ПИЕР ФАБР ДЕРМО-КОЗМЕТИК БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПИЕР ФАБР ДЕРМО-КОЗМЕТИК БЪЛГАРИЯ ЕООД

За да си успешен мениджър Пиер Фаб,трябва да делегираш всичките си задълежия на нископлатените служители, да не поемаш отговорност за нищо, поради неспособност и по възможност да си ниско образован.

Не кандидатствайте по техни обяви. Наскоро им се въртеше обява за QRVI специалист. Търсеха служител по заместване. Сега гледам са започнали и с фирма за човешки ресурси да търсят. Само разиграват хората. Ходила съм на интервю там, държат се заядливо и изопачават всичко, което кандидатът казва. Доста неадекватно се държат бих казала. Не им се връзвайте, само ще си загубите времето.

Какво е заплащането за консултантите,някой би ли споделил?

Здравейте!
Някой знае ли какво е положението в тази фирма, работна среда, ниво на заплащане според позициите... Завършила съм фармация, и имам известен опит в сферата, но досега никой не ме е потърсил дори и за интервю.  Направи ми впечатление, че доста често излизат обяви за търговски и медицински представители, наистина ли има такова текучество във фирмата, или се назначават само връзкари, а обявите се пускат формално, за да се извика калабалък. Всякаква информация ще ми е от полза. Благодаря на всички , които ще се отзоват.