Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Кога ще спрете да назначавате некадърни управители по тези магазини?

Здравейте.....????трябва тея дето са на 8ч.да вземат пари!!!,пък ние на 6ч.да ни подхърлят стотинки?????,а работим повече от тях!!!

Не работете там ще изживеете един голям ужас аз работих в кичука това е най-противната и тежка работа без адекватно възнаграждение имах една шефка казваше аз обичам кауфланд защото има точни правила а напусна един ден преди мен какво стана с правилата г-о Мит---ова

Крайно време е ръководството най-после да обясни на любимата си Вера, че съществува работно време. Ако нейните деца са пораснали, отношенията с мъжа й са приключили и нейния живот е Кауфланд и по-точно да тормози хората там (защото тя друго не прави), то има хора който имат малки деца, имат нормални семейни отношения и личен живот, който явно при нея липсва. Но това е нейн проблем и да си го решава. Да не принуждава подчинените си да живеят като нея.

В Банишора как е персонала ?

Боят настава, тупкат сърца ни -
ето ги близо наште душмани.
Дързост дружина вярна, сговорна -
ний не сме веке рая покорна.
Дързост дружина вярна, сговорна -
ний не сме веке рая покорна.

Бийте, братя, Бог е с нас, вража порода -
бой за чест и свобода, за мила рода.
земя си красна, райска градина.

Нека с тоз удар врага да смажем,
нека му гордо, братя, докажем,
че сме строшили мръсни окови,
че сме свободни, а не робове.
Че сме строшили мръсни окови,
че сме свободни, а не робове.

Бийте, братя, Бог е с нас, вража порода -
бой за чест и свобода, за мила рода.
земя си красна, райска градина.

ДВЕ МЕСАРКИ,ДВЕ ДРУГАРКИ ДВЕ ИЗПЕЧЕНИ КЛЮКАРКИ.ЛЪЖАТ,МАЖАТ И ВЪРТЯТ САМО ДА ТЕ НАТОПЯТ.ХА ПОЗНАЙТЕ ВИЙ ЗА В ЧАС ЗА КОГО ГОВОРЯ АЗ.АКО ПЪК ВИ Е ПРОБЛЕМ ДВЕ ДЕБЕЛИ СВИНИ ЩЕ ГИ НАРЕЧЕМ.НАЙ ОБИЧАТ В ОФИСА ХРАНА ДА ЛАПАТ И ПОМИЯ ПО ДРУГИТЕ ДА МЯТАТ.НО КАКВОТО И ДА ПРАВЯТ НЯКОЙ ДЕН ПРЕД БОГ ЩЕ ОТГОВАРЯТ.

Стига сте му мислили. Живота е хубав. Той не се върти край работата само. Идва лятото. Радвайте се на слънцето. Забавлявайте се. Не се тровете. Няма смисъл. А сега - дай жега... :D
P.S. Много сте се впрегнали. Отпуснете се. Хубавите дни са напред. :)

До Вера-звера....
Когато срещнеш познат човек е нормално да поздравиш! Това е израз на добро възпитание, което очевадно при теб липсва. Това личи от километри. Извръшайки глава настрани не показваш нищо друго освен простотията си! Но тя простотията ходи по хората, а по някой даже тича. И още нещо не си мисли , че си повече от 912. Всички сме хора... Ти изглеждаш различна само в свойте очи....

Бивши колеги, не съжалявайте и не се ядосвайте ако сте от уволнените. Не можете да си представите какво добро ви правят. Не си заслужава да си късате нервите и да си съсипвате здравето, заради тази фирма. Всички начело със Спасов и Гайдов, а после и Цонев и Вълчев са едни душевадци, безчесни и безсрамни същества, които се правят на ударени за всяко нещо. Гледат да си взимат големите заплати и не ги интересувате, ама изобщо. Живота извън Кауфланд е наистина спокоен и хубав. А всеки ще си плати за всичко - от Спаската до последния гадняр на ръководен пост. Радвайте се на свободата си и бъдете здрави.