ЧЕК ДЕЖЕНЕ БЪЛГАРИЯ ООД / Cheque dejeuner /img/frontend/nomap.png"

ЧЕК ДЕЖЕНЕ БЪЛГАРИЯ ООД / Cheque dejeuner

Абе вие хора сте много интересни! Я се научете да пишете правилно и тогава предявявайте претенции към работодателите и изказвайте мнение. Аз съм работила в компанията и се разделих с тях по много цивилизован начин. А вие ако забременявате 2 месеца след като постъпите на работа, естествено, че няма да го толерират. Във всички компании е така.

Чек Дежене България-операторът на ваучери за храна , вече прекрати даването на ваучери за своите служители излезли в отпуск по майчинство.........
Между другото в тази фирма никога търговския мениджмънт най вече не е подкрепял евентуална бременност на своите служителки .
Звучи малко като дискриминация , но за съжаление такива са разбиранията на някои ръководни хора в отдела , на които може би там не им е мястото и слабо разбират от сплотяване на колектива и ефектвна колективна работа.
Колеги , незабравяйте , че Господ бави , но не забравя :)

Чудесен колектив,само положителни неща мога да кажа..Заплащането също е добро.Целия екип е на ниво и готов винаги да помогне.
Радвам се че съм част от екипа на Чек дежене България.

Много лош мениджмънт , добри заплати горе долу , но ужасно отношение с персонала , прикрита гавра към служителите си имат. Търговският мениджмънт е ужасен.Не са избрали правилния човек за тази длъжност.

Фирмата е определено добра с млад и амбициозен колектив. Заплащането е индивидуално - зависи от опита и резултатите.
Мениджмънтът подхожда винаги с разбиране и уважение към всеки и е на високо ниво.
Работна атмосфера: спокойна работна среда, позволяваща професионално развитие.
Най-общо - който иска да успее може лесно да докаже своите качества.

Отношението към служителите е абсолютно европейско , екипът е много добър,много готин , сравнително млад.
Съгласен съм с мнението , че доста научаваш от Cheque Dejeuner.
Заплатите за момента са добри. Както във всяка фирма не може всичко да е перфектно , но на фона на другите фирми Cheque Dejeuner е доста по напред.
Много коректни дори при напускане , не както повечето фирми.

Стига глупости... нз кои от кои офис е, но като не са Жи пускали на лекции да сте си намерили работа на смени или някаква вечерна, надомна или каквото се сетите. Свободното време зависи от начина по които успеете да си наредите ангажиментите вие самите и винаги можеш да се измъкнеш. Абсолютно никога не ти отказват отпуск както и няма да те мъмрят защо си закъснял. Заплащането също е добро в съотношение с работата, която се извършва. Всичко си зависи от това ти самия до колко добър търговец си - като не си ще си вземаш основната заплата, която мисля, че е доста по-добра от на местата на които се работи от сутрин до вечер и нямаш време за скатавки.

Лош мениджмънт и психическо напрежение. Никакви перспективи за развитие

колектива е страхотен, но не може да се каже същото за ръководството

Ужасен мениджмънт, обещтанията не се спазват, никакво уважение към персонала и развитие. Ценят се качества, които не са свързани с умствените качества и работливостта.