Бултек ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Район р-н Южен, Кукленско шосе, 9 п&markers=Пловдив,Район р-н Южен, Кукленско шосе, 9 п

Бултек ЕООД

Общо взето като във всяко производство - малко интриги, малко нерви, повечко работа, но като цяло съм доволен. Добри пари и се получават редовно. Лично аз съм доволен че изкарах короната там и си взимах редовно заплатата.

Nai smotanata firma raboti6 cql den na krak i nikvo sqdane i za 700lv i 1 kup odrajki nikvi bonosi nqma fal6iva rabota e kolegite i otgovornicite sa otvratitelni i izvra6va6 100 deinosti za nqkvi 700lv i 4aka6 da odari alarmata i da izlezni6 i vanka stoi6 pak prav nqma kade da sedni6 palni e s intriga ti tam

Не ми е ясно какво толкова - производтво като производство, има хора разни, ама редовно си получавахме запратите и сега с тоя вирус не са изгонили никой. Може да е гадно некой път, защото смени ама..Италианци това, онова я идете като мен при българи за повече пари в чудо ще се видите

То ясно, че всичко е шкарто. Ама как Италиянеца не се сеща за тия липси. Както се казваше куче влаче рейс, диря няма. А в Калековец г-на с изкупуеането на черни/цветни метали с Маркова големи схеми. Станиславчо, колко апартамента си купи вече? Тракия,Смирненски загубих ги вече.
Един ден ще си припомня какво ми причини, то всичко се връща, като карма ще дойде при теб в най-трудния ти момент.

Пиша това съобщение до всички хора които се чудят дали да започнат работа в Бултек, и и мога да гарантирам, че ще са ми благодарни ако отделят 2 минути да прочетат какво съм написал.
Започнах работа в Бултек чрез спомагателната фирма и верен слуга на Бултек фирма Инвению, които ги интересуваше да задоволят нуждите на Италианците малката Алекс обичаше да се надупи, за да може шефовете на Бултек да и дадат любовта си:).
През първия ми работен ден дойде някаква жена показа ни какво трябва да сглобяваме на мен и другите нови колеги тръгна си и никой повече не дойде за да види дали сме живи и дали работи правилно нещата, разбира се след 4 дена се указа че има проблем и ние трябваше да го решеаваме въпреки, че бяхме на 4 дена там.Организацията на работа е под всякаква критика буквално не съм виждал такава сам трябва да можеш да си намериш материала, да си разчетеш чертежа и да се контролираш, като ти не си научен на нито едно от тези неща.За чиста работа се ползват ръкавици, които трябва да си набавиш с много мъка от най-големият педа*л, който някога е съществувал, и който казва на всички какво да работя, а именно Жоро гея:)Този човек е най-тъпият човек, който ми е бил някакъв начлник. С 2 думи всичко, каквото пишат останалите е вярно, ако започнете в Бултек ви очакват 8 часа седене прав на едно място, много интриги и нерви и най-важното малоумни началници, които са много.Специално поздрави за Ивелина една дребна женичка с мозък на кокошка, която също разбределя работа в единия отдел няма толкова тъпа цена гарантирам ви, същи и за откато на фирмата, което се вижда по-рядко и от папата няма такава смешна фирма.Моят съвет не започвайте та никога все ще намерите нещо друго.И нещо за на края можеш да си тръгнеш само ако чуеш един звънец буквално може да е 17:00(когато е края на работния ден) и да не ти дадат да си идеш, защото звънеца не е звънял :)

Е ся покрай този коронавирус стана интересно....те Италианците-Индианци и без тва само Макарони , Пици, Пасти и НЕКОЙ ИЗГОДНА ЖЕНИЧКА ГИ ИНТЕРЕСУВА.
В бултека , остана само пумия и брак,всички изгодни женички вече са ангажирани с Ръководните служители !
Е не само изгодни женички има и изгодни Мъжлета за Ръководните женички :) абе с 2 думи БАРДАКА Е ПЪЛЕН. всичко Е МЕСЕНО - ОРГИЯ.
Простите работници - кака ганка и бати анчо бачкат , трупат изванредни часове и вземат илядо лева и са доволни макар ,че им се пука отзаде изнасят цялата фирма.
Много паздрави на кака Йона ,буба, дуда и бати Ваньо,Пеьо Змеьо ш ибети младо а!

Само злоба и интриги! На 150 човека - 50 по офисите, но бързат и се щурат все едно много работят, но всъщност НИЩО. На пръсти се броят хората които работят здраво и мъкнат на гърба си роднините, протежетата и любовниците на тези същите от офисите. Да видим сега като са само такита как се изяждат и кой е ПО от другия. Вярно, че навсякъде е така но там е СТРАШНО! Разделяй и владей!
Успех им желая в стремежа да доказват кой е ПО!

Моето мнение като бивш служител е следното:
- Липсва процесно ориентиран подход като цяло в управлението на процесите във фирмата;
- Решенията на управленския персонал (най-вече собственика) се менят всеки ден, че и по няколко пъти на ден. Случвало ми се е сутринта да ми се даде задача и на обяд като съм готов да ми се скарат защо съм го направил - именно собственикът;
- Хората работят с изключително ниска ефективност (дължи на лош мениджмънт);
- При управленския персонал наблюдавах желание за подобрение, но пък липса на действия. Всеки ден се говори какво трябва да стане, но никой нищо не правеше по въпроса;
- Не се дава шанс на колеги, които искат да просперират и имат добри предложения за подобрение (пак лош мениджмънт);
- Работното натоварване е сравнително малко за заплащането, което се предлага;
- В работните помещения е мръсно; лятото - топло; зимата студено (зимата за склада примерно ви трябват 3 чифта блузи и яке);
- Като цяло във фирмата цари едно всеобщо чувство на непукизъм и апатия към всичко, което се случва;
- Голям плюс е, че никой не ви пита защо и колко оставате извънредно на работа. На края на месеца, ако имате + 40ч., те просто ви се изплащат като извънреден труд, нищо че през това време вие пиете кафе с колегите;
- Адмирации към ръководителите в шприцовото производство - Тони и Стоян; Ицо Суванджиев; Ицо Царев; Иван Павлов.

Не знам колко сте има ли по физическо, но бягайте с пълни сили от там.

Искам и аз да изкажа мнението си към Българо Италиянската дружба.
Нека да започнем с точка едно:
1.Заплащане = на време но малко.
2.Привилегии = Само на по високите постове.
3.Фирмена сигурност: без коментар.
4.Натоварване = Адски много, за малко пари.
5.Потенциал = без коментар.
6.Колеги = Всички до един ЛИЦЕМЕРИ и ИНТРИГАНТИ без изключение от поста.
7.Работна среда: въпрос на гледна точка.
С няколко думи за да постигне резултатите, които иска г-н Джанмарко Сантучи са почти невъзможни в момента, а евентуално ако иска трябва да смени първо персонала от по горните етажи: започваме с инженерите: г-н Димитър Петкански (всяка манджа мерудия бърка се на всякъде дали му е работа или не той е правия), Димитър Кънев ("големият мъж") никакво уважение към колежките и колегите, всички в неговият отдел ги е страх от него тоест без коментар така не се постигат резултати.
Можем да включим и г-жа Анна Дишева (свободен електрон не знае къде се намира с прости думи).Г-н Никола Божиков стабилно момче с мечти но според мен се изисква доста опит още. Нека да не пропуснем и Логистиката, която има почти мисля че не знаят какво правят, това се отнася и за отдел Качество за определени от тях на обяд и на маса заедно после се плюят един спрямо друг. Ако така се постигат резултати и се оправят процеси "ЕВАЛА"

За Санчтучи мнението ми е- шеф на място и че е много ДОБЪР и позволява много неща, които не трябва да се правят.
Успех в начинанието, скоро е велик ден стават чудеса дами и господа.