Е - СКАЙ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Е - СКАЙ ЕООД

Кандидатствах по тяхна обява - обадиха ми се за интервю. Дотук добре. Нещата се разпаднаха след като ми беше казано, че ако не мога да се появя в определен ден и в определен отрязък от време през този ден сме щели да се чуем ако цитирам "не намерели кандидат". И тъй като повечето хора имат ангажименти през работната седмица, както и аз включително, не можем да си позволим да обикаляме на повикване. Фирмите с това държание трябва да разберат, че не само те оценяват кандидата, но и кандидата си прави сметка за тях. И да, определено няма да се чуем. Правете си изводите.

Твърдо НЕ препоръчвам за хора, които имат някаква форма на достойнство! Това е една от фирмите, за които с гордост мога да заявя, че се радвам, че съм техен бивш служител. Първо ти казват, че ще вършиш 5 неща, после се оказва, че има още 105. Няма адекватно разпределение на работата между служителите в отделите. Докато агентите не могат да си поемат дъх и да изпият дори чаша вода, то служители от други отдели са през час на Play Station-a.
Естествено, прецакването с парите го имаше, но толкова се радвах, че напускам, че халал да са им!

Силно НЕ препоръчвам. Работата е много натоварена. Йерархията е като при комунистическа фирма - не можещите и знаещите, а старите и хитрите имат предимство. Ако си по надолу в йерархията никога няма да имаш право -винаги те са правите. Уважение към персонала -нулево. Само експлоатация и колкото издържиш.

Агенцията разчита основно на агресивната си реклама, което естествено се отразява на служителите. Работи се в 5 различни смени като доста често графикът не е изготвен за удобство на агентите, а точно обратното - вечер работиш до 10ч. , сутрин си от 8.
Заплащането е неадекватно за натовареността - зверско изцеждане на нерви, сили и желание.
Изказано мнение на служител не се разглежда с внимание, клиентът винаги е прав и тежко ти и горко, ако не е доволен.
Екипът е само от млади, позитивни хора, сплотен е доколкото може.
При напускане естествено не се изплащат заплати, да не говорим за бонуси.
Не се цени труда и усилията, мотото е " Можеш повече!"
Работи се нонстоп , празници / делници няма значение.
Доста често се организирам мироприятие и обучения за служителите, които никак не са излишни.

И аз съм поканена на интервю в петък за същата длъжност,но незнам какъв ще е теста,а и аз теперва съм започнала магистратура счетоводство. ...

Здравейте,ще кандидатсвам за длъжност помощник-счетоводител фактурист и ще се явя на теоритичен тест.Някой правил ли е такъв и какво представлява? Благодаря предварително :)

Ако това е първата ви работа и нямате претенции за заплащането фирмата е добро място.
От там нататък ще започнат главоболията: глобите за неправилно дишане, мъмренето за заскъснения и грешки, обедната от 30 мин - ако заскъснееш мисли му, тоталитарния режим като цяло и най-вече лицемерието.
Големите бонуси, които се обещават на интервю са мираж, а глобите, за които само ви споменават са ежемесечни (между 50 и 150 лева).
При напускане ще се опитат да ви прецакат с една заплата.
Ако нямате нерви, не започвайте ! няма да получите, по-скоро ще ви вземат!

Работата и стреса са много.Работи се и на празници , както и понякога - Събота и Неделя, коета зависи от направен предварително график.Обедната почивка е 30 минути. Започва се на 400 лв работна заплата. След 3тия месец получавате бонуси. След 6-тия заплатата се покачва с 100 лв.
При напускане на фирмата Доньо Марков ще Ви прецака като Ви удържи от парите , ако не и цялата заплата.
Като екип има готини хора и добро настроение.
TeamLeader -ите са обзети от страх , тъй като постоянно им се мъмри.
Няма привилегии освен бонус от продадените сам.билети , който често е съпроводен с различни глоби.

Мога да го препоръчам само на хора, на които това им е първа работа. Започва се на ниска заплата, до 6 месеца се увеличава. Ако някой не напусне няма как да се издигнеш. Работата е много и стреса е много. Доста често се остава извън работно време, което не се заплаща. Не получаваш нужното уважение и признание от ръководството, но ако си направил грешка бъдете сигурни, че ще има мъмрене и глоба, която ще ти вземат от и без това малкия бонус. Няма никакви социални придобивки,нещо повече- офиса се намира на зелена зона и ако идваш с кола можеш да паркираш срещу 50 лв. на месец. Да не говорим за 13 заплата или нещо допълнително. Ако някоя авиокомпания им даде като подарък екскурзия, може и да си от късметлийте, които да отидат. Но те не дават пари за нищо.
Повечето хора са готини и млади. Това и че те осигуряват на цялата сума са единствените неща, заради които бих препоръчал работата. Ръководството се опитва да изгради уважение основано на страх от глоби и скандали с тях.
Добър вариант за първа работа в сферата на туризма, но много лош във всички други отношения.
Внимавайте при напускане, управителя се опитва да не Ви плати. Препоръчвам на всеки да си вземе заплатата и да си тръгне. Бъдете сигурни, че ако останете няма да Ви бъде платено.
Има хора, които се ползват с привилегии, защото имат по-близки отношения с ръководството. Ако получават подаръци от авиокомпанийте, бъдете сигурни, че Вие няма да разберете за тях.
Надявам се, че опита ми е Ви е бил от полза.

Като цяло работата е свързана с голяма концентрация. Има не малко възможности да се сбърка при продажбата на самолетни билети и застраховки. А в случая всяка грешка и промяната и след това  буквално струва пари. В началото разбира се ще има толерантност към подобни грешки, но тя няма да е вечна. Държи се особено много на точността и качеството на изпълнените задачи. Излишно е да казвам че в срок е задължително условие. Това е едната особеност на работата.

Друго - предвид че фирмата се издържа само от комисионната за продажба на самолетни билети - ще се иска от всеки консултант да направи поне определена бройка билети. Според мен стандартите им за продажби са малко завишени. Няма да изпадам в цифри и подробности - ако те одобрят - ще ти кажат. Не е непосилно, но мисля че може да се снижат малко. Както за сезона, така и за месеца. И ако ги направиш чудесно - бонус към заплатата. Другото е че държат да се предлагат ВСИЧКИ продукти на компанията на всеки клиент. Ако месечния таргет е изпълнен - бонуси за целия екип. Ако ли не - ами... ще те питат защо, как, какво се случва? И предвид че фирмата се налага агресивно на пазара - няма да търпят оправдания. "Защото щом ние можем - значи и ти можеш." Ако не можеш - стискаме си ръцете и това е. Искам да кажа че политиката е такава - ще проявят толерантност към теб, но до определен период. След това - или влизаш в тяхното темпо или си тръгваш.

Заплащането е добро, според мен даже доста прилични парички може да се изкарват. Лошото е че глобите също не са за подценяване. А както споменах - бързо трябва да се научиш да избягваш поводите за това. Парите не се бавят, и се превеждат по карта.

Работното време се спазва доста стриктно. Ако се наложи - да ще те викнат, но след това обезателно ще ти се реваншират подобаващо. Почивките също са на ниво. Вярно не излизаш когато си поискаш, но пък винаги се намира време за всички.

Колегите са доста сплотени и помагащи си. Има някои с малко по труден характер, но както във всяка фирма - с правилния подход няма да ти сипват сол на главата. Лични интриги и нападки няма. Или понедокато аз бях там. Просто се иска да си вършиш работата.

Като цяло фирмата е за агресивни продавачи. Може да се гради кариера, но напрежението е голямо.

Има чести организации на фирмени партите, кино, излизания и така нататък.

Може би единствения явен недостатък е че се намира на отдалечено място и се пътува доста.