Ред Девил Кетъринг /img/frontend/nomap.png"

Ред Девил Кетъринг

За първи път изказвам мнение за работодател, но искам да изкажа възмутението си от тази уж "ГОЛЯМА" фирма, която "Оперира" на българския пазар вече повече от 20 год. И така: Екипа е от нахални, неграмотни и неразбиращи от работата си малки ликенца. Работата в екип е: "Това не е моя работа" и "Ти си виновен". Никаква колегиалност, никаква нормална работна среда, само злоба и лицемерие. Доколкото до кухнята им - купуват продукти с изтекъл срок на годност, приготвят ги и после ги предлагат - нямало достатъчно хора да следят и тези неща, като срок на годност. Така, че не се учудвайте като прочетете за тях, че е имало бели червеи в козето сирене на някой от техните събития. Доколкото до управата - единият собственик - Емил, когато прекали с алкохола убижда, ругае и звънни посред нощ, да си излее мъката, от това, че има пандемия и ТИ си виновен И за това, както и за неговите грешки, защото се е напил предната вечер и не помни.А относно заплащането - обещават едно, после те обвиняват че не си разбрал и ти дават наполовина. И така помислете си преди да започнете работа там.

Работих като кейтър. Много добре ми се получаваше да съчетавам лекциите и работата. Като заплащане си бях доволен (плащат на час и има няколко нива на заплащене). Понякога беше по тежичко на големите събития, но екипа е супер. Препоръчвам ако търсите почасова работа :)

Може да вземате добри пари ако се скъсате от работа. При мен бяха много коректни с плщането.

Некоректни както в плащанията,така и в отношението към персонала.Адис куук енд буук е сущо тяхно заведение.Не почвайте работа там никога,никога.Отнасят се надменно и не плащат редовно.