САЕМ Борисив ООД /img/frontend/nomap.png"

САЕМ Борисив ООД

клиент съм на фирмата от 10години и познавам всичките " ШЕФОВЕ " . Слагам ги в кавички защото по нищо не личи .Работят повече от служителите в фирмата. Консултират клиентите , чистат, че даже издават стоки от склада . Ако търсиш нещо специално  ще  намерят начин да ти го доставят та било и 1 брой . Стараят се да си вършат работата внимателно и отговорно , а не като на повечето места гледат как само да ти вземат парите и са готови да те излъжат без да му мислят. Сигурно затова на служителите не им харесва че са взискателни , но според мен дните за безотговорна работа от типа     /ден да мине друг да дойде/свършват.На мен като клиент ми харесва такъв тип семеен бизнес. А  такива като Стоил дето е писал не ги разбирам от 10 години още е там . Като не ти харесва, пък намери нещо по добро!

Напълно подкрепям и Ася Пейчева и Стоил в техните твърдения. Това с 4 -ма шефове си е чиста форма на шизофрения. Аз отговарях за доставките от чужбина. Имало е моменти, в които единия от шефовете поръчва нещо и после другият ти трие сол на главата аджаба защо си поръчал точно това. Да не говорим, че е имало случай, когато те обезпокояват и след работно време да речем 21:30h. Относно заплащането- в началото говорите едно и в последствие по необясними причини заплатата става друга. Спрямо отношението към работниците-под всякаква критика!

Подкрепям напълно мнението и коментара на Стоил.
В тази фирма не можеш да изпълняваш служебните си задължения тъй като не знаеш на кой от четиримата шефове да изпълниш разпорежданията, защото са напълно противоречиви.

За тях работниците не са хора,те са роби.В началото се държат добре,но след месец почват да забавят заплащането и ти ставаш виновен за всичко.4 бр.шефове семеен бизнес,всеки дава противоречащи заповеди.