Вагоно-ремонтен Завод Карлово /img/frontend/nomap.png"

Вагоно-ремонтен Завод Карлово

Както е тръгнало май ще се продава завода на някой балък.Започнаха да изплащат парите дето ни дължат.Да си търсят глупаци-работници като мен работих им за тоя дето духа.Трохи братче...

Абе тия не им ли омръзна да лъжат хората.Това щяло да стане,онова щяло да стане.Получиха пари от цистерните оня ден и се правят на завеяни.Жалко за бившите колеги.Я отидете в София и там стачкувайте.Парите не са в Карлово.Ако наистина завода се води към фалит,за да се продаде за стотинки на някой мой човек и после да го превърнат в складова база,по добре му драснете клечката.То е ясно,че няма да видите нищо от тези лакомии.

Ама наистина мършата си личи отдалече.Който пише до инспекцията на труда-Вън от предприятието.Егати свинските черва.Обвързали са се така,че тая инспекция ги информира,кой кум,кой сват.Но аз не съм работник от Вашият гьол.Последния ми законен ход е омбудсмана-написах и до него.След това ще следват непредвидими за Вас ходове.Ако не платите на съпругата ми средствата,посочени в споразумението-тежко Ви.Може да проверите какъв добитък съм.В община Карлово много добре ще Ви информират какъв съм.По- добре е за Вас да и изплатите дължимите средства.Няма да Ви оставя на мира.Повтарям пак/то инспецията Ви е информирала за всичко/.Платете на съпругатаи всичко ще е мирно и тихо.

Я виж ти,някои са си получили по някоя заплата.Трохи братче.А шефовете-трупат пачки.Лошото е,че това стана мода у нас.Даже не могат да намерят клиент да купят този завод.Да не са глупави чужденците.Какво се направи от печелившо предприятие?То се вижда.Останаха самопослушковците и страхливците.Начело с некадърниците.Жалко за хората.При тяхса били на проверка Инспекцията по труда-първенци в корупцията.

И така.Ясно е,че с некоректни хора няма разбиране.Недейте се връзва да им бачкате за тоя щото духа.Не искам да давам примери с отношенията към работниците в тоя завод.Робовладелци от класа.по лоши от турците,когато сме били под османско робство.Недейте ги съди-файда няма.Само бой,е*бан и гръцка музика за тия мафиоти.Добре,че не работя при тях.Но всичко ще си дойде на мястото.Няма да им се размине тяхната некоректност.

Съпругата ми работи в това затъващо предприятие.Има неизплатеориха мини заплати от 2010 г.Преди известно време написах до инспекциятапо труда сигнал.Отговориха ми,че заплатите ще почнат да се иплащат от 05.08.2013г.-глупости.Извикаха ги уж да подписват някакви споразумения,но до този момент-нищо.Аз съм се сблъсквал с тоя проблем с община Карлово-със сегашнато и предишното управление.Казваха-няма пари-съди ни.Аз си взех парите без да ги съдя.Сега се готвя да покажа на тез некоректни ръководители от ВРЗ-Карлово как ще изплатят заработените средства.Ще им дам срок до края на месец август 2013 г.да започнат доброволно да изплащат дължимите суми на съпругата ми.След този срок с цената на всичко ще приложа моите методи към некоректни работодатели.Ей,некадърници,гответе се.Ще разберете къде зимуват раците.Просто няма да сеотървете с добро.Каквото сте надробили-това ще сърбате.След това се сърдете на себе си.

Абе  тия софиянци докога ще ни лъжат.Хората не са получавали заплати вече 4 месеца.Ей шефове,ще ми станете на шефченца.Добре,че се махнах от вас.Що не вземете да изчезнете.Не забравяте,че земята е кръгла и ще Ви намеря да си взема хилядарките,които ми дължите.БЕЗСРАМНИЦИ.

Тия отвсякъде са Гола вода.Осъдихме ги,а те нямат пари за хората с напукани ръце.Печалбата-10% за работниците,90% за шефовете.Егати бялото робство.Май беше по- добре да бяхме останали под турско робство-поне щеше да имаме какво да ядем.Мизерници от класа.19

В тоя завод ако си мислите че ще зимате пари жестоко се лажете бават ги с по 20 дена заплатите, валчери за храна трябва да дават но никой не е зимал от септември... Шлосерите зимат 370-400 лв а заварчиците 600 на магия отдаржат ни по 25-30% от заплатите изванредните са като валчерите за храна... тея 1500лв кадето пише началника не ги получава ако е вярно целия град щеше да се натиска немислите ли а не да пускат в нета обява само ви примамват защото хората бягат който невярва да заповяда!!!

Огромно влагодаря на колегата от Ямбол,Банов.Бях решил да кандидатсвам като аргончик,но след разказчето му за интервюто твърдо се отказвам.   с поздрав към всички заварчици.нека винаги да се подкрепяме.и не сваляйте тарифите.