"Х-тра" Екстратекс България ООД /img/frontend/nomap.png"

"Х-тра" Екстратекс България ООД

работих там за кратко, и това беше най големия Ужас, които бях преживявала,първо те посреща някакво момиченце мислещо се за много голямо а тя горката простичка до Безбожие,дошла от село и се мисли за много голяма,след това те води при шефовете, но ти няма как да ги видиш много ясно от дима в стаята,и общо взето не ти обесняват нищо от това което те чака там от истинския ад, студ,жените буквално са навлечени с по 5 фанели, якета, шапки, шалове , ръкавици, които са отрязани на пръстите, и след втория третия ден пръстите ти отгоре започват да се пръскат защото е много студено,не си усещаш нито краката нито гърба, и в последствие започваш да разбираш за истинските неща, които трябва да правиш там,товаро растоварителни дейности, на тирове които се извършват от,жените защото нямало кой мисля че това не е наш проблем,зареждане на трите им магазина като се зарежда докато не се свършва до към 21- 22h но извънредния труд, никой не ти го заплаща, по цял ден мъкнеш чували, няма никакво отношение към работниците постояно се вика крещи заплатата е 40 дни назад, и никога не си я взимаш цялата защото все намират за какво да те глобят,дъщеря им също работи там при ,жените само подслушва и ходи да клукари с никой не разговаря, толкова надуто момиченце няма си ни най малка представа от света, обръща се с тон към тебе и започва така разговора, и ако обичате ..... много надуто лапе,няма дори стая къде да се преоблечеш има една в която седят папагалите, им и там разбира се е топло какво уважение папагалите, седят на топло а ти мръзнеш като куче, и има две три маси сложени и там трябва да се преобличаш. в тоалетната ако мога да я нарека дори няма една нормална врата от едно времешните врати хармоники е начупена цялата, не се и затваря до края. по цял дена са със цигарата в ръка и само нареждат и недоволстват, толкова те натоварват неможеш дъх да си поемеш и буквално се прибираш убит и замръзнал никой не оценява какво правиш, те просто не те имат за човешко същество.не си губете времето да работите за хора които не Уважават човешкия труд и най важното че те просто не те приемат за човек.

Фирмата е под всякаква критика.Човек се чувства по зле и от роб.Върши какво ли не,жените носят тежко,няма никаква механизация,никакво отопление през зимата.По цял робски труд,викане по офисите да измислят за какво да те глобят.Заплатите вечно се орязват по някакъв начин и работниците вечно са уморени,безпарични и възмутени.Най-лошата работа,която човек може да си намери. Бягайте далече. Случва се да има извънредни часове по няколко дена в месеца и те никога не се заплащат.(ОТ ПОСТРАДАЛИТЕ)

Хора,фирмата е под всякаква критика!Първо те посреща едно момиче,което е под средното ниво на интелигентност,държаща вечно цигара в ръка,води се нещо като отговорник,отношението й е меко казано отвратително.Никой не ти казва условията на труд какви ще бъдат,а само в последствие разбираш,че не само ще сортираш дрехи,а ще разтоварваш тировете им със стока когато дойдат и че ще зареждаш магазините им,като може да се работи по 12 часа и никой да не ти плати извънредния труд. Да не говорим,че склада не се отоплява и се работи със якета,шапки и ръкавици,а съответно имат една стая с папагали,където е повече от топло..правете си сметка щом папагалите са на топло а вие мръзнете като животни..заплащането е с един месец назад,но и това не казват..а това че постоянно те режат с парите е друго.Хора не си правете труда да работите за такива хора. Имат те за собственост,а не за техни служители!

Работих в тази фирма 3 години. Нямам лошо мнение. Мисля че горните коментари са от ядосани кандидати за работа. Лично съм виждала такива които кандидатстват за позиция с отличен английски, а като дойдат започват да сричат и не могат да преведат нищо нито от английски на български, нито от български на английски. Нормално е шефовете да ви отрежат, губите им времето с лъжливи CVта. Аз съм доволна, винаги са точни със заплатите, има бонуси за заслуги, плащаха ми 1100 лева въпреки уговорена 700. После ми обясниха че това е за да не идват надувковци алчни само за пари. Разделихме се с добри чувства защото започнах собствен бизнес.

Пълна скръб, препълнени пепелници, липса на преценка за потенциала да определен човек, много надменни и асоциални. това е!

Тъкмо се връщам от "интервю" във въпросната "фирмичка". Още като влязох ми направи впечатление кочината която се състои в разхвърляни навсякъде документи из бюрата. Не мога да не отбележа препълнените пепелници, които изглеждат на два дена. Иначе риби имат, чак няколко аквариума, сигурно и горките животинки попиват от катраните чрез филтрираната през цигарен дим вода. Следваше асоциално отношение, трябваше пръв да поздравя. Жената която беше "човека" който се занимава с интервютата държеше естествено запалена цигара и приличаше на битов алкохолик. След като погледна CV-то ми ме попита с един дрезгав глас, със странен акцент:"Какво стана с тази работа, последната?", а тя е именно корабен агент, отвърнах че не са ми позволявали да спя и заплащането не е като на запад. "То тука на запад ли ти прилича?!", сопна се тя.... Следваше друг коментар от човека до нея:"Нашта работа е същата като старата ти...", започна да ме кръщава, след което ми подхвърли текст на английски да го превеждам. Текста съдържаше много съкращения с по една-две букви и изключително много грешки. Обясних им че докато не ми разяснят съкращенията няма как да го преведа, след което погледах още малко текста и се мъчех да гадая, аз те само сеир гледат. После дочух:"Ако така превеждаш, не искам да знам по 50 мейла на ден какво ще е, съжалявам." Пожелах им успех, защото определено ще им е необходим и си заминах. Извода е, че са сложили най-обикновени селяни да  ръководят въпросния склад и изобщо нямат капацитет за преценка. Очевидно е че умен човек с тях никога няма да се захване. Ако ме бяха одобрили, със сигурност щях отново да им пожелая успех в търсенето. Личи си от всякъде че се държат като с животни с персонала си, обичат да мачкат, само грозни неща мога да споделя. Който не ми вярва може да отиде за шоуто да опита, ей така ако му е скучно. Добре ще е и някой друг инспектор по труда да се намеси, както и хората от РЗИ.

Абсолютно съм съгласен с горният пост !

Не ходете изобщо.Само като видите как се провежда интервюто-в някаква задимена дупка,манталитета на сосбствениците е от зората на демокрацията,много непрофесионално,просташко дори.Заплащането е много различно от посоченото.Нагли и доста простовати хора.Страшно недоразумение!!!!