Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

С всеки изминал ден се уверявам, че да работиш в Кауфланд трябва да си откачен/луд/, трябва да не се уважаваш и да се мазниш за да си добре, ако не го умееш си аут.Тая Маринова се беше кротнала ,мина време забрави как щяха да я изхвърлят и пак надигна глава и отприщи свойти груби навици да вика , тръшка , хвърля и обижда.Изгони ни шефовете , дето не и се даваха и не можеше да манипулира , затри ни сектора , сложи си удобни за нея и сега сме ужас и безумие.Преди Георгакиев беше фотограф , запечатваше моментите ,за да удисва на Маринова и да изгонят неудобните ,а сега къде си бе г-н Георгакиев , къде са ти снимките , къде си и ти Маринова , сектора харесва ли ви. Сега ревизора беше изумен като ни проверяваше , хем мръсно , хем празно , и вън на имбиса беше празно , колежките красяха имбиса , стока няма , вътре витрината празна ,сб и то гърмяно, няма нищо , то май е добре нямаме намаления. Ако на това му викате , че смяната била за по-добро , то ВИЕ СТЕ БОЛНИ МОЗЪЦИ. Заради лични мотиви , изгонихте кадърни хора и унищожихте един развит сектор , дори и да не го казвам то вие си го виждате и по резултатите , оборота , то се вижда , ако искаш да прогледнеш.....Трябва да се наказват хората които са довели до това състояние сектора . Всички го виждат , но всеки си мълчи ,трябва достойнство да си признаеш грешкаката и да я корегираш....... Но те ако го притежаваха нямаше да е така.......

От известно време ми прави впечатление, че служителите в Кауфланд - Враца не си вършат работата така, както трябва. За кои път, та дори и днес цената на етикета под стоката е една, а на касата е друга и то нагоре.Защо тези служители не си вършат работата - като има промяна в цената на стоката да сменят своевременно етикетите. Не да чакаме на каса и на информация за проверки, след които се установява - несменени етикети от страна на "отговорните" служители.Не би ли трябвало да има санкции, а не клиентите да се чувстват неудобно.

Значи хора работих 3 месеца в филиала на Малинова долина супер беше заплащането беше на ниво ако трябва да се остане за още 1-2 часа те питат дали можеш да останеш ако не можеш не оставаш няма после санкции или някакви други глупости извънредните часове се заплащаха или ти даваха повече почивни дни шефовете бяха супер точните сега ако питате за какво съм напуснал като е била такава приказка в филиала напуснах защото не ми се получиха нещата да навържа тренировките с ученето и работата

Ох айде благодарим за съчувствието ама не ни е нужно,мисля аз.От 1 година съм в Кауфланд и се чувствам на правилното място.Колегите ми са супер,за шефовете...по-готини едва ли има...Работа му е майката...трябва да се работи...като не ви се работи,вървете другаде.

Искам да изкажа съчувствие на кауфланд Русе!Работя във филиал7700Шумен,където колектива и супер,а управителката е като орлица!Нямам думи за колегите,благодарна съм,че сме такъв страхотен екип!Дано нещата при вас се оправят,но това зависи от вас самите!

Абсолютни глупости
Това може да го напише само човек който изобщо не е от филиала .

Величкова няма общо с случилото се.това са злобни коментари от некомпетентни и не запознати хора които целят само да злепоставят даден човек

Това са глупости, как дори може да се измисли такава простотия,какво общо може да има регионален с извънредна ситуация във филиал?

Заради Величкова в Шумен едно стъкло падна върху крака на клиентка!Нормално ли е?Заради некомпетентна разпоредби си докарахме лошо име.Не ни стигат историята с гъбите ами и това.После къде са ни клиентите?Величкова след подаден сигнал за проблем взема грандиозно решение сами да си го ремонтираме.Резултатът е налице,инцидент с клиент.Сега обаче кой ще е виновен?На нея със сигурност ще и се размине.Защо?Тази жена злоупотреби с дадената и власт,кой го позволи?Докога ще търпим безчинствата и злоупотребите и?

Какво очаквате от г-жа Величкова,тя отдавна се държи с хората по този начин.Самочувствието ,че е над всички бърка представата и за човечност.Нали г-жо Величкова?Колко пъти сте експлоатирали служителите си да правят неща за вас в личен план ,само защото са ви длъжни или може би го правят от страх да не си загубят работата.Чували сме ги приказките"Ако не си ти ще е някой друг"."Много молби чакат за твоето място!"И още и още....Докога питам аз г-да управляващи ще позволявате това да се случва.Или може би вие така ги обучавате регионалните си да се държат с хората като с измет?Да не говорим ,че под ваша заповед се извършва нещо и после ако стане проблем бягате от отговорност!Идвате до магазина ,но се е случвало с дни да не влизате вътре,а само питате как е магазина,добре ли е?Питам аз парите, които получавате ,заслужените ли са?Защото има къде къде по кадърни служители чакащи за вашият пост!При тези думи как се чувствате?Не сте единствена ,служители бол чакащи да ви заемат мястото!Обръщам се към г-н Спасов и г-н Гайдов .Знаете ли какво се случва във филиалите ви ,под чието ръководство е тази дама?Ами крайно време е да се вземете в ръце и да обърнете внимание на тези неща!Служителите ви ще продължават да бягат,и не от магазина и от заплати ,а от отношението което получават.Не се мъчете да водите разговор с тази г-жа,тя е манипулатор и много добре знае как да нагласи нещата в своя полза.По хитра от колкото предполагате. Все пак парите, които взема трябва със зъби и нокти да се защитават.Ох де да беше и с работата и така.Радвам се ,че го има този сайт ,за да могат хората да пишат тук,иначе никой нямаше да посмей да каже нищо.И вие г-да управляващи радвайте се за това,защото сега знаете служителите за какво и от кого бягат!Незнам дали сте чели предходните мнения написани тук ,но ако не сте вземете си отпуска ,седнете и ги прочете и си набавете информацията.Не случайно се пиша тези негативи.Спирам да пиша с надежда ,че нещата ще се променят не само за мен ,а за всички работещи по магазините управлявани от тази г-жа !