ФЕНИКС ПЛОВДИВ ООД /img/frontend/nomap.png"

ФЕНИКС ПЛОВДИВ ООД

Като цяло не препоръчвам на никой да започва там.. работа много, пари малко- 2 лв. на час и по 6 дни в седмицата по 8 - 10 часа! Като идеш уж да се обучаваш "главният барман" започва да ти промива мозака, колко добра фирма са те и колко уникални и невероятни са им продуктите, и започва да плюе другите джелетарии, че не били истински и т.н. Освен това докато се обучаваш пак главния барман те лъже, че отива да пуши и ходи да да говори със шефката дали ставаш или не ставаш и така всички тихо мълком се изреждат да говорят с нея без да подозираш, което си е смешно по мое мнение. Освен това ти се казва, че като има повече работа трябва да оставаш допълнително, но никой не ти казва как точно ще ти се отчетат допълнителните часове.

Искам да попитам дали някой е работил в Сладоледената Къща в Пловдив, която се намира до Пощата имате ли мнения как са условията на работа, заплащане и т.н.