Kempinski Hotel Grand Arena / Кемпински Хотел Гранд Арена /img/frontend/nomap.png"

Kempinski Hotel Grand Arena / Кемпински Хотел Гранд Арена

Доста неща се спестяват за този глупав хотел, грешка хотела е добър а Управлението му е Глупаво, Рибата се вмирисва от към ГЛАВАТА, нали така драги ми лизачи на ....Всичките сте един дол дренки взимат по 2-3 и кусур хиляди лева другия персонал по 450 лв ....Ако не лижете ....на началниците си .....сте никой ....ако пък го правите сте предатели....Ейй...спирам че мога да кажа много ....Много...

Една от най - коректните фирми в региона, по отношение на заплащанети винаги има какво да се желае но никога не закъсняват, колегите са добри на фона на останалите хотели в региона тожа е единственото място на което си заслужава да работиш и където получаваш това което ти е обещано до стотинка!

Като бивш  служител мога много да напиша за хотела и за мениджмънта като цяло/всяка година по един, това трябва да ви говори нещо/, но ще се въздържа само с няколко коментара. Първото -заплащането ниско, а изискванията много големи.Преди се плащаше на датата, сега ще прескочат и седмица.Кандидати, които не са от района се ползват с предимство, като че ли сме по-малко кадърни и образовани. Ще ви наемат за сезона и след това ще ви уволнят на пролет,понеже ще стане само сезонен хотел, и може би не и Кемпински повече.Вие си направете сметка, дали да започвате там!

Някой би ли се ангажирал да каже какво разбира под ниско заплащане? Благодаря.

Заплащането е неоправдано ниско, като се има предвид, че много се изисква и клиентите не са кои да са. Уважение има от клиентите, но не и от ръководството. Колегите са готини, сигурност обаче няма. Във всеки момент може вичко да се случи. Не препоръчвам за работно място, макар че има и къдърни хора.

Работила съм на много други места и Кемпински Хотел Гранд Арена Банско е единственото място осигуряващо транспорт за всички работни смени. Новият мениджър се погрижи и за новите ни униформи. А храната в сл. ресторант е много добра.

Настаняването е осигурено от хотела. Храната също е безплатна и отлична като разнообразие и качество. Новия мениджмент на хотела има честно отношение към служителите и на знаещите и можещите такива се предоставя възможност за кариерно развитие.

Тъй като хотелът не се ангажира с подслона на персонала, самият престой в Банско е кошмар. Това е най-натоварващият фактор, няма къде да изпереш дори, а цените са по-високи от централни квартали в София.
По отношение на хотела, смятам че организацията на работа е много добра, имат прекрасна репутация, постоянни клиенти, много добър маркетинг, което само по себе си отваря много врати за бъдещи възможности, след като вече си работил/а там.
За развитие и по-висока позиция почти не може да става въпрос, предпочитат наемане на хора от вън, отколкото повишаване на персонала, което мен лично възмощава много и смятам че е краино некоректно и дори нелогично, за хотел който се стреми към постоянство в стандартите.
Последно, но не по важност за съжаление, заплащането е много ниско и е почти достатъчно за покриване на ежедневни разходи и квартира (която както вече споменах е с много лоши битови условия).

do koga v BG shte ima rabotodateli tip "Feodali"i vsi4ki shte im se klanqme???nie sme si vinovni!!!!!!!ne moje za 450lv.da ti vzemat akala i da imasah 6 preki na4alnika ot 7 4oveka v kuhnqta vklu4itelno i teb samiqt!!!!!!!