Булстрой Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Булстрой Груп ООД

Некоректен работодател

Изключително некоректни, след извършена услуга не ми заплатиха хонорара от 1 150 лв.

Управителят,г-н Георги Ефтимов се държи с всички,все едно са му роби. Обещава европейски заплати, но в последствие фирмата изпада в затруднено финансово положение и си оставаш на аванс от 200-300 лв.Да не говорим за безкрайния извънреден, който си длъжен да полагаш, без да ти се заплаща естествено.

Моето мнение съвпада напълно с това на Иван.Докараха ме до нервни кризи с това заплащане,разболях се а ме оставиха и без усигуровки.Сега само мога да се моля на Бог.Дано ги накаже всички и както откраднаха парите ми чрез моя труд дето не ми платиха, а знам че и на много даже почти на всички работници е така,дано откраднатите ни пари все за лоши неща да ги дават.По доктори,адвокати и попове да ги харчат.Това е господа проклятието на всички постдрадали от вас.

Не се захващайте на каквато и да е длъжност в тази фирма!Пъвоначалният разговор е стандартен-имат много работа,много обекти,служебна кола,след няколко месеца увеличение на заплата,която ще бъде от порядъка "1000-2000лв",но ще си взимате само аванси от по 200лв на 2 седмици и с това ще си и останете,докато накрая просто няма да издържите и ще си тръгнете.Самото текучество на кадри говори само по себе си.Дори при самото постъпване на работа те карат наред с всички документи да си подпишеш предварително молбата за напускане без дата,познайте защо!

Здравейте,предлагат ми работа като технически ръководител,някой да е запознат с фирмата и да даде мнение,ще бъда благодарен.