Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Верче, следващия път използвай правописен речник. Има го в интернет!!!! Стига си се излагала вече!

Значение на думата оливам

оливаш, несв. и олея, св.; какво/кого. Намокрям, заливам, обливам там, където не трябва. Олях покривката със супа. Оля си панталона с боя. – оливам се/олея се. 1. Оливам себе си.
2. Прен. Жарг. Изгубвам мярката, прекалявам; компрометирам се, излагам се. Оливам се в любезничене.
същ. уливане, ср.

Хайде гн.Спасов и гн.Гайдов да коментират за отстраняването на гн.Търговски управителя на филиала в Перник / Изток ,протежето му Светлана Николова(Светлето),и касиерката дето ги издокара

Цайсман влиза в магазина погледа му през регалите примина,всичко скива и заснима от картонче и найлонче до разместено бонбонче.Бързо вади телефона и заснима за протокола че мейлче ще напише и кирливите ризи ще опише.Наш Петю кат разбира е Илийчо е в магазина през тялото му ток премина.Вади телефона и звъни ти отдела си веднага оправи.Всичко да е наредено и прилежно подредено,да не дразним малкия мук че ще ни прави той напук.Ще измисли нови правила за служителите мили,дето силиците им са се стопили.За любовната драма на Петю и охранителната дама ще напишем друг сонет както си е по табиет.Обещания големи за заплати и работното време мързеливите царуват а работливите робуват.Туй не е голям проблем щом на шефа ти си приближен.Ще му снасяш всеки ден информация в обем на бащицата да целунем ний ръчицата,службицата ми да спаси че друг никой няма да ме търпи.Лека работа колеги да сме издръжливи да сме смели напъна да издържим и на новите правила да се подчиним

Аууу, на коя от двете не издържаха нервите. Ма спокойно бе дами, тоя форум е за това да си иСтъкваме нещата....

Уляхте се вече! Не се спряхте с хейтването! Като не Ви изнася напуснете. Незаменими хора няма!!!

5 правила на добрия мениджър: Искате да създадете авторитет, без да бъдете диктатор? Е, как да спечелим отношението на служителите си, без да го изискваме от тях? Просто станете модел за подражание.
Ето 5 начина как да го постигнете:
Демонстрирайте очаквания:
Ако сте приели работата си сериозно, другите ще ви последват. Ако мислите, че понеже сте шеф, можете да идвате по-късно и да си тръгвате по-рано, служителите ви ще забележат. Като лидер на компания, трябва да зададете тон на вашите служители. Като дадете пример, служителите ви ще знаят какво да очакват.
Признавайте добрата работа:
Никой не иска да бъде критикуван постоянно. Често забравяме да признаваме добрата работа. Естествено, отбелязвайте признателността си, само когато е заслужена, защото така ще бъде високо ценена. Вашите служители ще чувстват, че са постигнали нещо голямо, когато сте внимателни с похвалите си към тях.
Забавлявайте се:
Няма нищо по-смущаващо от шеф, който е в работен режим през цялото време. Забавлявайте се с вашите служители. Извеждайте ги на фирмени събития, поръчвайте си обяд и прекарвайте време заедно. Звънтене на чаши, смях и разговори по теми, различни от работа може да направи целия ви офис едно щастливо място.
Бъдете достъпни:
Ако вашите служители се страхуват от вас, няма да дойдат, когато има истински проблеми. Ще се опитват да ги оправят сами, което може да доведе до допълнителни притеснения. Като служителите знаят, че имат достъп до вас, без да се притесняват, ще може да решавате проблемите още в началната им фаза и така да си спестите много грижи. Нека вашите служители, знаят че ще им бъдете партньор в решаването на проблеми и не съществува такова нещо като тъпа идея.
Спрете да казвате „Прекалено съм зает“:
Като казвате на служителите си, че сте твърде зает, за да говорите, защото сте постоянно в срещи и телефонни обаждания, това започва да се превежда като „ти не си важен“. Истината е, че всички имаме време, за нещата, които са ни важни. Слушането на идеите нa хората и обратната връзка, е един от най-добрите начини да се чувстват така, сякаш са много важна част от компанията и в същото време да печелите уважението им.
Както с всичко останало, така и тук, просто трябва да намерите правилния баланс, така че общуването между вас и служителите ви да е приятно и полезно.

Скъпа Вера, на какво основание имаш това самочувствие. Нито си млада вече, нито си красива, за интелект и образование няма да говорим. За ум още по малко. А пък отгоре на всичко от работата не си разбираш. Вече всички те разбраха колко си злобна и какъв лош човек си. Идваш и говориш безумия и смешки и си отиваш. Заплашваш и обиждаш. И какво постигна, едно голямо нищо. Нямаш истински хора около теб в работата си. Само лицемери и подлизурковци. Наистина си жалка.

Тя да си тръгне,ама кой ще остави 6,500 български лева на месец?!Доброволно няма да е!

Тоя форум тука се превърна в кукушкарска история.Величкова да вземе да си тръгва вече ,докато все още има достойнство .Става смешна в очите на всички! Тая сума, която получава Гайдов и Спасов могат да я дадат на по кадърен човек!

Колеги,защо си мислите ,че Дашева е писала поста?!Да не мислите ,че бившата "даскалка" Величкова ,е по-грамотна?!Такива мейли съм виждал от нея,майко мила!!Немския й е по-добър от българския хахахха!Пък тя ,хабер си няма и от немски!
Хер Гайдов,Хер Цонев,започна ли да Ви се изяснява вече ситуацията?
Желая на концерна всичко най,най.....въпреки такива "пазазити" като тези двечките!