Kaufland Bulgaria / Кауфланд България /img/frontend/nomap.png"

Kaufland Bulgaria / Кауфланд България

Искам да изкажа своето възмущение от магазина в Карлово. От 1 месец не съм пазарувал в него, защото не бях в района но за 15.09 се върнахме с цялото семейство. Магазина е истински шок и ужас в момента. Бях разбрал че управителката не работи вече там, но вчера разбрах че и един от заместниците е напуснал. Вече ми стана ясно защо магазина изглежда по този начин който го видях вчера, липса на стока- развалени плодове и зеленчуци , голяма част от промоциите бяха свършили а в служителите цареше някакъв хаос, чакахме 15 мин на опашки на касите и не се взеха мерки за още каси. Захвърлена стока на всякъде из магазина по земята, липса на подредба по рафтовете. Пазаруването ни в магазина беше изпъленено с премеждия из кой коридор можем да минем или не можем. Това определено не прилича на имиджа на Кауфланд да има подобни магазини и се надявам да се вземат мерки по подобен начин ще си загубите и малкото като нас хора които искат спокойно пазаруване.

Г-жа Дринова е напълно права и я подкрепям. Освен това трябва да въведат фейс контрол на входовете на магазините в София. Който не отговаря на дрес код стандартите да бъде гонен, за да могат почтените хора да си напазаруват. Предлагам да сложат и микрофони, за да се засича мьекането на селяндурите, за да ги гонят, ако случайно се промъкне през контролата.

Радиана Динева!,ако тези провинциални момичета на касите не са там,вие от къде ще си купите тоалетна хартия??? И щом искате да ги няма,бихте ли застанали на мястото на една от тях????Не-Нали? Защото няма да ви хареса някоя надута софийска кифла да ви прави на маймуна!За съжаление тези момичета не веднъж са били в ситуация на избор-достойнство или работа...Но хора като вас това няма да го разберат,за съжаление.....начина ви на мислене, Радиана,определя и битието ви!!!!

Някой може ли да даде мнение за позицията Организатор Здравословни и безопасни условия на труд в Централния склад Стряма? Отношение, заплащане, работно време?

Не мога да разбера тези провинциални момичета на касите защо ги наемат, а не ги гонят. Имат много лошо възпитание и държание. Нека се върнат в провинцията и там си намерят работата. Газят хубавия ни град без да ги е грижа. Трябва да се въведат паспорти за софийско жителство и тези, които се държат некултурно да ги връщат по родните им места. Черен печат в паспорта и край.

Абе като сте отворили бърза каса и взимате пример от другите магазини не отворите каса за пенсионери и майки с деца. С тази каса съкратявате живота на касиерките със 20 години назад

Какво се пънете да ставате началници без да си имате хал хабер от работата. Вземи поработи като обикновен служител, виж за какво става въпрос, пък тогава ставай началник. Колко такива амбициозни минаха да ги обучеваме от нулата... Даже в момента имаме един льольо, дето си мисли, че в Кауфланд само ще седи и ще раздава команди. Беше попарен май. По-лесно щеше да е, ако някой колега със стаж беше станал зам.-управител, ама не.
Работата е, че отговаряш за целия магазин, когато си дежурен. Трябва да знаеш всички сектори, за да си сигурен, че всичко е наред и нещата вървят. Занимаваш се с бумащина и то немалко: трябва да си запознат с нюзлетъра, трябва да правиш графици, да следиш кой трябва да минава ЛИН и още много. Трябва да имаш поглед, за да разместваш така челата, че винаги да са пълни; да знаеш кое е приоритет, за да нямаш дупки. Трябва да помагаш на служителите, ако има нужда. Като не си дежурен, работиш като обикновен служител.
В някои филиали някои ръководители се чекират и продължават да работят.
За заплатата: защо не пита?

Поканиха ме на интервю за работа на позиция зам.управител във Варна.

Моля ви за мнения и отзиви.
Информация за позицията , заплата и дейността , която извършват.В какво се състои ? Митове , че се чекираш и продължаваш да работиш верни ли са ?

Този новият в Карлово още мляко бозае.Не знае къде се намира още.Съжалявам за магазинът беше ни хубав, ама сега е време Нели Атанасова да го оправи.

Вчера пазарувах в магазина. По потресаващ магазина не го бях виждала от мноооого отдавна. Причината явно е в новият управител, който като го видях как се щурка насам-натам ми е ясно че за нищо не става. По-притеснен от ученичка на изпит. Надявам се да се бъркам иначе магазина не го чака нищо хубаво а и нас като клиенти. А аз си харесвам магазина и през ден съм там да пазарувам, ама разликата за 3 дена е потресаваща. Наистина беше пълен хаос