Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Новата управителка в кауфланд в Ботевград е отвратителна,винаги намусена,нищо не я интересува. Магазина е в отчаяно състояние(празен,неподреден).

Писах Ви колеги преди известно време,че най вярното и тлъсто ”куче” на глупака Евгени айдов от Вършец ,е Борис Б...За да сте сигурни,че това е така и че,ръководството на цялата Компания е силно корумпирано,махнаха Максим Георгиев(не че той не беше най-големият Турист от регионалните) за да освободят място на това ”куче”,защото повече няма да има Фрише мениджъри.Борис е много важен и заради това,че той е посредника на ДС и ЕГ за взимането на каквото им трябва от конкретни доставчици,естествено на Фринше стоки.Затова си отиде и Христо Оетров,не им се отчиташе винаги на тия двама боклуци,погубващи Компанията.

Фирма,която живее на стари лаври.Ръководена по остарели методи и прийоми от страна на егоцентричният и авторитарен Спасов и невротика Гайдов.Умишлено водещи фирмата към крах с неадекватни решения и абсолютно бездействие по наболели теми и проблеми,незнам дали е нужно да споменавам още хора от ръководния състав ,но според мен те са просто пълнеж,не заслужават да се споменат, защото са просто изпълнители,безлики хора,криещи се зад чуждото решение или мнение,СНИШАВАЩИ СЕ.Угодническо търсейки своето потупване по рамото.
Шуробадженащината е повсеместна и отчайваща.
Гонят се кадърни и можещи хора за да се намърдат безименници и близки до власта, лесни за манипулиране човечета.
Топмениджмънта отдавна е прехвърлил капацитета си на полезно действие и творят глупост след глупост.Последното - Размяна на управители???Това гарантирано ще доведе до масови напускания и пълна безстопанственост.Мисля,че е време за промяна на най-високо ниво.Незнам може и да бъркам,но това е моето мнение.Ще се радвам да споделите и Вашето виждане колеги.
Защо мълчите не Ви ли боли за фирмата изградена с толкова усилия?

Здравейте, в момента има стажантска програма на Кауфланд за ръководни позиции - някой запознат ли е с заплащането на стажа и след това приблизително какви са заплатите на рък.позиции?

И аз ще се изкажа за Стефанов.Какво искате от човека,толкова може.Вижда се че той и приятелите му, не са съгласни с мненията на колегите. Колкото и да отричат има си свидетели. Да видим кое не е истина. Истина е че любимите му реплики към служителите са „ молоумници;как може да сте толкова тъпи; за нищо не ставате; прости касиерки и т.н.”Сигурно е започнал да забравя,че ни кара да си купуваме стоката с изтекъл срок.Ами стоката която бракува,а после я продаваме. Ами стоките с изтекъл срок на които слагаме червени етикети.Ами грешните заявки за месо които ни кара да правим и после ние сме виновни.Ами задържанията на служителите които не се отразяват. Да си седи там където са го изпратили.Ще кажете защо сме мълчали.От страх да не ни изгони. Пред власта и истината мълчи.Ако искате вярвайте,ако искате отричайте. Тя истината за Стефанов ще се види.

Здравейте!!!

Аз съм от Гр. Плевен, но скоро ще се преместя при приятелят ми в Гр. Русе. Видях, че има свободни работни места, но не се реших да кандидатствам защото имам основно образование, а там в обявата се изискваше средно образование, нямам чужд език от български произход съм. Как мислите ако кандидатствам дали имам някакъв шанс? Нямам предишен стаж. Не успях да завърша средно образование. Междувременно преди около 10 години ми откриха тежко женско заболяване и ме оперираха, и сега съм добре и в ремисия.

Благодаря предварително!!!

Здравейте,аз също споделям мнението на колежката.Явно не навсякъде е така,но при нас в Бургас 3 също се работи нормално.Разбира се има натоварване,особено сега(все пак е сезон).Както шефовете ,така у колегите са супер.Тежко е,трудно е понякога,но на който му се работи няма проблем с това.Работата си е работа .Който е съвестен и отговорен получава нужното уважение и подкрепа от ръководството.Ако се чудите къде да започнете работа,опитайте в Бургас Изгрев-там и шефовете и колегите си разбират от работата.

Писна ми да чета негативни мнения за Кауфланд,затова реших да си изкажа мнението.Аз работя в Русе 1500 и мога да кажа че имаме най-готиния шеф.Заместник управителите също са най-готините.Никога не съм чувала лоша дума за служителите от тях.Всички на практика работят наравно с нас.Когато имаме нужда от нещо винаги са насреща.Вярно,тежка си е работата,но постепенно нещата започват да се нареждат с новостите.Сигурно ще ме помислите за луда...ама си обичам работата в магазина...може и да мрънкам понякога...да съм ядосана заради клиентите...но всичко минава.
Заплати дават редовно,ваучери също,а това си е супер.Така че...не навсякъде нещата са отчайващи...но много зависи от шефа и от служителите...затова трябва да се уважаваме и да ра-бо-тим
Благодаря за вниманието

Истината са написали за Стефанов от 1200.Пристигне към 8 часа и с ръце в джобовете и чантичката на рамо отива на зеленчуците.Пипне от тук от там прави се че работи.После мине през магазина и след това извика неговия приятел Байнов и накафе.А дали служителите са почивали не му дреме. Прави изказвания че некадърниците трябва да работят затова им се плаща. То затова получаваме заплата да работиме а не да ни обиждат. После се качи в бюрото и от там наблюдава и обижда касиерките с нецензурни думи. Аз не съм видял той да работи,само като дойде регоналния или или оня шеф Вълчев

В Пловдив завъртяха управителите. Пенев отиде в Тракия,до тук добре. Макар и връзкарче,той се доказа като добър и разумен ръководител. Стефанов го изпратиха във филиала на бул.Македония.Е сега стана лошо. Като управител в Тракия той нищо хубаво не сътвори.Напротив лансираше некадърния си приятел и изгони добри служители. Единственият служител,който трябваше да освободят беше той и всичко щеше да се нареди. Но за съжаление връзките във фирмата си казват думата.Сега е ред другият филиал да провали.Мили началници, зашийте му джобовете на панталона. Той не е свикнал да използва ръцете си.Все седят в джобовете, освен като пие кафе.Не че обича и да мисли, другите да му мислят. Дано най сетне видите ,че му липсва всякакъв професионализъм.Тези размествания,мили началници ги правите за добро. Но пътят към ада е покрит само с добри намерения.