Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Миро да го дхаа!Селск мзерник.Само пуши и говори по телефончето. Пълна мизерия е и само ни заплашваш..с какво Бе нищоо бегай се скрий мршльо..от целия екшп ти пожелаваме баджанаци, тъй като не се прибираш...

Всичко е точно!!!Щом всички напускат. Със страх не се държи персонал. Шефчетата са мишки. Опитват се да плашат персонала, особенно каса...каква скорост искате ние сме по 3-4 макс 5...при 20 направени каси...само защо хората не си взимат ваучер за 3 лв...ф София да си ебт мамата и Дашева и Младен и Франки и Жоржи...солкото можем толкова. И какво като ще правите още 2 Кауфланда. Тези пари/над 10000 лв/ за регионален свещи да си купите за вас и семействата ви...то някои ги настигна...господ не прощава мизерници. Това важи и за зругите шефове и крвета дето се издигат с продухване. В магазините да спите няма да ги оправите особенно с тези бавно подвижни мениджъри-свине...А на нас на каса вяма как да искате нещо...елате вие да вебамамата...Дашева да го продуха под вода, а на немеца да му сра в устата мършии...дтаваме като свинеферма, а от витрините вече ме е гнус да взимам нещо...особенно колегите като кажат да не взимам изтекли неща

Честито 6000 подаряваме ви Димитров и нашите съболезвояния. Поне нас ни отървахте. Тоест и тези, които не са напуснали при вас ще си тръгнат. По груб и аругантен човек от въпросният няма. Успех ви желаем!!!

Как може да работите на място, на което управителят получава три пъти по-висока заплата?! В шок съм.

Значи щом знаете за

Дашева, Чернев,Славчев, Павлов, Петков ,Тодорова

Плюйте си на Петите и бегайте на далеч с 200

До Касиерките

Вие не виждате ли, че в Никон Дар

Заплатата е по-висока 1300

Направо си подайте Молбите за напускане

Ще ви еба Майката в Путката и Гъза

Вие с акъла не сте добре бе

Да работите на 4 часа половин работен ден

За Минимална работна заплата 400 лева

Идете да видите как Викат ,Крещят

Ти 7 ми и 11 Километър Психиатрията нали знаеш къде е?

Я иди и се Лекувай бе Идиот Прегледай се

Или на Терминал 2 айде

Ще ви Еба Майката на Вас

Здравейте, не мислех да пиша в този сайт ,но смятам, колегите от Банишора преувеличават. Дашева е много добър професионалист, може да е строга, но ако си вършиш работата няма да имаш проблем . Има едни и същи лелки, които следят и пушат цигари само се оплакват от управители и колеги ,които работят за разлика от тях.

Лъжи...лъжи...лъжи!

5600 zagiva! Kade otide kolektiva deto beshe sabran tam? Ot kakto doide Lubomir Dimitrov, vsichko jivo napuska i ne se zadurja... molya da se vzemat merki!