Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

2 точки от 2061 мнения

Показани резултати 1-10 от общо 2061

Здравейте, клиент съм на магазина, нямам нищо общо с Кауфланд, но искам да изразя за отвратителното отношения на информация от служители, които незнам защо посрещат клиенти с арогантност и като,че ли единственото което целят е да те изкарат извън равновесие и после с грубия си тон ти обясняват ,че искала да ми обясни! Какво да ми обясни, като аз вече съм наясно с условията! Става въпрос за рекламация на телевизор,закупен от един от магазините им в България, когато се развали и реших,че е редно да го рекламираме,естествено с касова б-ка и гаранция, която те ми дават за три години, но никой не спомена, че трябва да пазя книжката с инструкциите, тъй като тя била гаранция от производителя.Добре,след връзка с горещата линия,допитване чрез трети лица,разбрах,че е важна тази книжка и няма да има проблем да предява рекламация в Кауфланд.Днес 11.08.20г "въоръжена" с всички документи ,след известно чакане на информация, служителката най-сетне ни обърна внимание с израза на лицето й "Кажи".Докато се опитвах да й обясня,че искам да предявя рекламация на телевизора,закупен от техен магазин и подавах документите ,за да ги погледне, се опита грубо да ме насочи към магазините на съответната марка,това не било тяхна стока,че няма да ми върнат парите.Честно да ви кажа,така ми падна пердето,че я накарах да погледне документите, че не съм го купила от магазина към който ме препраща,но имам касова б-ка,че е закупен от Кауфланд, че съм разговаряла с горещата линия,че поисках и управител!Като,че ли смекчи тона,като видя реакцията ми,с погнуса започна да обработва документите, като реши,че много бързам,дори си позволи да коментира,с друг клиент, цитирам"Сега не мога да ви обърна внимание, че тази много бърза"!Странно, нито бързах, нито исках,да се карам, не разбрах наглото й отношение, след като вече веднъж ме върнаха, тъй като нямах въпросната книжка,разговор с горещата линия,където ми беше ясно,че първо да си намеря документите и тогава да се върна !Цял ден се опитвам да я разбера тази служителка и ума ми не го побира, с какво толкова я провокирах,че се държа с мен като боклук! Пиша това не с цел провокация,но внимавайте,ако си купувате марка от Кауфланд, която не е тяхна,но предлагат в магазините си!Приятна вечер!

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Здравей те, клиент съм на Кауфланд 1700 Сливен от много години.но с всяка изминала година там става голяма анархия неподредено,мръсно обслужващия персонал е под всякаква критика с изключение на старите работници.Всяка сряда има неща на 1ст. но персонала го обира и не достига до клиента нищо,доколкото знам те нямат право да крият стока и да я изнасят чрез други лица,но това се случва къде е охраната????А пък и то една охрана мале мила бивша хигиенистка на Кауфланд,последно охрана на Билла изгонена от там за да се върне да работи пак там с мъжа с който живее на семейни начала и той охрана, това редно ли е птаам аз ръководството??????

Здравейте,ето начин как да си искараш малко странични доходи от интернет.Плащат с крипто валута. Аз съм много доволен докарвам си близо 1BTC на година.

успех!

Хора Тодор Вълчев не е виновен за това,което се случва.Иска се от него и той го прави.Всичко идва от горе,за това не го обвинявайте .По фрапиращото е как близки роднини заемат ръководни постове в магазина.Как единия братовчед е гпф,а другия ще става вбл това е притеснителното.А и двамата нямат ръководителски качества .И как ще се работи по роднински?И двамата са скъпи платени служители,замислете се над това ! И който трябва да вземе адекватно решение.И не е редно това да се случва ,а има хора,които наистина заслужават.И какви са ви критериите за ръководители.Това трябва да са хора ,които знаят как да се държат във всяка една ситуация ,да организират и ръководят хората в магазина,а не нещата да са на приятелски начала и понеже с този съм приятел той ще се мотае по цял ден.А на другите ще им излиза душата .Другите двама вбл-и си знаят нещата при тях всичко е организирано и не делят хората всеки прави каквото трябва и когато са те всичко е под контрол .Не може при гпф млечно всичко да е толкова зле и да се вършат нещата по роднински.А следващия вбл в магазина да се държи безотговорно и да гледа как да оплюе колегите си за свършената работа .Да се държи грубо и да си затваря очите за неща,които не са свършили приятелите му,а другите да критикува.Погледнете над тези неща .И кой какво заслужава .А Тодор не е виновен за нищо,човекът прави каквото може .

Фирмата е ОК.Ако сте студент/ка и търсите работа докато завършите-това е мястото(за работа във филиал става въпрос).А,и да,може би малко преди пенсия ако Ви потрябва някоя друга година за стаж.За хора между 25-45 години-кандидатствайте само за ръководни позиции,иначе си е пълна загуба на време.Говоря от опит,за жалост:-)

Ама как ще махнат Тодор, той и жена му крепят фирмата. Да стоят, без тях ще фалира Кауфланд, нали Чернев?

Здравейте! Спасихте магазина в Надежда от Тодор Вълчев, сега спасете нас. Не става този човек, не може да се работи нормално с него, няма управленските качества и доста често взе да повишава тон! Това правилно ли е? Толкова ли са здрави връзките му? Чернев, нормално ли е да работи цялото семейство? Няма ли конфликт на интереси спрямо другите хора или какво ти пука? Моля, за реакция нали все пак за да го преместите от Надежда разбрахте, че е лишен от качества.

Кандидатствах по тяхна обява и получих имейл, с две думи не са се спрели на мен. Зная,че е нахално, но някой има ли вътрешна информация дали автобиографиите се гледат наистина от когото трябва и дали пускат фиктивно обяви?

Миналата година бях пуснал по една тяхна обява за Заместник управител на магазин...
Не след тълго ми се обади някакво момиче и се уговорихме за среща. Разменихме имена, час и местоположение.
До тук добре!
Изненадите започнаха в момента, в който отидох в уговореният час.
1.- Момичето, с което се договорихме някак го нямаше.
Ако имаше достатъчно опит, то би следвало да се обади и да ме информира, че има друг ангажимент, възпрепиятствана и т.н. - Така правим ние от старата школа, но не и тези новоизлюпените.
2.- О изненада! - Появи се второ лице, което ме покани в офиса за да ми каже, че в същност имало объркване и позицията била заета!
Попитах защо просто не ми се обадиха по телефона за да не ми губят времето, но смислен отговор не получих.
3.- Попитаха ме да ли съм имал някакви въпроси? - Отговорих: - Какви въпроси след като позицията е заета и следователно е абсолютно безсмислено да коментираме каквото и да е! - Отсреща ме гледаха тъпо с видим напън да излезе някаква мисъл, която е адекватна на моят коментар.
За да не се чувства въпросното лице съвсем не намясто реших, да разчупя неловкото мълчание с въпрос от типа: - Използвате ли ERP система и коя? Отсреща буквално се стъписаха и след няколко секунди ме попитаха какво е ERP система. За да не се превръщам в гостуващ лектор реших, че е време да си ходя. Така им пожелах приятен ден и си тръгнах.
Такава тъпотия не ми се беше случвала! - Да тисе обадят за интервю и да ти насрочат ден и час и после да ти кажат на място, че позицията била заета...
Това уважаеми се получава, когато на мениджърски позиции се назначават хлапета на възраст 30-35, които едвам са натрупали някакъв стаж и ги поставят на позиция, за която нямат никаква представа.
Та в крайна сметка Кауфланд се оказаха " Пълна Боза"!
Тотално безхаберие и пълна некомпетентност!