Емил Илиев ЕООД /ЕМО-Чико ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емил Илиев ЕООД /ЕМО-Чико ЕООД

Какво мнение да напиша като повечето от служителите там не знаят какво правят.И как още малко втория етаж ще натежи от тежеста на счетоводството,търговския отдел и прочие, и ще се сгрумоляса върху земята.Хайде де, шефче знам,че четеш тези редове я попитай твоите хиенки с червени шапки колко продукция отива зян в кутера докато ти им искаш отчети и провеждаш оперативки ,на които всички мълчат като,че ли са захапали македонка "Папо" и се чудят как да те излъжат,за да им дадеш по някой друг лев от горе.Просто по някой път когато гледам продукцията по търговската мрежа и нейния вид те съжалявам ,защото си човек обграден от 98% некадърници.Дори скоро ще ти пратя снимки на потъмнялата наденичка,разводнила се от неправилно сложения памперс.И други гафове на твоите отличници.Я кажи сега къде са ти заявките от Златни пясъци,намалените заявки от Метрата и Кауфланд ,знаеш ли защо е така а?Я първо си обнови страницата в нета,че от две години нищо не е правено по нея. И си събери хората и говори с тях ,а не с тези мазници.Хайде дерзай,че пак ще пиша!!!

До Пацо!Виж братле нещата не са такива каквито ги мислиш говориш така защото си нахъсан,хайде напиши мнение след като поработиш някоя друга година!И аз бях надъхан като теб с желание за работа която беше минимум по 15 часа на ден.Но в крайна сметка съм благодарен защото Чико си остава една школа в която изкараш ли някоя друга година където и да работиш после се чувстваш все едно си на почивка!!!Работата там осъвършенства човек макар ,че 70 процента от работещите там са от братята и сестрите!Които са толкова зле че изнасят веро за лични нужди в тубички от шампоан!Колкото и смешно толкова и трагично но добре че има поне по някои свестен началник да им свива сърмите!Няма да ги изброявам че .....!!!

Повечето време в което съм бил работник във фирма Емил Илиев съм си вършел работата съвестно,а накрая идват някакви самозванковци и те уволняват.Мерси !!!Шефчето е на моменти ,но хората под него за нищо не стават,ама нищо.А и забравих да спомена ,че си крадат за себеси ,като надуват процентите и после вземат от тях.Исками се да кажа кои съм,но тъпаците не заслужават да знаят.

Можеш да се пробваш за търговски!То проблеми има ама са в производството!Късмет.

Струва ли си да кандидатствам за търговски за Русе,защото тази фирма търси човек за Русенски регион за дистрибуция на продуктите си???

kogato neznai6 kak da se darji6 s kolegi i 6efove vinagi te 6i sa gadni.nqma ni6to takova rabotq stana edna godina i sam nogo dovolen vsi4ki sa super prosto trqbva da uvajava6 za da te uvajavat

Работил съм там и е много зле!Всичко горе написано е вярно пълно е с мангали и идиоти!А шефа горкия всеки го лъже както си иска!Е дано се усети на време че....май ще е късно!!!

Шефът е готин, некадърници много...работа много и заплащането не си заслужава.

От началото е добре,докато не разбереш за какво става дума.
Значи когато имат файда от теб може да добри, но през останалото време е ужас.Замазват ти очите с два месеца с премии ,но след това си ги взимат шесторно.Глобяват те за щяло и нещяло.Да не говорим пък за празниците.Нормалните фирми дават премии докато в ЧИКО си получаваш половината заплата.Не е добре.Не става.

Всичко написано по- горе е напълно вярно. Едно време можеби фирмата е била достойна за уважение и не самата тя, а началството работещо в нея, но сега работата е пълна загуба на професионално развитие, нерви и здраве.