Трафик Броудбанд Комюникейшънс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Трафик Броудбанд Комюникейшънс ЕООД

Дори не знам от къде да започна. Пълни измамници. Правиш 100 неща и накрая ти ВИКАТ защо 101-вото нещо не си направил, че даже и те глобяват (инсталиране на принтер, нищо че има наличен работещ). Работиш като вол до 22:30 и няма събота и неделя, пък камоли бира да пиеш някога с приятели. Въпреки всичките "хиляди левове" (600-700) които получаваш те глобяват за добре свършената работа понеже някои невменяем клиент е решил да се откаже от услугата (нищо, че от 3 месеца реве, че му е бавен нет и никой не ебава). Постоянно се разправяш с техниците нещо да свършат, коити зимайки 500-600лв сигурно не ги ебе особено и са в правото си. Сис админите си правят квото си знаят и накрая се изсипват 100 човека след края на работния ден за сменен ИП адрес и като сте 2ма човека успех да им обясните на всички как да си го сменят. Накрая няколко месеца преди да напусна ме излъгаха да подпиша на 4 часов рабоден ден да си съкратят огромния разход от минималната осигуровка. За награда като напуснах за 10 дни неизползван отпуск получих 70лв.

Колегите, с които работиш са супер, но до сега не бях виждал фирма дето има 10 шефа и 5 работника и всеки шеф иска по нещо иначе те глобява.

Дори не знам от къде да започна. Ако смятате, че това е вашето място Ви моля да не се лъжете. Мълчах си доста време, защото не ми се занимаваше. Отношението е под всякаква критика, защото днес ще си тръгнеш утре ще дойде друг балък. Правиш 100 неща и накрая ти викат защо не си свършил 101-вото нещо и на всичкото отгоре работиш като хамал до 22:30 вечера 5 дена в седмицата (събота, неделя няма значение). Ако нямате никакъв социален живот може и да Ви се стори интересно. Отделно парите на половина се плащат 2 пъти в месеца като дори ги бавят (понеже са хиляди левове). Да не говорим за допълнителните "добавки", които включват глоби всеки месец за това, че клиент се е отказал (поне да взимах некви пари та да ме глобяват). Пълна подигравка с хората. Няколко месеца преди да напусна ме излъгаха да подпиша на 4 часов работен ден, понеже прекалено им е много да ме осигуряват на минимална работна заплата. За 10-те дни неизползван отпуск получих умопомрачителните 70лв.
Единственното хубаво в тая фирма са колегите, с които работиш!

Обявите са напълно подвеждащи,няма премий или растящи заплати,има лошо отношение стари машини и осигуровки върху минималната заплата.Освен това заплатите не се изплащат навреме.Ако искате да не ви плащат на време да изпълнявате неща които не са ви в трудовата харектиристика,това е вашето място

Специалист обслужване на клиенти в офиса в София, което включва приемане на плащания от клиенти и офертиране, техническа поддръжка (1во ниво) по тел. и отговаряне на търговски въпроси=500лв.5дни по 9часа с 1ч почивка.Почивните дни обикновено не са събота и неделя.
Това са условията, които се предлагат на интервюто.Надявам се да съм бил полезен.

Почваш в Трафик,работиш няколко години и един де де гонят от работа,въпреки,че нищо не си сгрешил в работа и си я вършиш съвестно,те изхвърлят като куче и тва си е!!!! :))