ЗГП ООД /img/frontend/nomap.png"

Незная дали ще съм полезна с информацията, но не започвайте работа в Юпитер Холдинг гр. Пловдив. Има голямо текучество, осигуряват те на минимална заплата(но ти дават повече), след напускане този остатък не го получаваш, карат те да работиш допълнително, но не ти го заплащат, работи се по 6 дни в седмицата, ако вземеш отпуск, като се върнеш може вече и да не си на работа, режат от заплатата(тази, която не е декларирана)и няма как да го докажеш в унспекцията по труда.

И преди и в момента нещата въобще не са добре, лъжат само хората. За толкова време нищо не се е променило и по-зле става. Сега работата намаля и веднага намалиха заплатите, а другите хора ги освободиха и не ни дадоха последните заплати.

Кажете как е работата в фирмата,какво е заплащането,трудовите условия и взаимотношения? Фирмата е собствено на г-н Иванов собственик на Юпитер Метал,Хотел Персенк и Завод за поцинковане?Отзивите са отрицателни за моменти и преди 3 години,в момента промяна ?