Елит Консулти (трудова борса) /img/frontend/nomap.png"

Елит Консулти (трудова борса)

1 точка от 6 мнения

Този екип от "Професионалисти" има нужда от психолог, всички до един барабар с управителката. Незнам дали имат лиценз от МТПС,но ако е така наистина много жалко.

И според мен са мошенници.Първо по тел. ти казват-"елате,при нас само работодателите плащат" , а посе-"дай 20лв.(уж за психо характеристика)А рускинята е наистина много неприятна личност .Съжалявам ама всички,които познавам си дадоха парите напразно и си останаха с чакането.Лично аз като видях за какво става дума си тръгнах.

Служителките в тази фирма са толкова елементарни и некултурни,че просто нямам думи за това.Не стига ,че ги чакаш с часове да те приемат,ами и като решиш да ползваш мизерната им тоалетна/щото то резервоар да има човек при това чакане ще ти се доходи/ направо ти сочат вратата като ,че ли ще те обслужат без пари.Явно от това не могат да печелят,затова имам препоръка към ръководството-нека вземат стотинки и за това, ако за напред не желаят такива коментари.А ако при мен работеха такива служители,проявили такова отношение към клиент бих се замислила колко да ги държа на работа.Надявам се някой от ръководството да чете тия коментари и да си вземат забележка,иначе Европа ще я видят през крив макарон.

ne e vqrno tova 4e sa izmamnici, az namerix rabotata si 4rez tqx. a tova 4e ne sa ti se obadili moje bi zna4i 4e ne stava6 za ni6to :)

20 lv -haha obirdjii.uj ihteligentni pak al4ni.dava6 parite i te kazvat 6te vidim, 6te vu izvikame za podhodq6ta poziciq,itova e .koi im dava licenz na takiva,

Ништо общо с борса!!! Нияма да ви намерят работа, но ще ви вземат 20 лева! Забележете, ще ви искат "два - три лева за телефонни разговори", каквито няма да има. Освен това ще ви кажат че автобиографията ви не струва, и ще ви я "оправят" отново срещу сумата от 3 лева. Иначе роботят "безплатно"!!! Бягайте, като чуете руски акцент!!!