Филикон /img/frontend/nomap.png"

Пичове ето начин как да си изкарате странични доходи Аз си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Изключително некоректно отношение.Кандидатстваш за определена длъжност по обява, а се оказва коренно различно нещо. Започваш работа, но в първия ти работен ден не получаваш трудов договор. Казват ти, че в момента го подготвят и ще ти го предоставят, когато е готов.Обикновено го получаваш след няколко дни или седмици. Дотогава обаче вече си работил известно време.... Относно заплащането – ще те осигуряваме на минимална заплата,такава е практиката в бранша, но ти не се безпокой ще получаваш това,за което сме се разбрали.
И когато си знаеш правата и видиш ,че не си заслужава и минута губене на време, пак извъртат нещата в своя полза- ти да си прецакан и виновен.

Една от малкото останали фирми, за които държавата си затваря очите, че не осигурява работниците на реалните им заплати. Всеки месец служителите се редят на опашка да получат на "черна каса" остатъка от заплатата.
В такава ситуация и глобите са често срещано явление. Бонуса е, че работиш често в сезон извънредно, но понякога ти го заплащат.

За Пловдив незнам как е но в София незнаят какво правят буквално.... за 10 месеца работа там се смениха около 15 шофьора (за 5 работни позиции) при търговците горе доло същото положение...

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ.

Пичове, вместо да се занимавате с такива фирми , които ви се подиграват по-добре играйте в https://golden-farm.biz/?r=729922 в този сайт си изкарвам по 100$ на седмица без никакъв проблем..!

Не заслужават никакво внимание. Не просто няма отношение към хората, които искат да работят, а в последсвие се оказва, че обявите, които пускат са неверни - пише едно, а се оказва абсолютно различно. Не познавам г-н Калибацев (собственик) и неговата фамилия, но това, което говори по интервюта, за липса на работници е абсурдно. Или просто не знае как се подбира персонал за фирмата...Не знам и не ме интересува. Много обидно отношение и няма да препоръчам на никого повече Филикон.... а им бях фен много години...и работих с тях много години.

В тази фирма знаеш отколко часа си на работа,но не знаеш кога ще приключиш.Стигало се е до над 20 часа работа само защото няма сменник който да те смени.Най-често смените са до десет часа и без доплащане за извършената работа.Натоварването е голямо за разлика от получаваните жълти стотинки.На всичкото отгоре,един жалък екземпляр с длъжност - главен технолог си прави разкошни далавери с циганите работещи в завода и те си живеят на нашия гръб.Тоест - получава пари от тях,за да ги поставя на хубави работни места без да се назорват... Ако имах друга възможност,не бих се застоявал и минута повече.Не правете грешката да си похабявате здравето само за единия хляб,който се получава тук като заплата...