Емил Илиев ЕООД /ЕМО-Чико ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емил Илиев ЕООД /ЕМО-Чико ЕООД

фирма която от ден на ден затъва все повече продукция с много лошо качество и шеф които никой не слуша

Ами какво да ви кажа. От няколко месеца работя там и за времето, в което съм, немога да изразя позитивно мнение. Ще говоря направо и с факти: Много шефове, много работа, много интриги, малко пари. Искат много от работниците пък с нищо не ги стимулират. Всички имат големи изисквания, но самите те не ги спазват. Пълна анархия. Незнаеш кой и колко са ти шефове. Всеки работил повече от година е шеф.

Здравейте бивши и настоящи колеги! Вече,като бивша колешка от фирмата  мога да дам много добро мнение за отношението на фирмата към мен! За времето си заплащането беше добро и работата също. Аз лично не мога да си кривя душата и да кажа негативно мнение! Поздрави на Емил Илиев!

Някой може ли да ми каже,ако знае,за Варна има ли назначен шофьор вече,за камион.Благодаря предварително!!!

Скъпи бивши колеги и настоящи интриганти, страхуващи се да си напишат името,спрете да сътворявате дразги и се хванете за работа,защото имате шанса в това гадно време да сте на работа във фирма ,която има бъдеще,храни семействата ви и ако всички бачкаме яко да сме по добре утре.А за неизвестният колега , който плюе по работата в провинцията,ела приятелю при нас и ще разбереш какво е истинска работа.

Напълно си прав за търговския отдел.Аз пък питам-Защо едни се скъсват от работа а други обират овацийте.А ти който четеш това спомни си за старите славни времена/със сплотен и малък колектив с работно време от по 17 часа всеки ден/.

обещания големи - изпълнения с клизми.Половината от администрацията са некомпетентни и от така нар."книжни плъхове"Търговския отдел в частност г-н Цветанов  много претенции без покритие.Кой му е казал на това момче , че разбира нещо?Пълна скръб.Г-н ИЛИЕВ , това ли е лицето на фирмата Ви за регионален "продажби"?! Жалко...

Работя за фирмата от приблизително 2 години.Достатъчен период от време, за да стигна до извода, че с постоянство всичко се постига.

Към Мери ,мило поработи някоя друга година и тогава говори!

Работя като посредник на фирмата в един от големите търговски обекти във Варна.Според мен, отрицателните коментари от бивши служители са породени от неспособността им да се справят с работата, на която са назначени.
Трудолюбивостта и упоритостта винаги се възнаграждават, никой не харесва мързеливите.
Мнението ми за фирмата е без забележки.Доволна съм, защото, когато даваш всичко от себе си - това се оценява.