Kempinski Hotel Grand Arena / Кемпински Хотел Гранд Арена /img/frontend/nomap.png"

Kempinski Hotel Grand Arena / Кемпински Хотел Гранд Арена

Заплатите са супер ниски, а изискванията са прекалено високи. Освен храната и ежегодните профилактични прегледи няма абсолютно никакви социални придобивки. Генералният мениджър се сменя на всеки две години, като по време на мандата му приоритет НЕ е качеството и условията на работа на служителите, а хем да се спестява, хем гостите да бъдат удовлетворени от престоя си. Хранят маймуни с трохи. Бакшиши почти не се изкарват. Кадрите не се пресяват и оценяват. Към днешна дата почти на никого не му пука за благото на служителите.

След кандидатстване по обява в интернет, бях извикана на интервю. Първо, по телефона получих обаждане за срещата след 2 седмици, тъй като хотела не работеше в този период. Явих се на интервюто, жената, която го проведе не изяви никакъв интерес от мен, не задаваше никакви въпроси , само разказа за позицията и всичко за 10 минути. БЕЗ да каже каква е заплатата- тази информация се била коментирала само с одобрени кандидати. Второ, получих обаждане отново от хотела след една седмица да ми предложат работата и да ми кажат заплатата, която е минималната заплата( което обяснява, защо не се коментира лице в лице). Не очаквах тояно от този хотел такава загуба на време и напразно чакане. Когато разкарвате хора, които даже не са от града поне бъдете коректни и кажете заплатата.

Вероятно най-коректният работодател в района. Въпреки, че всички хотели в града затвориха след карантината и освободиха персонала си, Кемпински не съкрати нито един колега! Дори напротив. Ако човек си върши съвестно работата, фирмената сигурност е на много високо ниво.

Заплащането е около и над средното за региона. Екипът е шарен и има хора от различни държави. Работната среда и атмосфера са динамични, но и приятни. Често се организират някакви събития на екипа. Колегите са дружелюбни и усмихнати.

Почти всички ръководители са израстнали отвътре, което дава много предимства, ако човек планира дългосрочна кариера в хотела. Винаги се дава шанс за израстване, а на най-добрите се организират и пътувания до други локации с цел обмяна на опит и развитие.

Веригата е международна, стандартите на ниво и предлага много възможности за допълнително усъвършенстване с всички предвидени присъствени и виртуални обучения. Отделно от това изхранването, настаняването и/или пътуването са осигурени от хотела.

Едно добро място за работа!

Доста неща се спестяват за този глупав хотел, грешка хотела е добър а Управлението му е Глупаво, Рибата се вмирисва от към ГЛАВАТА, нали така драги ми лизачи на ....Всичките сте един дол дренки взимат по 2-3 и кусур хиляди лева другия персонал по 450 лв ....Ако не лижете ....на началниците си .....сте никой ....ако пък го правите сте предатели....Ейй...спирам че мога да кажа много ....Много...

Една от най - коректните фирми в региона, по отношение на заплащанети винаги има какво да се желае но никога не закъсняват, колегите са добри на фона на останалите хотели в региона тожа е единственото място на което си заслужава да работиш и където получаваш това което ти е обещано до стотинка!

Като бивш  служител мога много да напиша за хотела и за мениджмънта като цяло/всяка година по един, това трябва да ви говори нещо/, но ще се въздържа само с няколко коментара. Първото -заплащането ниско, а изискванията много големи.Преди се плащаше на датата, сега ще прескочат и седмица.Кандидати, които не са от района се ползват с предимство, като че ли сме по-малко кадърни и образовани. Ще ви наемат за сезона и след това ще ви уволнят на пролет,понеже ще стане само сезонен хотел, и може би не и Кемпински повече.Вие си направете сметка, дали да започвате там!

Някой би ли се ангажирал да каже какво разбира под ниско заплащане? Благодаря.

Заплащането е неоправдано ниско, като се има предвид, че много се изисква и клиентите не са кои да са. Уважение има от клиентите, но не и от ръководството. Колегите са готини, сигурност обаче няма. Във всеки момент може вичко да се случи. Не препоръчвам за работно място, макар че има и къдърни хора.

Работила съм на много други места и Кемпински Хотел Гранд Арена Банско е единственото място осигуряващо транспорт за всички работни смени. Новият мениджър се погрижи и за новите ни униформи. А храната в сл. ресторант е много добра.

Настаняването е осигурено от хотела. Храната също е безплатна и отлична като разнообразие и качество. Новия мениджмент на хотела има честно отношение към служителите и на знаещите и можещите такива се предоставя възможност за кариерно развитие.