думата, и започна да се крие от всички и от всичко. Поддържахме връзка само по скайп. Предполагам ,че и новат афирма и отношението към новите служители няма да са много по-различни от това което направи в страта си фирма. Една смяна на името на фирмата не променя същността .Така че, внимавайте когато започвате работа в новоучредената Еко Ай ЕООД.