Семани ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Семани ЕООД

Работата за Семани за мен е изключително интересна. Участието в различните проекти ти дава възможност да развиваш своята наблюдателност, концентрация, да наблюдаваш и опознаваш хората, учи те на стандартите в обслужването и те каза да ги търсиш и изискваш и извън работата като Таен клиент. Екипът на Семани е много коректен и отзивчив към своите тайни клиенти.

За Семани научих по случайност, фирмата дава чудесна възможност за допълнителен доход, вярно е, че не може да се разчита за прехрана, но парите не са никому излишни - за тези, на които им се работи и не просто го местят от единия крачол в другия и чакат парите сами да дойдат. Парите тук се изкарват в буквалния смисъл - ако искате да си получите възнаграждението, трябва да си свършите качествено работата, трябва да сте концентрирани, обективни и старателни. Взамяна получавате обещаното възнаграждение точно навреме и по-рано дори, интересни случки! Работодателят е много коректен, комуникацията е на отлично ниво!

Не съм съгласна с двете дами, разсъждаващи на тема безплатни проверки и законност на тестовата проверка. По темата за тестовата проверка - Нали по някакъв начин трябва да се отсеята потенциалните "тайни клиенти" могат или не могат да я вършат тази работа т.е. как го владее българския, може ли да се пишат смислени изречения с подлог и сказуемо, може ли да се борави със снимачна техника. По време на тестовата проерка, кандидатът е този, който избира кой обект да посети, съгласно указанията на работодателя, как тогава се възползват от него?! Аналогично за някои конкурси, изискващи текстова разработка, която остава при работодателя, не е ли кражба на интелектуална собственост. И накрая, за да не разводнявам - изборът дали ще играе по правилата на работодателя е единствено и само на кандидатът за работа. На кратко за фирмата - коректна и точна. Основен доход от тази работа не може да се сформира, но е вид помощ, ако разбира се ни се работи, а не ни се мрънка из форумите. :)

Работя за Семани, когато имат проверки в Асеновград и околните градове. Коректни са, плащат веднага, отнасят се чудесно. Препоръчвам ги за тези, които искат да спечелят допълнителен доход.

Възлагането на каквато и да е било работа без договор е нарушение на трудовото законодателство. 200 човека ще разпратят снимки + направен разход в супермаркет, отбелязване кой точно е обекта, с дълга анкетна карта и на тях няма да им свърши работа...хайде моля Ви, те сценария са си го направили предварително. Не се предлагайте безплатно. Пиша това по повод, че отново е наситено с техен "подбор".

Вили,не съм съгласна с мнението ти.Аз също направих тестова проверка,веднага получих отговор,че е успешна,но за задача ме потърсиха след месеци.От известно време си сътруднича с тях и съм много доволна.Плащат почти веднага,под месец,вкарват осигуровки върху хонорара.Отношението им към хората е перфектно.Просто това е непостоянна работа,затова задачите са през няколко месеца.
За проведените от нас тестови проверки ,бъди сигурна,че не могат да ги използват безплатно,защото не им вършат работа,не са по зададен сценарий и клиента не би ги приел.

Не знам дали някой е работил за тази фирма, но до момента не мисля, че се отнесоха етично към мен. Кандидатствах за таен клиент, изпълних всичките им условия, които включваха проверяване на един обект с включен снимков материал и до момента вече две седмици ни вест, ни кост от тях. Като им изпратят 100 кандидати по един материал от обект и ето ги изпълняват норматив безплатно. Не знам хора, аз ли съдя прекалено или наистина "работят" кандидатите. Ще ми е интересно да чуя и други мнения. Това стана с мен.