Сокотаб България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Сокотаб България ЕООД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Условията във фирмата са ужасни. Не плащат вредни, всичко си било в нормите. Като си плащат защо да не е. Не си ли връзкар, или да си от Кърджали или Хасково, забрави за каквото и да е било развитие. Ако имаш пари да бутнеш на някой от шефовете може и да те угрее поне да не те съкратят за друго едва ли. Всички кадърни служители им избягаха, другите ги съкратиха. Селянията и шуробадженащината е много голяма. Заплащането не е по-голямо от другите фирми. Всеки инцидент какъвто и да е било се покрива.Сигорност във фирмата, нулева.Началниците са най-некадърните и коромпирани в цялото околие.Фирмата работеше на три смени, сега работи само редовна смяна правете си изводи сами, и колко хора са били съкратени.Ако държите да работите в добри условия, да не се държат с вас, като с животни и да се развивате не е това фирмата, не се лъжете.Блацгодарение на "кадърните" шефове фирмата върви на фалит.

angel chobanov ot vidin e nai golemiq pi4 v tazi firma,samo toi 6te opravi vsi4ko

Ще си спестя голяма част от мнението в момента. Но искам да отбележа няколко неща. Първо преди да юрнете някой да почва работа при вас за цитирам перспективна и висока заплата с увеличение 60 лв месечно завинаги от колкото си почнал ЕВЕНТУАЛНО след 6 или 12 месеца и това не е ясно, въпреки че се осигурява на цялата сума, а вие много се гордеете с това, а аз не смятам, че това е изключително, редно е преди да пратите на друго място да се подпише договора за помощник, който само уж шял да щрака на компютъра, въпреки че видях отгоре отгоре работното място, което е моя грешка, заедно със самия договор да дадете длъжностната характеристика и документа, че ще се бачка във вредна среда срещу "американска'' заплата, а не след подписването на договора. Само козметична забележка. Дразни ме също да ми бъде удържан данък върху 4,30 лв дневно, но може сигурно и да не се ползва тази услуга за ядене от фирмата АДИСА, което всъщност представлява една котешка порция на фона на реалното натоварване като така наречен бонус към заплатата. Ами ако искам да ям за 2 лв през деня?

Искам да попитам как са заплатите в сокотаб

Като цяло работа-заплащане е на добро ниво,но има едно голямо НО което трябва да бъде сведено до знанието на по-високо стоящите ръководители и да се позаинтересоват защо ръководител на отдел лаборатория си позволява да елиминира стари работни кадри без основателни причини. По мое мниние въпросната госпожа- ръководител работи на лични интереси които смятам че не са от основната политика на фирмата.Уважаеми Ръководители моля вземето под внимание тези своеволия които въпросната госпожа си позволява.Благодаря Ви за вниманието.

Колеги: Повечето колеги в администрация и производство са приятни и мили. Има един или двама човека във фирмата, които са хванали някой за шлифера (на високи позиции) и трябва да се сменят, но естествено не ги сменят.

Професионализъм: Това не е най-силната черта на фирмата, особено сред мениджърските позиции, но при повечко желание има какво да се научи.

Заплащане и развитие: Кой, както си го направи. Като цяло намирам заплащането една идея по-добро за региона. Ако се напъваш шанса за увеличение на заплащането и растеж е реален. Ако имаш дълът език, определено е от полза. Естествено има отдели, в които няма накъде да растеш.

Работно място: Стаите които имат дневна светлина са супер. Тези в производството нямат достъп до пряка светлина и малко подтискат.

Условия на труд: Прах в производствените помещения и мирис. Има маски, но обикновено се запрашават и не се ползват от операторите. Тук там, някое мишле може да подрифти и аз полираните подове на халетата.

Местоположение: Преди Либхер и след Балкан Стар. Има си организиран транспорт и всичко е нормално ако си готов да жертваш час повече време сумарно на ден за транспорт извън града.

Привилегии: Почти няма такива. При постоянния персонал за всяка година получаваш по ден отпуск отгоре до 25 дни макс.

Аз лично съм доволен от фирмата и мога да кажа, че повече ми е помогнала, откокото навредила. Ако искате обаче бляскава кариера сте сбъркали адреса в 95% от случаите. За начинаещи специалисти е перфектното място. Новите идеи срещат яка съпротива и по мое наблюдение имаше няколко къдърни колеги, които си заминаха незаслужено. Малко са отделите без интриги.

Здравейте,никъде не намерих тема за толкова голяма фирма като Сокотаб.Чувал съм,че е много добър работодател и заплатите са доста добри.Интересува ме набират ли хора и на какви позиции?