Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Хора ,знаете ли днес какво научих .Тая Величкова разправял а наляво и надясно ,че с топ не можели да я махнат.Викала-"Тея дето коментират в БГ Работодател,какво си мислят?Няма сила на земята ,която да ме махне от Кауфланд!".Смятайте за каква бащиния става въпрос и кой стои зад гърба и!Тъй,че каквото и да правите ,няма да я махнат.Ще продължавате да страдате и единствения ви изход ще е главният вход на Кауфланд!

Уважаема Б. Р., ти може би имаш солиден гръб като управител, ВБЛ и там подобни... Но моя гръб е по-солиден от твоя, по-справедлив... Моя гръб е БОГ. Той забавя, но не забравя. Поигра си с много хора, но и твоя ред ще дойде. Стоя си и само наблюдавам и чакам твоят ред, твоя сеир... Всичко се връща - и добро, и зло.

Не знам тая Дашева защо още я държат в тая фирма. Явно е много добра в някои неща извън работата й. Всеки път като идва и плаши с уволнения и прословутият Живко. Най-смешното е че ни кара да правим някаква пълна простотия извън всякакви стандарти после идва Живко Вълчев и казва Кой идиот ви каза така да правите. Но все пак живеем в Бг и нищо не ме изненадва.

Аз също мога да споделя мнение относно г-жа Весела Величкова.Преди доста време имах пререкания с нея по една или друга причина.От там нататък тя ми вгорчи живота .Отнасяме се с мен като с парцал!!!Вместо да е за служителите си ,тя е против тях.Само мрънка на управителите ,че този не ставал,онзи не ставал.А не се вижда ,че от нея самата нищо не става!Незнам кой и как я е направил Регионална?С какъв акъл?Всичките резултати не са постигнати от нея!Малко се поинтересувате.Също и за идете,които тя дава-някъде е имало служител ,който и е казал нещо и тя се възползва от това .Боже колко е велика!!!

Как сте колеги? Оцеляхте ли след нощните смяни и многото работа?Сигурно не можете да дишате от умора,след добре уплътнената работна седмица. Жените си мислят,че имат и домашни задължения и се чудят как ще празнуват,като им се спи.Така посрещаме празниците в Кауфланд,молим се по бързо да свършват.Ние не работим в централата,за да си тръгнем по рано. Не си сливаме почивните дни за да празнуваме в чужбина. Не получаваме големи заплати,че и с 13 заплата пак не можем да стигнем техните. Не можем да се зарадваме на празниците, защото те са делници за нас обикновените служители. Ние сме тези,които осигуряваме чрез нашия труд всичките облаги за нашите началници,а те са много. Но кой за каквото е учил! Затова да ходим да изпием по една ракия и да лягаме да спим, че почивния ден е само един. А от понеделник,започва следващия екшън.Честито Ви празници и да живей труда...

Аз имам приятелка,която е учителка по немски .Ще напиша писмо и ще и дам да го преведе.Изпращаме и готово!Като гледам колко негативни коментари има за Величкова и Дешева,и никой нищо не е направил!В Германия със сигурност ще ни чуят!

Който,работи той греши.Който, не работи той не греши. Който, не греши го правят началник. За съжаление тези наши безгрешни началници като Величкова и Дашева,не само се излагат в мижавите си опити да управляват,но и нямат капчица достойнство за да признаят грешките си!При толкова голяма неприязан от служителите трябва да си дебил за да ходиш в магазините.Пожелавам им дебилско посрещане на празниците и ако им е останало малко достойнство нека си подадат молбите за напускане. А за всички работещи в магазините, пожелавам здраве, лично щастие и позитивни емоции,малко нощни смяни и без 10 часово работно време. Пожелавам Спасов и Гайдов да чуят нашите мнения, защото Дашева и Величкова не са регионалните,които заслужават нашето одобрение..а рибата се вмирисвала от главата..

Ами, аз предлагам да се пиши в Германия!Наистина тук в България никой няма да вземе отношение към проблема ни!

За съжаление никой не ни взима на сериозно тук ,мили колеги.Колкото и да пишем за безумията на Дашева и Вличкова няма да има резултат.Не казвам да се откажем но ще трябват действия ако искаме справедливост.Давайте предложения и да действаме.Ако трябва ще се срещнем ,ще обсъдим следващите ни действия и дано успеем.Ако не Германия