СИКЮРИТИ ГЛОБЪЛ /img/frontend/nomap.png"

СИКЮРИТИ ГЛОБЪЛ

Не започвайте работа във фирмата наречена сИкюрити Глобул. Единствената охранителна фирма, която си е написала името с правописна грешка при написването. Да знаете че бавят много заплатите и ако сте закъсали с пари не разчитайте в скоро време да си оправите положението. Другото си е като при останалите охранителни фирми. Иначе давате повече дежурства и може да си изкарате сносни пари за хляб и банани

Бивш служител съм на Секюрити Глобал.Работих 6 години..Напуснах,защото си намерих работа в Германия в строителството..парите са по добри.От началниците и работата във фирмата бях доволен,коректни са и принципни.Заплащането е като за бг,но беше редовно.Кръшкачите и мърлячите ги мачкат ама то навсякъде е така.Никой не ги търпи и иска..Иначе в Германия е ОК ,само дето няма време за купон има само работа,спане,работа.Взе да ми писва.

Н,Керин;М,Марева;Пачеманов;Георгиев
Това са теэи измамници Работих эа тях 5 год накрая не ми иэплатиха эаплатите които имах да вэимам накараха ме да плащам дрехи от преди години ,страшни измамници Марева е една долна пача винаги гледа да те глоби эа нещо НЕ РАБОТЕТЕ ЭА ТЯХ ОПАСНООО!!!

Работих за тази пародия на охранителна фирма на Пловдивския панаир. И както се знае, в България шефовете са повече от работниците, на 1 работник се падаха 5 шефа и всеки от тях на приказки е по-голям от другия. Някакви мухльовци лижещи гъзове се перчат - единия колел и бесел, другия бил очите и ушите на Гергов и т.н. палячовци. Веднъж при студено и дъждовно време, без да има никой и нищо на района ми, ме изкараха от кабинката на поста навън, за да съм ПАЗЕЛ?! В крайна сметка бях изгонен лично от собственика на "фирмата" Николай Керин, понеже без да се представи кой е и какъв е започна да ми държи сметка защо на по-далечния обход на района съм с колело. За неговото отношение няма да говоря - типичния селтак с незнайно от къде пари се прави на шеф. След 2 часа бях пратен да почивам 2 дни, че сме били станали много хора, а след тези 2 дни бях окончателно неповикан повече на работа. Парите ли? С 300 зора и мъки си ги взех 3 месеса след напускането ми, да не говорим и за лъжите от тогавашния управител Христо Стоянов, то пък и едни пари - за 12 дни 240 лв.