Импрес ООД /img/frontend/nomap.png"

Импрес ООД

И така.Фирмата загива.Защо ли?Най-вече заради високомерието на 1-ия шеф и скъпата му жена.За нея са най-важни модните тоалетчета,\"красотата\" и любимото и тенисче.Това,че заплатите на служителите са намалени,че напускат не е важно.Важен е лукса.@-ия шеф се опитва да лавира,но уви.Не успява.Във фирмата е важно да се подмазваш и да интриганчиш срещу другите.Много свестни хора заминаха заради \"любимци\" на шефовете.

Аз съм от въпросните съкратени, мога да кажа, че въпреки всичко се отнесоха много коректно и никак не им беше приятно и на тях... Колегите бяха готини и все още си поддържаме връзка... Имаше изградена организация на работата, което си е много хубаво, има фирми, в които такава липсва... А прецакването на служителите по време на кризата си е факт в почти всички фирми, там поне предупреждават отрано. Общо взето, не мога да се оплача от тях, напротив - смятам, че са готини и като колектив, и като фирма.

Евалла на шефовете на фирмата, които поради настъпилите горещини са осигурили ледено студена вода в изобилие!:))

Може да си има кусури, но по отношение на плащането са абсолютно лоялни.

не плащат.