модна агенция ред- моделс /img/frontend/nomap.png"

модна агенция ред- моделс

Не става дума за ред моделс но както и да е. Аз също като горе посочената дама ми изкочи реклама на сайт:fotoreklama.eu и да я търдите така в търсачката не излиза обадиха ми се след месец даже бях забравила казаха ми че се обажда мениджърът им и че съм одобрена но трябвало да ми пратят някаква регидтрация по спиди която струвала 49 лв и 20 лв струвал някакъв сертификат след това те щели да ми изпратят ваучер 1200 лв не чух за какво ще ми послужи защото беше шумно край мен та въпросът ми е някой знае ли за какво става въпрос измама ли е? След което ми обясняваха че щели да ме рекламират 5 години и ако спечеля нещо 30 % е за тях и хотелите ги плащали агенциите

Модна Агенция Ред Моделс е несериозен работодател. Служителите в тази фирма злоупотребяват с довериено на кандидатите за модели. Първо на интервюто е редно да се кажат всички забележки към кандидат моделите, и въобща кандидата става ли за модел, а после да се направи фотосесия и да се вземат парите. А в Ред Моделс първо ти вземат парите и после ти казват, ами Вие защо не ми казахте за този проблем преди, а миниджърката, която провежда интервюто за какво е сложена там. За мен тази агенция е измислена, без всякякъв просперитет. Нито ти осигуряват работа, а обещанията преди да си платиш таксата са огромни. Пиша това за да предупредя моделите, които искат да се развиват в модните среди, да не се подлъгват в тази измислена агенция, в която се крият по телефона и дават само лъжливи обещания.

Въобще недейте да се лъжете с така наречената Ред моделс !!! Миналата година подписах договор с тях,при което трябваше да заплатя сума от около 400 лв. Г-жа Костадинова ме уверяваше,че ще имам снимки постоянно,ще ме викат на ревюта и какво ли още не... Впоследствие ми се обадиха да ходя да се снимам в някакъв албански музикален клип (който трябваше да стане готов до 1 месец,но вече половин година няма никаква информация за такъв клип),платиха ми 40 лв и...приключих преди да съм започнала... Обещанията да имам снимки по 3-4 пъти в месеца вече ми се сториха смешни.Наскоро прочетох във известен наш вестник,че това е рекламна агенция за ге*ове компаньони(от което става ясно защо лансират само представителите на силния пол...) И така,аз търпеливо чакам да се мине едната година според договора ми,защото ако реша да се махна,трябва да плащам още сума ти неустойки... Та съветът ми към всички,които се чудят за какво става въпрос е-ВЪОБЩЕ НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ТАЗИ ФИРМА,освен ако не сте решили да похарчите пари за измислена фотосесия и... една година бездействане.

Извинявам се. Redmodel  без "с" накрая че са две различни неща. А дъщеря ми е на 6г

Здравейте. И аз подадох документи за дъщеря ми в Ред моделс. Обадиха ми се че е одобрена и че трябва да подпиша документи като заплатя 50 лв. имате ли наблюдения за тази агенция

Здравейте не знам дали за една и съща агенция става дума,но във Facebook бях влязла 1 път и отстрани ми излезе да се регистрирам за статист,направих го,и ми се обадиха след месец(даже бях забравила) казах ми,че съм одобрена и ако искам да работя за тях,трябва да заплатя 30 лв. куриер да дойде до в къщи и да ми донесе документи,та въпроса ми е,дали няма да ми вземат парите и да си чакам после да ми се обадят,или наистина има нещо вярно,малко се чудя за това ако може да ми каже някой нещо ще съм благодарна :)

Тази модна агенция RED MODELS e пълна лъжа.. аз се излъгах взеха ми парите с много обещания а нищо не направиха само искат пари и то суми от рода на 400 500 лева ... никога не се записвайте ,..,

е де за това става на въпрос де РЕД МОДЕЛС се управлява от  Даниела Костадинова която е била управителка на фреш и и после на национална агенция за модели България след сканадал  тя отваря нейна агенция ха сега се сещайте какво е  РЕД МОДЕЛС АМА ВСИЧКИ СТЕ СУПЕР ПРСТИ С ЕДНА ДУМА КРАДЕЦА СЕГА ВИКА ДРЪЖТЕ КРАДЕЦА  ХА ХА ХА

Тази модна агенция за която всички тук говорите малко няма общо с темата НО тя е или беше.. поне до като се намираше на ул . Солунска с подвизаваше с името НАЦИОНАЛНА МОДНА АГЕНЦИЯ :D :D :D само по името личи че не са как трябва.. това е модната агенция на която много хора наричахме ОБИРДЖИИ.. а ни б позната с предишното си име Fresh Fashion където базата им бе на ул . Опълченска .. След като стана един спор и скандал и ги закриха те се появиха с името НАЦИОНАЛНА МОДНА АГЕНЦИЯ и продължиха дейността си както преди.. Преди 2-3 дни минах случайно през Солунска и видях че вече и от там ги няма.. което страшно ме учуди НО.. :)

Но да се върна към темата.. RED MODELS.. за тх някои може лид а ми даде по пълна и точна информация?!
И тук обявата е че предлагат работа НО на каква длъжност търсят хора?! какво е заплащането и работното време.. и тн :)

Хубав ден на всички и доскоро
УСПЕХ!

Здравейте,Моля ви кажете името на фирмата ,която коментирате по-горе!?/Споменава се само Солунска.../Някой поучавал ли е предложение за работа ЛЯТО 2013 в Англия? Как стоят нещата с тази фирма-'Регистрация България"ЕООД?Заплаща ли се тази регистрация и колко?В сайта пише,че е Майка  Фирма и е собственик на "РЕД МОДЕЛ"и"ЗОНАТАМОДА.ком"