Бултек ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Район р-н Южен, Кукленско шосе, 9 п&markers=Пловдив,Район р-н Южен, Кукленско шосе, 9 п

Бултек ЕООД

Пиша това съобщение до всички хора които се чудят дали да започнат работа в Бултек, и и мога да гарантирам, че ще са ми благодарни ако отделят 2 минути да прочетат какво съм написал.
Започнах работа в Бултек чрез спомагателната фирма и верен слуга на Бултек фирма Инвению, които ги интересуваше да задоволят нуждите на Италианците малката Алекс обичаше да се надупи, за да може шефовете на Бултек да и дадат любовта си:).
През първия ми работен ден дойде някаква жена показа ни какво трябва да сглобяваме на мен и другите нови колеги тръгна си и никой повече не дойде за да види дали сме живи и дали работи правилно нещата, разбира се след 4 дена се указа че има проблем и ние трябваше да го решеаваме въпреки, че бяхме на 4 дена там.Организацията на работа е под всякаква критика буквално не съм виждал такава сам трябва да можеш да си намериш материала, да си разчетеш чертежа и да се контролираш, като ти не си научен на нито едно от тези неща.За чиста работа се ползват ръкавици, които трябва да си набавиш с много мъка от най-големият педа*л, който някога е съществувал, и който казва на всички какво да работя, а именно Жоро гея:)Този човек е най-тъпият човек, който ми е бил някакъв начлник. С 2 думи всичко, каквото пишат останалите е вярно, ако започнете в Бултек ви очакват 8 часа седене прав на едно място, много интриги и нерви и най-важното малоумни началници, които са много.Специално поздрави за Ивелина една дребна женичка с мозък на кокошка, която също разбределя работа в единия отдел няма толкова тъпа цена гарантирам ви, същи и за откато на фирмата, което се вижда по-рядко и от папата няма такава смешна фирма.Моят съвет не започвайте та никога все ще намерите нещо друго.И нещо за на края можеш да си тръгнеш само ако чуеш един звънец буквално може да е 17:00(когато е края на работния ден) и да не ти дадат да си идеш, защото звънеца не е звънял :)

Е ся покрай този коронавирус стана интересно....те Италианците-Индианци и без тва само Макарони , Пици, Пасти и НЕКОЙ ИЗГОДНА ЖЕНИЧКА ГИ ИНТЕРЕСУВА.
В бултека , остана само пумия и брак,всички изгодни женички вече са ангажирани с Ръководните служители !
Е не само изгодни женички има и изгодни Мъжлета за Ръководните женички :) абе с 2 думи БАРДАКА Е ПЪЛЕН. всичко Е МЕСЕНО - ОРГИЯ.
Простите работници - кака ганка и бати анчо бачкат , трупат изванредни часове и вземат илядо лева и са доволни макар ,че им се пука отзаде изнасят цялата фирма.
Много паздрави на кака Йона ,буба, дуда и бати Ваньо,Пеьо Змеьо ш ибети младо а!

Само злоба и интриги! На 150 човека - 50 по офисите, но бързат и се щурат все едно много работят, но всъщност НИЩО. На пръсти се броят хората които работят здраво и мъкнат на гърба си роднините, протежетата и любовниците на тези същите от офисите. Да видим сега като са само такита как се изяждат и кой е ПО от другия. Вярно, че навсякъде е така но там е СТРАШНО! Разделяй и владей!
Успех им желая в стремежа да доказват кой е ПО!

Моето мнение като бивш служител е следното:
- Липсва процесно ориентиран подход като цяло в управлението на процесите във фирмата;
- Решенията на управленския персонал (най-вече собственика) се менят всеки ден, че и по няколко пъти на ден. Случвало ми се е сутринта да ми се даде задача и на обяд като съм готов да ми се скарат защо съм го направил - именно собственикът;
- Хората работят с изключително ниска ефективност (дължи на лош мениджмънт);
- При управленския персонал наблюдавах желание за подобрение, но пък липса на действия. Всеки ден се говори какво трябва да стане, но никой нищо не правеше по въпроса;
- Не се дава шанс на колеги, които искат да просперират и имат добри предложения за подобрение (пак лош мениджмънт);
- Работното натоварване е сравнително малко за заплащането, което се предлага;
- В работните помещения е мръсно; лятото - топло; зимата студено (зимата за склада примерно ви трябват 3 чифта блузи и яке);
- Като цяло във фирмата цари едно всеобщо чувство на непукизъм и апатия към всичко, което се случва;
- Голям плюс е, че никой не ви пита защо и колко оставате извънредно на работа. На края на месеца, ако имате + 40ч., те просто ви се изплащат като извънреден труд, нищо че през това време вие пиете кафе с колегите;
- Адмирации към ръководителите в шприцовото производство - Тони и Стоян; Ицо Суванджиев; Ицо Царев; Иван Павлов.

Не знам колко сте има ли по физическо, но бягайте с пълни сили от там.

Искам и аз да изкажа мнението си към Българо Италиянската дружба.
Нека да започнем с точка едно:
1.Заплащане = на време но малко.
2.Привилегии = Само на по високите постове.
3.Фирмена сигурност: без коментар.
4.Натоварване = Адски много, за малко пари.
5.Потенциал = без коментар.
6.Колеги = Всички до един ЛИЦЕМЕРИ и ИНТРИГАНТИ без изключение от поста.
7.Работна среда: въпрос на гледна точка.
С няколко думи за да постигне резултатите, които иска г-н Джанмарко Сантучи са почти невъзможни в момента, а евентуално ако иска трябва да смени първо персонала от по горните етажи: започваме с инженерите: г-н Димитър Петкански (всяка манджа мерудия бърка се на всякъде дали му е работа или не той е правия), Димитър Кънев ("големият мъж") никакво уважение към колежките и колегите, всички в неговият отдел ги е страх от него тоест без коментар така не се постигат резултати.
Можем да включим и г-жа Анна Дишева (свободен електрон не знае къде се намира с прости думи).Г-н Никола Божиков стабилно момче с мечти но според мен се изисква доста опит още. Нека да не пропуснем и Логистиката, която има почти мисля че не знаят какво правят, това се отнася и за отдел Качество за определени от тях на обяд и на маса заедно после се плюят един спрямо друг. Ако така се постигат резултати и се оправят процеси "ЕВАЛА"

За Санчтучи мнението ми е- шеф на място и че е много ДОБЪР и позволява много неща, които не трябва да се правят.
Успех в начинанието, скоро е велик ден стават чудеса дами и господа.

всички желаещи и кандидати за работа искам да дам своята коментар за да направи всеки един извод дали си заслужава и какво го очаква.Мога да изкажа много положителни неща като и отрицателни,но ще бъда максимално обективен... това което го интересува най много един кандидат за работа.
1.монтажници и работници на шприц машини и др.ОБЩИ РАБОТНИЦИ баш- както се казва в центъра на производителноста на фирмата(черноработниците) - др.длъжности по хубавите не се обявяват те са по наследство-майки,бащи,синове,дъщери..чичовци,племеници, любовници и синове и дъщери и пр.и т.н до 10-15то коляно..ако си случаен за теб е описано нататък...
заплата жени - 150лв над минималнате за страната,мъже 70лв отгоре.
Бонуси за надхвърлена норма 20-80лв. За нов работник мах 20лв
Ваучер за храна 50лв.
Глоби -размер на бонуса като компенсация ;) :) :) 20-80лв
Условия-зимата температура в производството 10-12градуса,лятото 30-35.
Колегиалност - без коментар,(всеки сам да разбира)
Уважение- никакво,само си изпълняваш нормата и мълчиш.
Работно време зависи от отдела 8-18ч или 3 смени по 8ч нон стоп.всеки ден без неделя.
Натоварване- даваш всичко на 120% за нормата ако не няма уважение,няма бонус,няма почивка... а какво има ли обратните на тези неща,глоби,конфликти и допълнително часове работа преди или след работно време с цел...достигане на норма!!
Фирмена сигурност - не знам какво е това?! Тук го няма.
Привилегии -получаваш си заплатата навреме,осигуряват те върху цялото възнаграждение...ако това може да се нарече привилегия де!
Обобщение. . Това е.
За другите! $$$
Готино место за работа ако си с италиански корени на клана см.Тучи ,роднина с или мъжа на сениорита Маркова и фамилия!! Родство с клана божи-кови,К.неви,Д.шеви и др.знаини и незнайни герои на трудъ допринесли за рзвитие на българо-италианската дружба.
Успех на всички решили се да станат част от "специалистите"
Някой може би ще се смеят,други ще се замислят,трети ще псуват но таз е реалноста. Кои може дой $бултека$& кой не. ....да е? Ми то и на италианците май им е все едно#.$&$#
!!честито на печалившите за новите придобивки$$$
Специални поздрави на всички тарикати с песента Милионерче.

Жабарите не са виновни а ония педали в парламента и ония боклуци от инспекцията по труда .Това са едни българоубийци.Каква майка ги е раждала и още нещо ние сме си родени роби.Имаме една тъпа поговорка -  преклонена главица сабя не я сече.Ей за това ни яхат от всякъде.

Иво...ти ли си ма к*рво долна???Защо си тръгнала тука да се оплакваш?Ходи си навирай тръби у ан*са че ще ти е по лесно от колкото да хвърлиш два чувала материал на 'зобелето'!1300 кинта вика...ти наред ли си бееее тва и в Спартакус не можеш ги искараш за два месеца бе гнидоооо>....балъчор...хахаха

Защо пишете глупости?Кажете ми Господа плюещи кобри в кои други фирми може да си правиш каквото си искаш,да не работиш,клюкарките ги има навсякъде.Кажете ми в кои фирми се спазва кодекса така?Къде може да си искараш някой лев допълнително?Аз съм от година и половина тук и не мога да се оплача от отношението на началниците към мен.Вършиш ли си работата няма да ти се скарат или дате наругаят.Относно за заплатите мисля че в цяла България са такива,та и по ниски.Представяте ли си да ви осигуряват на минимума!Аз бях в такава гомняна фирма.Пожелавам ви на вас пл.кобри да попадните в такава фирма боклук