Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

2 точки от 1910 мнения

Показани резултати 1-10 от общо 1910

Ало Филиял Надежда смениха ви Управителя сега не искам да има тън мън. Ще. Слушате и търпите вие си го избрахте не искам да чувам че сте недоволни иначе следващите сте вие на хамбара.

Доволен съм! Получавам добро отношение, а това понякога е по-добре от заплащането

Осигурена работна среда, с добро отношение от управлението, добро заплащане и привилегии.
Трябва да имаш желание да работиш, за да постигнеш повече.

Когато слънцето се скрие зад камбаните и през манастира се промъква през оградите.....

Андрей, Андрей ти си нашият злодей. Мяташ се тук и там в бюрото си пак сам или не. Назифе ти опъва жилите пак и ти бара твоя т....к. Мушкаш всичко живо само и само да е с теб . Ще те видим като се осереш и Супер Любчо не е с теб и тоз тумбак . Парашкева и тя само електрика върти и за 5 пари работа не върши. Денят на страшният съд наближава. Само да дойде някой от София и всичко ще си излезне на яве. Интригите ви свършват на тандема Андрешко-Любчо с основна роля на Назифе- шаврантията и Радо- близалката на задни части и Меглена-простачката

Битката е загубена!Целете се по високо.

С Кирливи Банкети няма да стане няма как да задържите персонала. В 80 % фирмите дадоха премии за Коледа вие какво един голям надут Балон. Пример магазини Фреш по 500 лв Коледен Бонус и Банкет в хотел Рамада с Участието на Драган Миркович ядене и пиене бол. Пример Фантастико по половин заплата и в дискотека Преслава. Пример ЦБА по 300 лв Коледен. Значи Българските фирми могат да си позволят вие не можете. Не че не можете вие сте Алчни и Безкруполни спрямо Персонала си как искате този персонал да дава всичко от себе си как. Кадърен персонал малко остана и ще става кът заради такива Работодатели Робовладелци. ЗАСРАМЕТЕ СЕ Дами и Господа от Офиса не се опревдаваме само с Немеца защото той много от нещата не знае вие го лъжете и замазвате очите но рано или късно истината ще излезе наяве. Подиграхте се по най долния начин с нас Персонала.

Колеги , дали довереното лице върши някаква работа ? Имаме проблем с персоналистката ( Бюро персонал) , обаче е доста добър приятел с управителя, а г-н Димитров , няма време за простолюдието ... Таа ,дали г-жа Иванова може да помогне нещо или битката е загубена ?

Елхата я развалиха на 2,но коледните песни ще ги слушаме до великден:)

No comment!