Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Имах впечатления от кандидатстване за позиция в Кауфланд - позиция в тяхната администрация от преди десетина години. Впечатленията ми бяха, че е една доста тегава, бюрократична, ала комунистическа структура, където се вихри "нашто". HR-отделът им се състоеше от строги лелки (не коментирам визията, макар че и тя съответства, а манталитета).

От най-пресният ми опит от последните месеци на техен експериментален кандидат (пуснах ексеприментално кандидатура за пасваща на професионалния опит административна позиция) мога да кажа, че за едно десетилетие нещата не само не са се променили, но и са се влошили!!!

Директен отказ на ниво кандидатура с клиширан отговор, че профилът не бил подходящ! Подходящ е!
Разбира се, просто е прекалено конкурентен и никой там не желае да си загуби работата, защото ще се появите Вие по-способен, по-опитен и по-мотивирен и тези, които са свикнали да се излежават удобно на стари кълки, ще залязат.

Слава Богу, за мен това е само експеримент, защото си имам чудесна и много добре заплатена работа, но има много хора, за които не е.

Така че...пускайте връзки ако имате, иначе нЕма да ви "огрее", ако много другите сте част от "партията".. хаха

Информация от първа ръка, на хора, които са работили там: тегав "комунизъм" :)

Управителите на Кауфланд едни от най-некадърните тези изобщо не заслужават да са управители но очевидно са на тези позиции заради връзките си а не заради качествата си иначе заради тяхната очевадна неспособност да оценят служителите на Кауфланд съм сигорен че никои нормален човек няма да ги назначи за управители а най-смешното е че тези които са ги назначили им внушават че са на бъдещето явно рибата се вмирисва от към главата служителите на Кауфланд трябва да бъдат преценявани на базата на това което реално са свършили по време на работа като време количество и качество а не тези некадърни Управители да си говорят този неми е симпатичен или този не мисля че ще се справи ако го наема я да него наемам по добре и да избера някой които ми е симпатичен това го пиша защото лично съм ги чувал как си говорят Упавители и замескик управители и то многократно и така е във всички магазини на Кауфанд поне във гр.София изводите са си за вас аз това го и видях и чух така че никои не може да ме убеди че тези хора стават за Управители на Кауфланд аз не бих ги наел дори да ми измият автомобила

Преди два месеца започнах в Кауфланд, на работа като касиер. Интриги и клюки от страна на дъртите колежки и колеги на макс. Държат се любезно с теб а зад гърба ти, интриги. Управителката, се държи с теб все едно си незаменим служител, а на 31.12.2021г.ти заявява, че си освободен от работа, защото не се справяш с работата. Е избутахме праниците, касите ви пълни с мангизи, БРАВО на временно наетите работници. Кауфланд се превърна в магазин Зора, Джъмбо и магазин за дрехи. Скоро ще се предлагат и стоки от секс-шоп, заради ограниченията.

Контролирайте охраната си от фирма Енигма гард. Държат се отвратително с клиентите си. Охранителите освен че са нелюбезни не носеха работно облекло, а баджа на охранителя си го бил забравил в тях. Трябваше да вика колегата си и да ми се обеснявят как и двамата били охранители. Никакви обноски и отношение. Направиха ми забележка че не съм си преместила кошницата около касовата зона. Вие клиент ли сте? Не, аз съм охраната, проблем ли има? И по какво да позная? Един чичко с негови дрехи и без бадж. Миришещ на пот, некъпал се от дни, с гнусна брада. Леле трагедия! Отвртена съм! Не пия алкохол, може освен на пот на алкохол да миришеше. Погнусена съм. Нямам и желания да стъпя и да пазарувам повече при вас!

При посещение днес 26.12.2021 на обяд служителка на Кауфланд Перник - Изток поставяше на много продукти етикети с намаление за периода от 27.12.2021. Също така си закупих тоалетна хартия 32+16 на цена от 15.99лв.

Ето начин как да си изскарате страничен доход. Аз съм супер доволен
И от доста време не работя никъде.

Политиката на фирмата е да се грижи само за служителите си в София. От 01.12 увеличиха заплатите само в София. В другите градове служителите не плащат сметки, не ядат,нямат потребности като служителите в София. Инфлацията е една за всички, повишението на цените също. Докога фирма от Европейския съюз ще си позволява волности в България. За тях законодателството не важи ли?? Дали в Германия си позволяват такова отношение към служителите? Или ние сме втора ръка хора за тях? Крайно време е институциите да се задействат

от кауф.Надежда 3 гр.София
днес купих пилешки крилца, и бяха вмирисани.

За 7300 Бургас ужасно отношение от страна на управителката Зверка към всички служители. Викове, крясъци, обиди и разплакани служители са ежедневие.

Какво е средното заплащане тук?