РАН Дизайн ЕООД /img/frontend/nomap.png"

РАН Дизайн ЕООД

Ужасна фирама,ужасни условия! Заплащането 500лв...(ако няма глоби за нещо) понеже все ти си виновен! Няма смисъл да четете тук! Има един коментар в + на фирмата,написан от самите тях! Отворете сайт за работа,винаги имат обява за някой град! Това говори достатъчно за тях! САМО НЕРВИ И ВИКАНЕ ПО ТЕЛЕФОНА! Пазете си здравето хора,не си струва...

Единствения плюс е,чв магазините са все в молове и големи центрове! Имаш сигурност пчот гледна точка,чв има хора около теб,охрана и т.н...заплащането е едно и също от 2010година до настоящия момент! Отношението префполагам също,щим толкива често се дменя персонал(по мои наблюдения) Всяка вечер получаваш крещене и упреци по телефона,заради това,че нямаш оборот! А истината е ,чв малко хора могат да си позволят скъпите стоки...да не говорим,че има дни в които никой не влиза и тогава тежко ти... Съжалявам,че толкова време съм работил там,можех да работя за тези пари на много други места! Ако имате съмнения дали да започнете във тази фирма или не,съветвам хората да започват! За повече пари можв да работите и като чистачка!

Пълен фарс е тази фирма. Общо взето много работа, пари малко, уважение - нулево.

Собствениците си нямат и грам представа от бизнес, а ако продажбите не вървят - си го изкарват на теб. Всъщност причината е в тяхната некомпетентност и липса на бизнес умения.

Стоката е скъпа и некачествена, продават се чаши и сервизи с дефекти, които трябва да прикриваш.

Касови бележки в магазина почти не се издават, обучават те да прикриваш оборот.

При напускане най-вероятно няма да ви платят.

Собственичката дамата Радка Петкова е с много самочувствие без капка покритие, изключително нахална дама, която обича да унижава хората, а съпругът й Николай общо взето стои зад полата й и изпълнява заръките й.

Не препоръчвам на никого!

За тези, които ги интересува заплащането в София е 500лв. твърдо, много ниско, има бонуси разбира се, работиш два на два 12 часа и нямаш право на обедна почивка, можеш само за 5 минути да отидеш до тоалетната, всеки да си прецени дали си заслужава.

Заплащането не е най-силната страна на фирмата, но предвид условията за работа в страната и цялостната обстановка е приемливо. Натоварването е голямо, но пък те развива до голяма степен и за времето, в което си служител на тази фирма ще разбереш, ще подобриш способността си да общуваш с клиентите и да ги примамваш да купуват. Факт е, че има случаи, в които след издънка с голям клиент, неспазване на изричните инструкции на началниците или напускане на магазина по средата на работното време без да предупреждаване на никого (една моя колежка беше направила нещо такова, но се съмнявам някой да слезе на нейното ниво), следва скандал по служебния телефон от преките началници, но ако служителят спазва преките инструкции и не си позволява своеволия ще остане с добри спомени от работата си във фирмата, ще постига добри резултати в края на работния ден, ще се изкачи в очите на началниците. Два дена се работи, два се почива, но условията за работа са много добри, местоположението на работното място също е повече от прилично. Началниците на фирмата поддържат тезата, че каквото служителят посее, това ще си ожъне - тоест, че служителят (продавач-консултантът) може с разговори, добро отношение към клиента и с желание да привлече повече клиенти (нещо, с което аз всъщност съм съгласна). Стоката, която предлага фирмата е от изключителен висок ранг и от впечатляваща класа, но цените, които се слагат не съвпадат с представата на "нашенеца", който предпочита да си купи шест стъклени китайски чаши от близкия хипермаркет вместо да оцени изяществото на италианския кристал и на немския порцелан. През 4-те години, в които работих за фирмата в София, отношението към мен беше страхотно, а със заплащането и с осигуровките бяха коректни. Не мога да се оплача от тази фирма, само хубави неща мога да кажа както за нея, така и за началниците, но не бих препоръчал на прости хора с негативно отношение към света и към живота, без цели и перспективи да се развиват, да кандидатстват за работа в РАН Дизайн ЕООД.

Успех на всички!

Не те съветвам да започваш там. После ще са ти нужни месеци да се възстановиш от психическия тормоз, налаган ти от пряката ръководителка. Ще бъдеш третирана като най-некадърното и неспособно същество и всичко това за 12 часова работна смяна и мизерно заплащане, за множеството задачи, които се очаква от теб да извършваш.
Не те съветвам да си го причиняваш.
Успех!

Здравейте, някой може ли да ми каже към днешна дата как стоят нещата в тази фирма за Пловдив. Предстои ми може би да започна работа там, но като чета мненията ви се разколебавам.

Работих там известно време,напълно съм съгласна с всичко казано в коментарите по-горе. Унижават те по всякакъв начин. Всяка вечер и всяка сутрин ти крещят по телефона колко некадърен, некомпетентен и неспособен човек си, задето оборотът от предишния ден ти е толкова нисък. И този психически тормоз ти се налага ежедневно. В магазина влизат малко хора, още по-малко купуват, защото цените са изключително високи, но в края на деня единстеният виновен за ниския оборот си ТИ, заради своята некадърност и неспособност да накараш хората да купят, по думите на работодателите ти.
Работи се 12 часа без почивка за минимално заплащане, но въпреки това единственото, което ще чуеш е, че не правиш нищо и не ставаш за нищо.
Като цяло, нищо хубаво не мога да кажа!
Някой, който има поне малко себеуважение не би работил там!

Пълна пародия е тази фирма. Не са коректни и само лъжат служителите си и го смятат за нормално. Отношението им също не уважително.

Умни хора, който държат на себе си, не биха работили в тази фирма.
Всичко, което искат, е да използват служителите за максимален труд и възможно най-ниско заплащане.
Отношението към персонала е ужасно, постоянно се вдигат скандали и служителите се унижават, особено ако не са постигнали добър оборот за деня, което е ежедневие, защото никой не купува скъпите им стоки с ниско качество.
Лъжат със заплатите, с осигуровките, с работното време - целта е да ви прекарат до последната стотинка . Работи се 12 часа без право на почивка.
Изводът е - не си заслужава!