Kempinski Hotel Grand Arena / Кемпински Хотел Гранд Арена /img/frontend/nomap.png"

Kempinski Hotel Grand Arena / Кемпински Хотел Гранд Арена

Тъй като хотелът не се ангажира с подслона на персонала, самият престой в Банско е кошмар. Това е най-натоварващият фактор, няма къде да изпереш дори, а цените са по-високи от централни квартали в София.
По отношение на хотела, смятам че организацията на работа е много добра, имат прекрасна репутация, постоянни клиенти, много добър маркетинг, което само по себе си отваря много врати за бъдещи възможности, след като вече си работил/а там.
За развитие и по-висока позиция почти не може да става въпрос, предпочитат наемане на хора от вън, отколкото повишаване на персонала, което мен лично възмощава много и смятам че е краино некоректно и дори нелогично, за хотел който се стреми към постоянство в стандартите.
Последно, но не по важност за съжаление, заплащането е много ниско и е почти достатъчно за покриване на ежедневни разходи и квартира (която както вече споменах е с много лоши битови условия).

do koga v BG shte ima rabotodateli tip "Feodali"i vsi4ki shte im se klanqme???nie sme si vinovni!!!!!!!ne moje za 450lv.da ti vzemat akala i da imasah 6 preki na4alnika ot 7 4oveka v kuhnqta vklu4itelno i teb samiqt!!!!!!!