Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Редовен клиент съм на Кауфланд центъра Перник. Не знам защо напоследък в този магазин е толкова мръсно и разхвърляно. Липсва стока със седмици.На витрината липсва адекватен персонал,а на месото кацат мухи. Плочките от бели са черни при безалкохолните. Много празни кашони. И на фона на това идва реденето на каси. Едни дълги опашки и две- три каси отворени. В магазина няма консултанти.

Незнам каква е политиката на фирмата, но като клиент съм разочарован от Кауфланд Перник центъра. Там цари пълен безпорядък, стоката е разбъркана, от всякъде се веят найлони и кашони, цените не си отговарят. А да не говорим за служители, просто няма такива. Те са само на витрина и каси. Губите клиенти! Замислете!се!

В Кауфланд Перник 3100 служителите се третират като роби. Липсва чисто човешкото отношение на управител към персонал. Липсва персонал,а малкото персонал се експлоатира качествено и количествено. Заплатите са нищожни на фона на работата която има. Напрежението е на макс. Така не се работи.

Здравейте, аз съм бивша служителка в броячния център за ваучери. Там положението е критично има една групичка, която манипулира отчитането. Заплюват се филиали, които излизат на плюс и после всичко изчезва. За това може би бяха срещу мен защото им опунирах за тези филиали. Но тези две дами винаги са със нови и скъпи дрехи и обувки. За мен вече няма значение, но вземете мерки, за да се спре това и други да не останат без работа. Редно ли е това

Г-н Волф и г-н Гайдов,
дано четете форума защото вече не се издържа. Регионалния Георги Георгиев се държи много грубо и просташки и унижава всички наред особенно сега когато има нови обучаващи с него. С Янев са приятели и той нищо не му казва. Толкова е трудно в момента, малко хора сме работим като луди, че и да те овикат и обидят вече е прекалено. Той винаги е бил грубиян на моменти се кротва и после пак. Старите сме му свикнали,новите не търпят такива грубости и си тръгват. Не може такъв голям шеф да не знае как да се държи и все да му се разминава. Държи се добре само с тези които му докладват и се занимава с интриги. Срамота за тази голяма фирма,такъв регионален. Май нарочно ги избирате такива.

До кога в 8300 Варна ще се продава стока с изтекъл срок!Не се сменят етикети!Подарява се стока която не минава през каса!И това с знанието на управител и регионален!Грубо отношение към клиенти!Кажеш,че така не се работи и айде напускай не си удобен!Само,че губите служители на повече от 10 год.И което е по важно знаят как да работят и то правилно!Но явно за вас в централата не е важно,щом позволявате това да се случва!

Имах възможност да изпробвам методите им на селекция в тази фирма. - Не съм попадал през животът си на такава трагедия! - Изключително зле подготвени с познания под екзистенц минимума.
После си направих да проверя професионалната квалификация на тези, които селектират кадри. - Както и очаквах тези хора са без какъвто и да е опит! - Едната завършила политически науки и изкарала една следдипломна квалификация по ХР, другата пък завършила ХР ако това може да се нарече професия! Да не говорим, че са на възраст около 30-те години...- Сиреч не само нямат подготовката, а ми и никакъв опит.
Никога не съм попадал на такава трагедия!
НЕ МЕРСИ! - НА ТОЛКОВА НИСКО НИВО НЕ СЪМ ПОПАДАЛ НИКОГА ПРЕЗ ЖИВОТЪТ СИ!
Неквалифицирани кадри подбират персонал... - Пълен цирк!

Здравейте! Нещо чува ли се за увеличение за заплатите ?
О

В Пазарджик беше нещо страшно в магазина ви в събота заради промоцията на олио. Изпочупени буркани, консерви, народа се блъска, тича. Къде ви е охраната? Нямаше никакъв контрол и пропусквателен режим. За такъв голям магазин лудницата и хаоса бяха на ниво. Явно охрана няма в магазина ви. Срам и резил!

Само 2 охранители в Кауфланд Кърджали на смяна от фирма Енигма гард. Бой за олио в магазина ви. Контрола на охранителната фирма е слаб. Подменете си фирмата. Тотал щета!