Авалон Индъстри АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,гр.Русе, ул.Шипка 108 ( склад на Артистика )&markers=Варна,гр.Русе, ул.Шипка 108 ( склад на Артистика )

Авалон Индъстри АД

1 точка от 13 мнения

Понеже гледам, че са пуснали обява за работа на длъжност "регионален мениджър", искам приятелски да уведомя кандидатите да не си губят времето с тази фирма по никакъв начин. Освен натоварване и излишни нерви нищо друго няма да получите. А бонусът е във форма на редовно забавяне на и без това хилавите заплати.

Като гледам мненията....все още си "яко" да работиш там !

Лого БГ Работодател
social icon social icon social icon
Благодарим Ви, че сте част от БГ Работодател!

Анонимен, публикували сте мнение в уеб сайта БГ Работодател. За да го потвърдиш и да бъде видимо в страницата за фирма Авалон Индъстри АД, моля кликни на следният линк:
Ако линка не работи, моля копирай го и постави директно в браузъра си.
Мнение:

Четете коментарите които са написани, МНОГО СА ВЕРНИ И ТОЧНИ!!! Никой уважаващ себе си човек не би се занимавал с тази фирма!!! Само обещания, лъжи, замазване на очите и сваляне на звезди от МАЛОУМНИЯ ШЕФ БОНЧЕВ, който не разбира нищо от бизнес!!!Залива те само с искания за ЦИФРИ И РЕЗУЛТАТИ и лъжи за бонуси, които все намира начин да не ти плати, заради "НЕЩО". Нормалните фирми имат търговски екип от регионални мениджъри и екип от търговски представители, а тази фирма има само ЕДИН "ТЪРГОВСКИ ДИРЕКТОР", който е продавал салами в МЕТРО а сега продава лепило, без да разбира нищо от търговска политика. Той играе роля на търговец, мениджър и "ТЪРГОВСКИ ДИРЕКТОР" за цялата страна!!! Преди цялата страната се покриваше от 5 човека с престижната позиция "РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ", които са прости търговски представители, покриващи огромни региони, които в нормалните фирми се покриват от поне 5 души на регион, а в тази И САМ ВОЙНА Е ВОЙН за региона. Дават ти една кола на 300 000 км, която е с върнат километраж, един лаптоп на поне 7-8 години и Нокиа ползвана от 10 души, която за нищо не става и трябва да си купуваш сам апарат. С тези "ЕКСТРИ" трябва да показваш ЦИФРИ И ЦИФРИ И ЦИФРИ!!!! И ако имаш 10% ръст за поверения регион ти поставят условие да повишиш оборота за 1-2 месеца поне с 30% и ако неможеш си заминаваш, понеже конкуренцията има оборот от 2-3 милиона на година, а ти не си помогнал да стигнат и те тези цифри, което е НЕВЪЗМОЖНО, защото фирмата няма никаква реклама, под никаква форма не се рекламира и почти никой не я знае. Но ти си длъжен да я популяризираш като обикаляш страната като пълен тъпак и да обясняваш на всеки колко е перфектно лепилото ти и че цената е трепач. Няма никакъв шанс за развитие в тази фирма, освен ако не напуснеш сам и не си отвориш нови възможности пред себе си! Качеството на продуктите беше добро, но започнаха да се заместват суровините от които се произвеждат и качеството отиде по дяволите! А като има рекламация ти си на топа и обираш негативите, шефа ти казва оправяй се, не ме интересува, продукта е без проблеми, майсторите грешат в работата с него! Ти си затова да отговаряш на клиента, затова вземаш заплата, оправяй се !!!!! Миналото лято решиха, че няма нужда от търговски екип и уволниха 4-ма от петте "РЕГИОНАЛНИ МЕНИДЖЪРИ ПРОДАЖБИ" понеже шефовете решиха че така ще си увеличат печалбата, понеже за всеки човек има разходи около 25 000 лв на година. А петия, ГЪЗОБЛИЗЕЦА, който е от Русе, го направиха "ТЪРГОВСКИ ДИРЕКТОР" на фирма без търговски отдел. ПЪЛНА СМЕХОРИЯ!!! Произвеждат за ОРГАХИМ и не ти позволяват да се бъркаш в техните райони и да не им правиш проблеми, а в същото време имаш таргети за минимум 7-800 000 лв за годината на район, а ти едва правиш 2-300 000 лв. И ТАКА КОЛЕГИ, ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ПРЕДИ ДА СИ СЛОЖИТЕ ПОДПИСА НА ДОГОВОРА С АВАЛОН

Някой знае ли как е във тази фирма? Заплата, работна среда, отношение, качество на продуктите?

Като гледам мненията,...фирмата се е променила, станало е още по-зле :)

Безкрайна поредица от погрешни решения породени от алчността на Жоро Бончев доведе фирмата до това, което е сега! Работих там от самото създаване на фирмата през 2009г. до 2015, когато ми писна да се моля за да получа това, което ми е обещано, за това си го взех сам.

Абсолютна смехория. Шефа е комплексар и пълен тъпак, който не разбира нищо от бизнес. Знае само да обещава и да не изпълнява каквото е обещал, измята се като мишка и лъже постоянно. Заплатата е нищо в сравнение с натоварването като "РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ", а в същност си обикновен търговски представител, отговарящ за 1/4 от страната и си на път по цял ден да може да огрееш на всякъде. Уважение няма никакво от страна на шефовете, най вече от тоя в РусИ. Привилегии също никакви-дават ти една кола на 250 000км, един 100 годишен лаптоп и телефон от 5лв ползван от 20 души, който не върши никаква работа и се спасявай сам. Натоварването е 100% психическо, най вече от малоумници шефове, които само искат цифри да виждат. Шанс за развитие НИКАКЪВ!!! Всеки месец събрания, на които се говорят само едни и същи глупости, а се правят в базата, която е на майнатаси и блъскаш по 750-800 за един ден да идеш и да се върнеш и цял ден те заливат с ТЪПНЯ и претенции. Колегите се сменят често от шефа, по някакви смешни измислени причини. Няма никаква сигурност в тази глупава фирма. Жалко само че материалите са наистина добри, но няма кой да поведе фирмата нагоре, а само я забиват към дъното с прости и тъпи решения на "ШЕФА" БОНЧЕВ.

Ако ши се работи без да ши плащат, отивайте. Шефа е някакъв не изявил се грандоман, кара едно раздрънкано БМВ и се мисли за велик,а като го попиташ кога ще дава заплати се чуди как да се измъкне: "Ами...спешно ли ти трябват? Ами не можеш ли да изчакаш до другата седмица?", а той вече ги е забавил с една седмица и половина.
Абе....чудя се само защо има още хора, които се връзват на това, че ти дават служебна кола, а заплата не и продължават да кандидатстват там?
Успех на всички в тази кална яма Авалон.

Всичко е една огромна глупост, качество никакво, цени едни от най-високите, промиване на мозъци....абе не си заслужава.

От месец съм във фирмата и я напускам, зашото намалиха заплатите с 30%, сега в София ще се взима по 500лв., като регионален мениджър продажби.Смяааах !!