Крис 94 /img/frontend/nomap.png"

От всички напуснали няма и един който да каже блага дума. Ужас! Нещата са трагични и жалки. Даже и сайта си не можете да оправите. То няма и с какво да го актуализирате.
Сем. Къневи, осъзнайте се и поискайте извинение за отношението си към хората които създадоха името на фирмата в инженеринга. Щото от търговията такъв палат не можахте да построите.
Тъжно!
Даже и вече не ме е яд за лъжата ви.

Все още ми е чудно как тази фирма още съществува. Колектив няма, персонал също май само Павлина си бачка там.

База за показност. А откъде дойдоха тия милиончета за построяването и? Никакъв персонал квалифициран не остана. Само такива, които са "удобни" на т.нар. мениджърка. Изгониха така грубо най-квалифицирания си служител на инженеринга, който години наред им носеше печалба и накрая му биха шута. Както и на много други служители, които си разбираха от професията. Не си губете времето в безсмислени и западащи фирми, които и заплати не дават. Чакаме скоро и фалита им, така че...

В тази фирма друго освен обещания, непрофесионализъм, немотия и лъжи няма да видите. То и разните органи трябва да се появат и проверят сертификатите и лицензиите им. Имаха отличен мениджър и професионален екип, но благодарение на "управленчески перфекционизъм" вече и една крушка няма кой да завие. Типичен пример за възгордяване. Вместо да инвестират в печеливши проекти милионите оборот през последните години, те си построиха абсолютно ненужно скъпа база за показване.
жалко и тъжно за усилията на хората.

Клиент съм бил на фирмата, но никога не бих стъпил повече там. Такава липса на компетентност от служителите им не съм виждал никога! Обслужването е бавно и на много ниско ниво. Фирмата вече не е това, което беше навремето. Стария персонал липсва и са останали само хора, на които мястото им е не там. Управлението изглежда куца на самата фирма.

Работих около 5 месеца във въпросната фирма и за толкова кратък срок не успях да си изградя кои знае какво мнение за ръководството и(собствениците на фирмата-сем.Къневи).Освен,че си нямат понятие от процеса на работа,въпреки сериозния им "опит",друго почти не можех да кажа.Когато изритаха едни от наи-добрите си технически грамотни служители го отчетох едва ли не като грешка.Обаче когато им свършихме дадения обем работа и изритаха и нас и то по доста хитър начин(без полагаемите ни се отпуски) разбрах колко са коректни.Между другото са много щедри на обещания и оферти,които са безпредметни и смешни.Чух как са се отнесли с останалите колеги.Предполагам сега и те получават същите обещания.Истината е следната-разполагаха с квалифициран персонал с широк диапазон на действие(от сложна апаратура до кирка и лопата) и почти никой от тях не се замисляше да работи изцяло на външни условия ЦЕЛОГОДИШНО.Това го пропиляха.Изгониха мениджъра си а след него и бригадира на групата и според мен с това сложиха началото на края.Не е зле всеки който има намерение да работи в дадената фирма да си отпуши ушите и очите и да разбере с какво се захваща.А на семейство Къневи пожелавам успех в опропастяването на фирмата.Едни хора се бориха да я издигнат до това и ниво,вие пък я набийте в калта.Явно не заслужавате нищо по-добро.

Здравейте по професия съм адвокат и тъкмо разбрах от мой приятел как са постъпили с момчетата си фирма Крис 94 даже пиша от неговия компютър и той е до мен. Искам да кажа на всички кандидати просто много добре да премислят какво да правят. На хората които са им били верни в дъжд и кал, работели са болни и ред други такива случки в един момент със задна дата им обявяват, че заплатите са им намалени с 50% и искат от тях да ходят и на работа всеки ден. После разбрах, че прехвърляли и глоби на шофиорите си, който в кризисен момент са гонили срокове уговорени от фирмата, а накрая човекът които най-много е плюел работодателите си и е бил най-силен в думите е останал на работа там. Помислете с какви хора ще работите изборът си е ваш

Работих във фирмата малко повече от две години. Толкова лошо управление не съм виждал никога, толкова лъжи не съм чувал никога. Заплта - целта е да бъдеш прецакан по всякакъв начин, увеличение с времето - практически невъзможно. Фирмата неможе да управлява персонала си, в момена работят само лицемери и страхливци и най вече интриганти. Основно това е изборът за персонал във фирмата защото лесно се управляват такива добичета. За предпочитане е лош социален живот за да не се мрънка. Ако някой иска да работи там и е качествен и кадърен човек, да не си прави труда да кандидатства, ще бъде крайно разочарован от отношение, заплащане и най вече колеги, а интригите ще му дойдат повече. Ако сте интригант, това е вашето място, там ще намерите покой и уважение. За монтажната част мога да говоря много, тъй като имам преки впечатления, но с две думи ще кажа, ако не сте я закъсали и имате възможнист да избирате, просто пропуснете фирма Крис 94 и се насочете към друго място. Не беше дълеч момента на доста (почти всички раководни постове) напуснали хора от фирмата както на стари кадри така и на новопостъпили, които бяха надъхани с куп лъжи. Освен опъване на кабел и най черната работа в ел техниката и работа с лопата и изкопаване на канали друго няма да видите. Много се смяхме във фирмата като разбрахме как са лъгали нови колеги че ще работят с микро контролери и финна електроника, тази фирма никога не се е занимавала с това. Ветро генераторите също основно само кабели се опъват и при соларите нищо интелигентно, а старите им автомобили са пълни с лопати и кирки. Крайно време е да има мнение за тая фирма и кадърни хора да не си губят времето и да не остават разочаровани. Освен това никой няма да си вземе парите от последната си заплата. Също така всеобщо мнение е че фирмата упорито върви към фалит и в момента прави отчаяни опити да се спаси от невъзможното.