Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Здравейте, колеги не сте ли се замисляли, защо се пише само против 2-ма Верчето Дашева и Франк Шийрле...защото те са л*ди.Тези хора не стават дори за хигиенисти, камо ли за шефове и лидери. Хора на които трябва да подражаваме, хора за пример.Те не стават за нищо освен за същества, които се държат непристойно, вулгарно и обидно към всички служители в магазините. Защо не се пише за Младен Искрев.Защо не се пише за Петко Петков. Защо не се пише за Георги Янев...Иван Чернев сляп...глух ли е...Значи Гайдов омекна за разлика от преди години, а тези...същества...То епитети, сравнения, викане, обиди...Да се погледнат, че на нищо не приличат...На всякъде набутаха ушенца да им казват, кой какво прави, за да имат повече вр. заедно...смешка..

За 3000 стана страшно, като пратиха колежката от Перник...сега Людмилка Иваньова се изяжда и си го изкарва на нас... една смяна не може да води и топи служителите, че не е гледала етикети, свежест, пекарна пък камо ли имбис :D Комплексарка голяма...Тази Люси от Люлин е едно ниво малко по-надолу. Дашева/ мама / - Както казва мазника Мирчо си гледа нейните хора да са в магазина пък нека да затъва
..Погром :D Няма ли да я махате тази злодейна от магазините - Дашчето..Достатъчно пари е събрала за тракторите на мъжа си...не, че той и вижда очите хммм :D за разлика от Франки, той може и backup да предпочита да я гледа :D

Искам да попитам другите филиали с часове как сте? В нашият филиал бачкаш бачкаш удължено и на края на месеца същите пари! До кога ще се трият часове? Нали сте коректен работодател, но стане ли дума за плащане нямате равни! Питаш бюро персонал ама не знаят гледаш фиша пак няма нищо ясно!

Братски привет на 3000 от 6000!За много години,живи и здрави!Колеги,помните ли как преди година и половина ни харизахте Тошето? Вие бехте опищели светъ от него,ама ния понеж сме добри души го зехме.Ей ся ви връщаме жеста,пращаме ви звезда още по сияйна от него.Ама Тошето поне беше управител,а тази госпоица при нас беше вбл,при вас може да е хигиенистка,особено за тва много я бива.Като вбл е орта будала,ама повеке е будала. Ама ако случайно и при вас е вбл, да си имате едно две наум.Че тя ше ви се мазни,шсе усмихва. Ни са лъжете,ша ви похарчи още преди да сте влезнале в обръшение. Могу обича да ви накара да се отчекирате и да ви остави още час два да поработите за слава. Един вид сте нейни хора,тва е като някаква услуга сеедно ви прави. Тя нема дети,нема коти,тва че ваще седят дома самички хич нея е еня. Тя гори за работатата бе хора. Кви са тея корони морони и нема да си на работа. Я у лево с тея глезотии. Малку нема да ви е на кеф че се држи с вас като пцета, ама ше и свикнете на гюрунтията. Та като рекох гюрунтия,съ сетих че много я обича.То не е точно викане кат викане,по скоро е като некво квичене,гаче некоя свинкя я гъделичкат по гушката с много тъпо ножле. Иначе не е некоя разбрана,ама поне ше знаете коги е наближило да и идва,тогива е нетърпима по две,шо хем знай кво я сърби ,хем не дава на никой да я почеши. Абе живот шси живейте с нея,ния даже плачем за нея,ама от радост.И не е некоя акълийка,да са притеснявате са че е некой вундеркиндер сюрприз.Най обикновена фафла Мура е,без фъстъци. Ай на хаирлия да е и честито ви нова придобивка.Кат са видим на другио банкет да почерпите,да са не прайте на улави.Само кат са сетя ква стока ви харизваме и плача плача. А забравих да викажа как се казва.Носи името на сутрешната звезда,ама направо го хаби,шо ни е звезда,ни боже господи.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Навсякъде управителите са негодни, държат се отвратително с подчинените си. Постоянно търсят нови хора.... само с това се занимават. Не могат да организират, да поръчват държат се като овчари. Няма комуникация, отношение, отговорност... Незаменими те. Еййй в Плевен сте голяма отврат, то човек да ходи с желание на работа и да дава всичко от себе си, вие сякаш сте в робовладелския строй. Насрахте се.... мърши.

Ще споделя мнение, като външен за фирмата. Преди време пуснах документи за един от магазините им като заместник управител.
Реших, че е удачен вариант предвид сериозният ми опит в търговията с храни в значително по- сложни условия и на по-висока позиция.
След известно време ми се обади някаво момиче и си уговорихме среща на място в един от магазините им.
На следващият ден отидох в уреченият час. - Никой от информация не знаеше за наличието на среща.
Въпросното момиче го нямаше, както и това, че другите уж отговорни лица също не бяха наясно с това.
След известно време чакане се появи една жена на по- ниско ниво - вероятно "мениждар сектор". Покани ме в една от стаите и ми каза, че в същност имало объркване! - То мястото било заето!
След като попитах защо ми звънят тогава, последна дълго мълчание!
Отговориха, ми че ще ми звъннат по- нататък.. - В крайна сметка след проучване разбрах, че е налице тежка възрастова сегрегация! Шанса да Ви допуснат след 45 години да работите там е нулев. - Предпочитат да вземат некомпетентни, но по- млади за мениджъри, отколкото човек с достатъчно опит, който влиза и започва да работи от първият ден.
Смятам да подам сигнал към държавните служби без значение на резултата! - Важното е да бъде отбелязано, че Кауфланд дискриминират възрастово!

Махнете Людмила от 3000...Не виждате ли, че нищо не става от тази подмолна лъжкиня...Сега я е страх от Другата Людмилка от Люлин, че вижда каква мрша е.Само ни обижда на витрината, за да се измъква и оправдава...кара ни да продаваме с изтекъл срок...виждала съм я как хвърля без да бракува...мизерия голяма. А колко некомпетентна е нямам думи...в квадратната бакалия не трябва да работи...не гледа за свежест, разпродава грешните си поръчки или намаля за мъжа си или мъжа на Цветелина...

Дашева кой да я махне? Тя е толкова подмолна успява всеки да излъже. Незнам тези над нея или са т*пи или некадърни та толкова време не я виждат каква е. Няма ли накрая кой да я запише имда я прати на иван какви ги върши. Ама те и управителите са м*ишки и като я видят траят.

Моля махнете най-после госпожа Дашева...писна ни на всички. Тази женица се държи ужасно със служителите...ние не сме животни, а хора. Тя работи само за селскостопалската техника на мъжа си...хайде вече е събрала...ще стане лошо...