Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Мили колеги и колежки,слабо ме интересува Вашето мнение спрямо мен! Относно коментара на Анонимен настоящ служител - първо се научи да пишеш и да структурираш мисълта си, и едва тогава публикувай. Много е смешно, когато искаш да кажеш нещо, но не можеш да го направиш правилно. Каква защита бих могъл да търся? Аз не съм тръгнал на война, че да искам някой да ме защитава. И само да Ви информирам, че не се натягам за никъде, а просто когато видите, че един човек успява да се справи с работата си, е напълно нормално да кажете, че се натяга. Ако имахте смелост щяхте да ми кажете всичко това в очите, а не да пишем тук и да се крием с Анонимни служители. А относно коментара на Анонимен, аз на кого съм човек ще разберете някой ден когато напусна сам, до тогава ще Ви оставя да умувате и да се чудите кой стои зад мен, а мнение мога да изкажа винаги, независимо дали ще Ви хареса или не. За времето в което съм в магазина никога не съм видял лошо отношение, обиди и т.н. Не мога да разбера с каква цел ги пишете тези глупости.
Хайде,чакам отново да ме критикувате и една друга да се питате защо ги пиша тези неща, но няма да си отговорите на този въпрос никога.

Стиляне ,Стиляне недей така мойто момче,не ставай смешен.Сам си признаваш, че си стоял без почивка.Тъй като си нов недей да изказваш мнения за неща дето не си виждал.В тоя магазин трябва да си човек на някой ,за да се издигнеш, Асенова е голяма приятелка с Анел,а ти на кого си човек?Тези неща дето си ги написал ми се струва ,че се бориш за някъде.В момента всички от т езора се подмазват, но когато пооттихнат нещата тук, пак ще видиш арогантното отношение и обидите.Стоял си 6 часа на каса,до тоалетна искаш да отидеш-лигла си била.От отделите хората като ги извикат ,стоят и те после некадърни са били ,че не могат да си свършат работата.И на последно място искам да отбележа ,че Анел не може изобщо да се сравнява със Славова ,а двете са WBL-и.За Камелия за нея няма да коментирам ,колко хора със споразумения си заминаха!

Уважаеми колеги ,аз също работя в Русе 1, не мога да си напиша името защото знам какво ще се случи с мен.Смело казвам ,че мнението ми ,е мнение на 90% от хората.Да обясня на колегата Стилиян за Реджеб.Все още има хора който помним как стана WBL .Направила е грешка, опит за измама в трезора и заради нея изгониха предишната ни шефка.Стилияне ,това честно ли е ?Силвия Великова пък е сестра на сина на г-жа Величкова, това как ти се струва?Камелия е едно двулично дете,същото като Реджеб , затова е в трезора.Ивелина знае да търпи и да мълчи.Това ,че нямаш семейство и можеш да разполагаш с много време ,другите не сме така.Ние или имаме семейства за който трябва да се грижим , или са студенти и учат.Това , че ни задържат системно без предопреждение е проблем , това ,че не почиваме също е проблем.Това ,че всеки гледа себеси ,така ни научиха през годините.Защо не посмяхме да говорим пред г-н Цонев е просто,имаме семейства трудно се намира работа.Той дойде с Величкова ,защо?Тя ще каже всичко на Управителите и после е ясно.Който си е отворил устата са му били дуспата.Г-н Цонев тия анкети вашите нямат смисъл,ако не ги виждате проблемите, проблема си е ваш.Хората имаме заеми и семейства , но всеки си търси начин да избяга.Тук се пише от страх , даваме сигнали вие си решавате дали ще им обърнете внимание или не .Стилияне чудим се кой ти ги е диктувал тия поеми?За някъде ли се натягаш?Защита ли търсиш?Когато решат ,че не си удобен ,ще ти изфабрикуват (Камелия ще го направи)няколко споразумения на бързо и си на вън.Все обща тайна е как се оправят минуси и плюсове в трезора,ама на никой не му пука.

Здравейте колеги! Касиер съм в Кауфланд Русе 1 от сравнително скоро време. Аз мога да говоря предимно за сектор Каси, защото с другите отдели нямам пряк контакт. Чудя се на хората от сектор Каси които пишат в този сайт разни неща, с какви очи поглеждат Анел Реджеб и другите ръководителки в очите. Тук в бг работодател всички са много силни на думи, защо нито една от Вас не се изправи на събранието и не каза това, което и тежи и не и харесва? Давате ли си сметка, че в този сайт се коментира само нашия филиал. Ако наистина нещата бяха такива каквито са описани тук, щяхте да напуснете работа и да си гледате спокойствието. Да, не мога да отрека, че наистина е имало критични моменти в които не може да излезем да почиваме или да си тръгнем на време, но в крайна сметка сме дошли да работим и да даваме всичко от себе си, за да получим заплати. Не мога да разбера, защото постоянно се говори с лошо относно управителите на магазина. Защо, когато Г-н Цонев зададе въпроса дали искаме нови управители всички единодушно казаха,че искаме да останат те управители, а веднага след това започнаха пак да се пишат разни неща тук. За мен хората пишещи в този сайт, са хора нямащи смелост да се изправят пред когото и да било, да го погледнат в очите и да изкачат своето мнение. Аз заставам тук с името си, защото няма от какво да се страхувам.От никой управител,GPF или WBL не съм видял нищо лошо. Не мога да си кривя душата. Никой не споменава за хубавите неща, а всеки пише какво ли не. Защо точно,ясно и кратко не кажете какво точно искате да се промени. Мисля, че Анел Реджеб винаги се е съобразявала с желанието на колеги за почивни дни,смени и т.н. Винаги е правила всичко по силите си, за да може ние да сме доволни. Защо никой не погледне от добрата страна на нещата. Да, работната атмосфера е страшно динамична, работи се под голямо напрежение, и не трябва да се обръща внимание на малките неща, които са ежедневие. Който не може да издържи нека си тръгне, и да не дърпа другите назад. Искам някой да ми обясни какво означава изречението "и по две да са, пак си стоят в трезора и никой не го интересува за касова зона"?! Вие изобщо осъзнавате ли какви неща пишете? И по три да са какво очаквате, някой да дойде и да свърши Вашата работа ли? Всеки си изпълнява задължението, но при нас проблема идва от там, че ние не сме единни а всеки гледа себе си, и изобщо окото му не мигва за другия колега. Ето затова сме на този хал. Няма да се оправят нещата докато ние не се променим един към друг. Има хора от Вас - няма да споменавам имена, които искат да стоят и да вземат заплата, но аз все още не съм чул за такъв работодател. И в заключение мога да кажа, че вината не е в Анел, а във нас като колеги. Помислете и ще стигнете до този извод. Престанете с тези нападки към Камелия, дайте шанс на момичето да покаже себе си,такава каквато е. Щом е ръководител смяна, значи трябва да е така. Вие не може да давате оценка за когото и да било дали може да си върши работата или не. Сигурен съм, че след това коментар много от Вас ще престанат да разговарят с мен, защото пак ще кажете, че съм човек на някого. Просто така както Вие изказвате своето мнение, така реших да направя и аз. Ако не Ви харесва отношението, работната среда, колектива и т.н. всеки може да си напише предизвестието и да си тръгне. Никой не е тук на сила. Спрете да правите от мухата слон.
Искрено се надявам, всеки един прочел този коментар да се замисли малко над написаното и ако поне малко погледне от добрата страна на нещата работата ще върви много по-леко и всеки ще идва със желание на работа и ще дава всичко от себе си, за да сме най-добрия колектив и магазин! :)Успех на всички!

Работя в магазина в Дупница и не мога да разбера какво става в нашия магазин.Започват някакви войни между ръководителите и от цялата тази работа губим ние служителите,явно на никой от директорите на Кауфланд не му пука за служителите.Не може хора като Нина Колева да ни ръководят.Госпожата продължава да крещи и обижда.Ако всички ръководители са като нея БОГ ДА НИ ПАЗИ.Има колеги който са били на обучение в Благоевград и казват,как служителите там им казвали че викала и обиждала още тогава,но не вярвахме,че е толкова зле.Всеки ден става все по лошо.Това е не човешко вече не се издържа а ние можем само да мълчим за да не загубим работата си.Толкова ли нямаше други ръководители и кадърни хора та изпратихте тези.

фирмата даваше много на мен,радвам се че съм служител 6год.там,но вече съм майка а няма съобразяване относно работното ми време детето ми не може да се гледа само!!Трябва да измислите нещо по въпроса,трябва да има редовна смяна поне за всички майки та то по закон е задължително до 3год.възраст работницете да са редовни смени.Моля ви работата е много тежка за една млада майка и тичане по ясли,градини,баби,лели и т.н.тормозим си децата.Пример за да дойда в 7ч.на работа сабуждам детето ми в 6ч.а е на 2год.Моляви помислете над това!!Благодаря.Хубав и усмихнят ден.

Здравейте. И аз работя в Кауфланд Дупница и бях направо потресена от изказването на " настоящият служител"..
Хора, нова и малко дете да го прочете,ще му стане ясно,че въпросната велика ръководителка го е писала, или поне е писано под нейно ръководство!
Е, и аз искам да попитам големите шефове отгоре-не виждат ли голямата " велика" ръководителка, която иска да се издигне чрез интриги и долни манипулации, и не виждат ли аферите които прави,даже и любовни! Не може ли да си обясни,че и 20 години да работи, пак няма да се издигне до управител!
Госпожо велика ръководителко работи усърдно без да се занимаваш с интриги и простотии, или да пишеш глупости по форумите,защото не ти прави чест. А пък умните глави от горе ако те оценят ще те направят управител
И аз мога да напиша още хиляди неща,но няма да ми стигнат три форума. Просто стига сте писали лъжи и простотии,а да вземем да поработим!

Няма смисъл да се коментира отношението към служителите, нито изискванията към тях.

И за Ботевград.....какви глупости пишете за ГПФ напитки и ГПФ фрише....ГПФ напитки има връзка с Цветина Тодорова...

Пиша за Русе1.Аз съм касиерка със стаж виждали сме много, но такова ,каквото е от както тая госпожичка Анел Реджеб е ръководител сектор ,не е било.Днес гледаме всички шефове в трезора г-н Цонев ,г-жа Димитрова,г-жа Величкова.Дошли сте до й свършите работата ли?Уважаеми шефове ние искаме много просто нещо.Да си ползваме почивката.Да си тръгваме без да ни задържат системно .Да можем да отидем до тоалетната без да ни наричат лигли.В най -добрия случай р-л смените да не се държат все едно са нещо повече от нас.За нищо не става тази жена него ли вижда никой,всеки иска да отиде в Русе 2 за г-жа Славова чуваме само хубаво.