Аладин фудс /img/frontend/nomap.png"

Аладин фудс

как стоят нещата с доставчиците ?

Ужасно отношение, ниски заплати страхотно лицемерие! Фирмата има потенциал за създаване на добра работна среда, но този потенциал се разрушава от управлението на фирмата!

Ако си търсите ниско платена работа,с един почивен ден в седмицата.Между 12 и 15 часа на ден,без регламентирани почивки(заплащането е на час,но никога не отговаря на реално отработените часове.Кражби,интриги,ниска хигиена.Няма регламентирано заплащане за определена длъжност.Ако сте приет за отчетник примерно,освен работата като отчетник,трябва да работите и на каса и по заявки да помагате в приготвянето на салати сосове,да пренасяте стоки на ръка,от буса със стока до обекта,като тежестите са от порядъка на 15-25 кг. кг(брашно,олио,шишове,пилета,чували с картофи....и т.н) - срещу най-ниското заплащане във фирмата на час.Трябва да забравите за празнични почивни дни.Там няма такова нещо,но не се заплаща допълнително затова,че работите по празниците.Платения годишен отпуск се изплаща по 10 лв на ден.

Здравейте
Някой знае ли , дали работата като Пицар е подходяща за студенти задочна форма на обучение или въобще за студенти ? Благодаря предварително

Никъде нещата не са добре. Навсякъде нещо куца. Вярно е че в Аладин работата е много но пък си получаваш заплатата редовно. Бачкал съм на места където по 2 месеца не са давали пари. По-добре парите да са малко но да знаеш че ги имаш. До сега не съм чул някой да е казал че работата му е супер – има много пари, малко работа и всеки ден е като на почивка.

Безплатна правна помощ при Освобождаване,съдействие за обещетение от 6-брутни заплати,Трудови дела...
[email protected]

Ако започнете работа в тази фирма се обричате на робство.Почивки
колкото може но малко.заплащане на час колкото може също по-малко.
лъжат. използват работниците.не заплащат нощен труд.отпуските са
заплатени много ниско. Ако някой отиде да се оплаче в инспекцията
по труда нещата ще лъснат.

Ако започнете работа в тази фирма без значение от обекта , ще се отнасят с вас като с крепостен селянин . Незаконно завишено работно време , не се заплаща нощния труд , няма платена отпуска . В Бургас Управител е психясал арабин , за който работниците са изроди , идиоти и във всяко изречение се споменават роднините на подчинените. Всяка повреда на 30 годишното оборудване се заплаща от работниците .
От лични наблюдения и разговори с колеги знам , че това е фирмена практика .

Като клиент ще ви кажа,че по-голями лъжци няма-какъвто и дюнер да си поръчаш или пък порция,а даже и 1лв за допълнително месо удрят толко яко в грамажа,че за 4-5-6лв рупаш предимно картофки...Впечатленията са ми от обекта на сп.Оряхово.

Трагедия, мизерия и идиотщина по арабски. Безхаберието и кражбите от високите етажи са по български. Идиотщината е по цигански. Сбирщайн от всякъде, като изключим слабата хигиена и тежкият труд може би малкото заплащане компенсира всичко останало.