Папила оод /img/frontend/nomap.png"

Папила оод

Страхотен екип. Изключително точно и коректно отношение. Прекрасни условия на труд. Спазване на договорените условия.
Работата е интересна, разнообразна и мотивираща. Всеки ден е едно ново приключение.
Ако човек се доказва в работата си ежедневно и я върши с внимание и интерес то няма да има проблеми не само в тази, а в която и да е друга компания.
Радвам се, че съм част от екипа и работя с удоволствие, без да забележа кога е минал работния ден.

Пазете се от тия хора. Публикуват обяви от сорта "web asistant" или нещо подобно и се работи дистанционно. Казват ви че ще ви пробват 2-3 месеца на мизерна заплата и след това евентуално ще скучват договор. Това са лъжи. След пробния период се разбира че договор няма как да направите понеже фирмата е установила дейността си. Големи измамници са. Пазете се от тоя