ВАГО КОНТАКТТЕХНИК /img/frontend/nomap.png"

ВАГО КОНТАКТТЕХНИК

За има няма три месеца два пъти видях тяхна обява за инженер продажби... Или условиията не са приемливи, или обявите са формални. Не може да претендираш с условия на труд и толкова често да търсиш хора...

Уважаеми г-н Гарев,
Благодаря за мнението и готовността Ви да отговорите на въпросите ми. Използвах основната идея на сайта - да изразя мнението си относно посочената обява.
Смятам също, че когато една компания има претенеции за определени квалификации и качества към кандидатите за дадена позиция е редно да напише какво минимално компанията предлага от своя страна, в това число и като заплщане.  Доколко даден кандидат отговаря на тези изисквания е отделен въпрос и субективна преценка от страна на работодателя.
Не очаквам някой служител да напише точна цифра, най - малкото не е коректно към работодателя, но поне диапазон, от който човек да прецени изобщо си струва да си подготви документите. Не е изключено след цялото инвестирано време  за подготовка, интервю.. и т.н , да чуе сума, която е обидна за него! И с това да се получи, че кандидата си е загубил времето,а поне за мен то е най - ценно.  Това са моите съображения, и не ангажирам никого с тях!
Поздрави!

Здравейте г-н инж.,
Нивото на заплащане във Ваго Контактехник е силно обвързано с личните качества и резултати на служителя. Обявата не е партенка, както се изразявате и е реална.
Относно владеенето на чужди езици - всички служители владеят минимум английски. Не смятам да разяснявам защо обявата е на български, а не на английски.
Ако имате каквито и да било въпроси може да се свържете с мен на тел. 0898 424 659 и ще се радвам да Ви отговоря.
Поздрави,
Светлин Гарев

Здравейте! Някой може ли да сподели какво е заплащането за позицията "Инженер продажби" в тази компания, вече два пъти този месец пускат обява. Наистина ли им трябва човек, или е само партенка?
Другото което ми направи впечатление е изискването за английски език, а обявата е пусната на български. Като имаш претенции кандидатите да ползват английски , толкова ли ти е трудно да напишеш обявата на английски, и автоматично да отсееш неграмотните на този език. Просто е смешно някой да иска от служителите си английски, а той самия да не ползва такъв.  И това ли е поредната псевдо европейска фирма, с побългарен мениджмънт, на който някой трябва да му вади заплатите - не могат една обява да напишат на английски, но искат кандидатите да знаят.
"  ИНЖЕНЕР ПРОДАЖБИ - гр. София
....Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля да ни изпратете Вашата автобиография на английски език.
 http://www.jobs.bg/f1344424    "