Пицария Да Винчи /img/frontend/nomap.png"

Пицария Да Винчи

Изключително некоректен работодател. Заплащането е смешно, но поне да се изплащаше. Заплатите се бавят, а ако изобщо получите сте голям късметлия.

Браво Марийче , но не забравяй че пишеш това от женска логика.
Какво им трябва на жените - няква работа за 500 лева и богат или приемливо финансово осигурен тъпкач .
За жените това подаяние може и да е приемливо - повечето сте с робска и комплексарска психика, но за мъж , който трябва да поддържа себе си и евентуално нормално немеркантилно момиче тези пари са подигравка.

Здравейте!Казвам се Мария и работя от няколко години във Фирмата. Четейки предходните коментари,знаейки кой ги е писал,знаейки какви са били като колеги вече се дразня и искам да изразя мнение. Откакто работя във заведенията на въпросния работодател не съм видяла нито непрофесионално отношение,нито някой да е бил подведен със заплатата.Напротив, всеки е получавал отношение,каквото е заслужавал!Да,може би не е най-невероятното място за работа,но мога да кажа,че всеки,който е показвал сериозно отношение към работата и колегите си е получавал нужното уважение.И това може да се потвърди от всички колеги.А че шефа си има принципи,че мрази крадци,наркомани,алкохолици си е прав.Ние доста често го отнасяме заради горните коментатори,които идват на работа когато си поискат, правят каквото си поискат и ние ги носим на гърба си!!!Въпросния хубавец lafleur накрая беше почнал да преджобва и нас,а половината от изчезналите кухненски пособия се оказаха в квартирата му! Както казах,аз работя в Да Винчи от доста време,родих,изкарах си майчинския и пак работя там,има колеги,които работят от повече от 10 години,основните кухненски служители също работят по повече от година-две...Всичко по-горе написано може да се потвърди от всички настоящи колеги! Качеството на храната въобще няма да я коментирам-всички знаят,че е много добро!

Изключително не коректен работодател. Обещаното заплащане не се получава, затова и персонала се сменя на всеки 2-3 месеца. Напълно непрофесионално отношение към работниците му...

Абсолютно подигравателно заплащане при интервю за работа. Със сигурност ще направя бойкот на селските му заведения , както и ще препоръчам всички да не стъпват там.

Най-гадният работадател. Няма да ви изплатя парите. Ще изгубите времето и нерви. Нищо не разбира в ресторантьорство. Ще подавате хлебарки в супите на клиентите и ще продавате мъртви раци. Ще работите по 16 часа, при трудовия договор на 8 часа. Ще ви обещава на интервю заплата не по-малка от 700 лв- не му вярвайте, ако ще имате толкова- ще е голям късмет.