ДЕВИН ГАЛА ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДЕВИН ГАЛА ЕООД

Фирмата беше доста стабилна със строг но справедлив шеф там заплащането се определяше от това кой колко работи а не както във всички други фирми всеки да взима еднаква заплата иначе казано ако работиш ще вземеш хубава заплата.но нещата сега са коренно различни понеже шефа на фирмата почина и сега жена му ръководи но си няма на идея какво се случва в склада и е оставила ръководството в ръцете на началник склада който е доста безотговорен и е пълна анархия.иначе казано в фирмата е пълен хаус няма регламентирано работно време а лятото работата е много и се остава до късно

Разочарование от ръководство и отношение.Двойно счетоводство, без гаранция за получаване на реална работна заплата. Неспазване на КТ, нерегламентирано работно време.Не препоръчвам!

Бях на интервю за работа във фирма Девин Гала ЕООД гр. Бургас. Мога да споделя, че човекът който ме интервюира беше абсолютен задник! Единственото което го интересуваше, бе да научи методите на работа и заплащането на предишния ми работодател. След като установи,че не съм особено словестна по тази тема, ми заяви: „интервюто приключи ” и направи знак с ръка да напусна офиса.

Моля настоящи или бивши служители да изкажат мнение за тази фирма.

Кажете нещо за тази фирма? Постоянно търсят касиер-фактурист? Дали е реална тази обява не знам, но е странно, че всеки месец имат обява.Нека някой запознат да каже?