82 ОДЗ "Джани Родари" /img/frontend/nomap.png"

82 ОДЗ "Джани Родари"

0 точки от 1 мнение

Нямам думи за простотията и ниското ниво на компетенция, и отношение към колегите и подчинените. Директорката и заместник директорката не стават за тези длъжности, две от учителките, които се занимават с интриги също. Останалите учители, помощник-възпитатели и персонал постоянно се сменя, защото не е като като тях в интригите. В началото всеки идва с желание да работи, но след 2-3 дни започва адът. Викове, крясъци и обиди. Карат учителите да работят по няколко длъжности и ги унижават Почивка няма и до тоалет не те пускат, и следят. Оставят само учителите да бъдат всичко - учители, чистачи и помощник-възпитатели. А, когдато видят, че някой не е като тях - просто го гонят и не му плащат, освен, ако разберът, че ще ги съди.
Децата стоят на студено, служителите също. Много пъти децата са гладни. Няма контрол от проверителен орган за храната.
Не препоръчвам на коного този работодател! Такива хора са срам за България!