Аладин фудс /img/frontend/nomap.png"

Аладин фудс

Някакви мнения за Кол центъра на Аладин ? Благодаря ви предварително.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Не съм виждала толкова комплексирани служители в отдел "Човешки ресурси" никъде другаде. Думи като "Добър ден", "Здравейте", "Довиждане" и тн. Не присъстват в речника им при среща с кандидат за работа. Когато поисках да разкажат повече за съответната длъжност, която е обявена, отговора беше: "В обявата точно е обяснено! Други въпроси имате ли?"
За работно време и заплащане още не знаели, защото длъжността била нова и не са решили.
Пълни смешници!!

Здравейте за хората който искат да започнат във фирмата не се лъжете толкова много лъжи и обещания и накрая ами то нямало работа и винаги си на загуба никога на печалба за да не поискаш бонуси мениджъра Димитър Банков е най големия експлоататор на човешки труд 12 часа 15 часа бачкаш и накрая ти вика че си некадърен недай си боже да поискаш бонуси направо настръхва от ужас съжалявам хората който остават да работят в тази фирма съжалявам че съм работил в нея

Не започвайте работа в Аладин фуудс, гр. Варна. Регионалния управител е пълен боклук, псува персонала и си под постоянен психически тормоз. Всички стари кадри се махнаха.
Единствения обект, от който човек може да е доволен е в Русе, Ялта.

Много приказки и обещания докато започнеш и ден не издържах хаоса и ограниченото мислене на оправител и околните.Просто останах ужасяващо разочарован от обекта на центъра и регионалния лаладжия който си няма понятие от тази длъжност.Съвета ми е...бегайте на далеч и не си губете времето и нервите с хора които нямат желание за развитие и подобряване качеството в мизерните им обекти в Стара Загора!

Ако уважавате себе си,не започвайте работа там. Пригответе се за унижения от страна на управителите,робски труд,който никога не е оценен, забравете за свободно време и личен живот.Заплащането е наистина под всякаква критика,условията мизерни. Между 12-24 часови смени,понякога без почивка. 90% от персонала употребява наркотици.

И аз ще се включа с въпрос към работилите,сега или преди,като доставчици-определени ли са районите за доставка от даден обект,или обикаляш като луд цяла София,какво е заплащането със служ.автомобил,редовно ли е, раб.време и т.н.? Благодаря.
Работих в подобна сфера близо 3 години и не само ни разкарваха управителите из целия град /а клиентите си чакаха ли чакаха доставките../,ами и карах освен поръчките и стоката-картофи,домати и всичко останало.Парите ясно,не бяха много,но беше и ужасно трудно да говориш с клиентите..заради лошата организация си чакаха по 1 час храната и недоволстваха.
Затова ми се иска да опитам в Аладин,може условията да са други,по-добри,знае ли човек..

Абсолютно при всяка поръчка изрично пиша, че искам да няма кисели краставици и бял сос, които всеки път получавам, че даже в двоен размер, абсолютно всеки път храната е студена и става все по-скъпо и все по-некачествено и гадно. Всичко вече им е под всякаква критика и за нищо не стават!

Хора не започвайте там работа.Това е най-ужасното место на което съм работила.Дванайсет часа робски труд без регламентирана почивка и отвратително отношение от управителката на обекта.Не си заслужава да си късате нервите и да си давате здравето за жълти стотинки.Ако имате възможност Не започвайте работа в Аладин Фуудс!