Алекс ОК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Алекс ОК ЕООД

През 2022 г. нещата са следните: Лошо отношение към шофьорите и кондукторите; 16-18 часов работен ден; Лошо заплащане; 1 почивен ден на всеки 7-8 работни...

Вярно е, бачках там по 14,15ч шест дни, понякога почиваш след 7,8 или9 дни. И то един ден, няма два дни почивни. Вадиш карти, бележки ти пишат за 28дни...не ходете хора, просто не ходете.... НЕ ХОДЕТЕ!!!!!

Здравейте
Аз живея в село Арбанаси и от дете пътувам всеки ден с вашите автобуси до Велико Търново и съм тук за да изкажа разочарованието си от вас и от вашите служители.
Имала съм какви ли не случки през годините,но никога ама никога и от никого не съм срещала по-грубо ,по-безсрамно, по-безобразно и по-некоректно отношение,каквото съществува сред вашите служители.
Но Вие сигурно вече го знаете щом в уеб сайта Ви няма място за отзиви или още по-добре:графа за оплаквания,както и работещи телефони на които да се свърже човек с вас.
Силно се надявам да видите моето"МНЕНИЕ" и да направите нещо по въпроса,както и да наемете по-качествен и коректен персонал,за да започнете най-малкото да отговаряте на характеристиката,която сте публикували в сайта си защото в момента сте много далеч от истината.
Та оплакването ми е от един от вашите шофьри:Няма как да назова името му,но изпълняваше курса Арбанаси-Велико Търново на дата 30.07.2017година. А това от което се оплаквам е поведението на въпросният шофьор:Първо не се съобразява,с пътниците и говори с кондукторката,докато шофираше. Което не е толкова страшно. Както и че караше с не съобразена скорост и пътуването ми беше три пъти по-некомфортно от нормалното. Най-страшното беше,че когато достигна спирката пред театър "Константин Кисимов" не ни остави достатъчно време да слезем от автобуса,въпреки,че бяхме питани предварително на коя спирка ще слезем и ние посочих ме нея,след което бяхме изгонени от автобуса напсувани и ни затръшна вратата под носът ,след което ни показа не приличен жест с пръстите на ръцете си.
Не знам по какъв метод избирате служителите си,но смятам че трябва да го промените не забавно,ако желаете да отговаряте на характеристиките,които сте изтъкнали за себе си във вашият уеб сайт. Възмутена съм от вас и настоявам този човек да бъде УВОЛНЕН НЕЗАБАВНО иначе обмислям да подам жалба срещу вас в съда за нанесена морална обида. Но въпреки това мнението ми за вас едва ли ще се промени. И винаги ще смятам,че вие сте най-отвратителната и мизерна автобусна фирма не само в цяла България,но и в целият свят!И ако имах възможност бих спряла да използвам услугите ви много отдавна!

Лоша база, рушащи се автобуси, опасни за движението и живота на хората, два монтьора за цялата фирма :), смешна работа, лошо заплащане, лоша среда на труд-ако сте мазохисти се пробвайте за работа във фирмата!!!

Разпадащи се автобуси, деградирали хора вживявайки се като началници, които лъжат и крадат и от малко изкараните робски пари на шофьорите!!!

Автопарк и условия на труд под всякаква критика-покровителствани от лица на подходящи постове в тази циганска държава и затова, никой не ги проверява и не им излизат неуредиците и нарушенията на законите наяве и безнаказано си возят хората застрашавайки не само техния живот, но и на останалите !!!

харесвам фирмата ви и желаа да работа при вас

Възмутена съм от отношението на служителката в офиса на автогара юг във В.Търново.Държи се некоректно и грубо с клиентите,не издава касови бележки и не изисква уч.книжка,за да удостовери,че издава ученическа карта.Ще уведомя инспектиращите органи,за да предотвратят такива груби нарушения.И имам един въпрос.Прочетох в сайта ви,че ученическа карта за един месец струва 22лева.Защо служителката я таксува по 34лв,като за работещи?

Крайно време е някой да сигнализира и да се вземат крупни мерки за този РОБОВЛАДЕЛЕЦ - Алекс ок! Всичко, което се случва в тази фирма е в разрез с Кодекса на труда и човешките взаиимоотношения като цяло.
Шофьорите във фирмата работят по 15 часа на ден. Почивни дни и отпуски са табу. Заплащането се извършва ден за ден, като за всичкото часово време получаваме смешни пари, осигуровките пък са на минималния праг.
Отношението на управител и собственик към всички служители е като към роби.
Тази фирма плаче за проверки от ДАИ и Инспекция по труда. Факт е обаче, че такива не се извършват. Защо ли?
Само по себе си постоянното търсене на нови шофьори е показателно.