Диамант 99 /img/frontend/nomap.png"

Диамант 99

Много коректен работодател,текучесто сведено до минимум,здраво ядро от 15 колеги много силни в своята област и средни работни заплати над 820 лв.( чистчката взема 600 лв.) А от друга страна ДА минали са 5-10 псевдо майстори и технолози с диплома за шлосери.

При същия този Стоян бях на интервю и изобщо не ми направи добро впечатление. Не си говорихме кой знае колко много. Претенцията му беше да внедря нови рецепти срещу...30-35 лв/ден. По-късно му се обадих и му поставих моите условия за неговите претенции: 50 лв/ден и постоянен трудов договор. Все пак щях да внедрявам нови артикули! Такъв тарикатлък се завръща под формата на недоволство на персонала. Което озн. "анонимни" сигнали и посещения на административните органи, предимно от Агенцията по безопасност на храните и от трудовата инспекция. После излиза скъпо. Вече съм го виждал това. Проблемът е че нашенските чорбаджии не го възприемат и плащат повече от необходимото.
А вие, драги кандидати за работа, внимавайте с Диаманта!

Ако искате да започнете работа за Диамант 99,,,, или Диамант 2010!!- в София !  ! - ---Недейте!!!  - Шефа се казва Стоян  с  дълга кестенява коса  -некомпетентен и необразован  човек   -Недоволен каквото и да направиш.  Страхлив ,  без смелост да ви каже измислените си лъжи за вашето ''освобождение '' в лицето .  При положение че сте работили за него  5 дни - ''пробно'' -без договор, и накрая не ви плати! (само ви казва едно Чао !пф ), но за сметка на това си хвърля парите на така наричащия се '' мениджър'' ,който върши идиотски и  малкото което СТОЯН неможе !  Но да оставим настрана  работата ... така вкусните бутерки с крем и стафиди на ''ДИАМАНТ 99''  се правят с крем с изтекъл срок на годност   ...  Вече съм подала сигнал за това до нужната инст.  Дано не ни се натрови кръвта от такива Производители на Закуски !