ПОЖАРНА СИГУРНОСТ ООД /img/frontend/nomap.png"

ПОЖАРНА СИГУРНОСТ ООД

Гледай отначалото да се спазариш за хубави пари, видях им обявата, и това че търсят човек, който може и да е със средно образование, не е много добре. Един вид искат работата да се свърши, но ако може човека да е техник, ок! Едно е да си инженер , друго е да си техник. В сегашната фирма стартовата ми заплата беше 1200 лв, което за инженер не е много, но като начало е ОК. Чисто ми оставаха около 900 лв, ти си прецени дали си заслужава. Ако си от София е ОК, но ако си от привинцията и трябва да плащаш кваритра, транспорт... малко е на кантар работата. Другото което те съветвам да питаш е дали се работи събота /неделя, плащат ли се командировки когато се пътува извън София, както и извънреден труд, тъй като дълбоко се съмнявам, че ако се наложи да се остане по - докъсно на някой обект, правилото за нормирано работно време важи. Сервизната работа е такава, че не може да се остави на средата, въпроса е дали ще те компенсират след това. В момента получавам 1600 лв, което не е тавана за сервизни инженери, но е нещо оптимално.  Така че ако те повикат на интервю направо ги питай за всички тези неща. Лично за мен е най- важно какви пари вземам,и какво пише в договора,  а не кой какво ми приказва по време на интервюто. На приказки отдавна не вярвам.  И ако тръгне някой да ти приказва каква криза има - ги питай след като е криза защо търсят хора.

Здравейте! Някой може ли да даде малко повече информация за тази фирма  ПОЖАРНА СИГУРНОСТ ООД. Какви са условията на работа, какви са заплатите например за сервизни инженери, какво е текучеството във фирмата. Всякакви информация ще ми бъде полезна. Благодаря на всички , които ще се отзоват.