май маркет /img/frontend/nomap.png"

май маркет

Здравейте, искам да попитам какво ви е мнението за магазин Опал е ж.к Младост? Обмислям да започна работа там! Благодаря ви!

Изключително прости и арогантни хора като персонал,неадекватно поведение като управа,ниско заплащане,като неквалифициран труд!

Възмутена съм от отношението на Управителя и месаря в магазина на Виница. От наличните на витрината 6 бр. свински крачета поисках- 4 бр. Отказано ми бе, можело 1 но 4 - не.Оплаках не на Управителя, който ме изслуша и после се скри и след 20 мин. си тръгнах без обяснение.Така клиенти не се печелят!!!!

Заплатите отдавна са коригирани. Според мен няма служител в магазините който да е със стаж и да взима под 700 лв.

Най вече изключително смешното заплащане 460 лева нее нормално за цели 3 месеца а после с 40 лева увеличение в кой век живее за да дават 500 лева заплата

Фирмата е стабилна. Всичко е точно!

Това е най-добрата верига магазини за хранителни стоки в момента на територията на Варна. Няма магазини с по добра работна атмосфера и човечни шефове! Условията и работата в хранителните магазини от веригите са еднакви/почти/. Разликата в My Market е, че има добро отношение. Има и реална възможност за израстване.

Хубаво, че някой е написал и този магазин тук. Става дума за магазина, който е в Аксаково. Повечето служители си вършат работата добре,но има две служителки на които не им пише имената, супер нагли и нахални са. Какво имам предвид - ами преди няколко дни стоях до витрината със сладкарски изделия, торти , негърчета и всякакви такива истории. А тези двете служителки сглобяваха кутии за торти, и стояха с гръб към витрината. Едната от време на време хвърляше поглед през рамо, за да види дали освен мен чака още някой друг, но след като постоях около 4- 5мин. в очакване да дойде някоя от двете, защото те бяха най близо - не дойде никой и излязох с празни ръце. Това е благодарение на мързела на тези две служителки, които явно мозъка им е толкова плитък, и не им стига, за да осъзнаят, че ако не са клиентите скоро и те няма да имат работа.

здравейте.искам да напиша мнението си за един малък магазин във кв възраждане гр.варна.клиент съм от скоро и винаги,когато отида в магазина момичетата,които работят там са винаги весели,учтиви и помагат при избора на покупки.приятно е човек да пазарува от такъв магазин,където продавачките не стоят,като мумии(както в други вериги магазини),а те предразполагат,да си техен клиент,като общуват с теб.поздравления за шефа им,който ги е избрал,като екип.