Хотел Кендрос Пловдив /img/frontend/nomap.png"

Хотел Кендрос Пловдив

Заплащането в хотел Кендрос е трагично, Работи гаджето на сина шефа, развали колектив от началото на създаването на хотела, всички напуснах заради нея и продължават да напускат, никой не се задържа повече от 2-3 месеца, освен ако не си нейна приятелка уредена от нея, организация нулева, колектив там няма, униформа няма, транспорт или пътни няма, осигурена храна за персонала също няма, дори водата трябва да си плащате, нямате право и на кафе, хотела се издържа главно от почивки в късните часове.Никакъв потенциал за развитие.

Татяна Робева и Павлина Шишкова - уволнена дисциплинарно и уволнена ... лъжливи и заядливи коментари !!!

написаното от татяна робева напълно отговаря на истината що се отнася до следващото мнение на надя нормално е да защити семейните интереси но дапомисли защо за по-малко от седмича напуснаха 6 човека що се отнася до транспорта -да за нея има но за останалата част от персонала дали има

НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ ТАМ . ЗАПЛАТАТА Е МАЛКА .ЦАРИ ПЪЛНА АНАРХИЯ ОЩЕ КАТО ЗАПОЧВАХ НАПУСНАХА 5 КОЛЕЖКИ ИМАХА ГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ ДОКАТО СИ ВЗЕМАТ ЗАПЛАТАТА .АЗ ВЕЧЕ 2 МЕСЕЦА НЕ МОГА ДА СИ Я ВЗЕМА ПОНЯКОГА ИМА ТРАНСПОРТ ПОНЯКОГА НЕ А СМЕНИТЕ СА ДО 23 30 .ТАМ ЗАПЛАТИТЕ СЕ ПОЛУЧАВАТ НАКРАЯ НА МЕСЕЦА А ТЕ КАРАТ ДА СЕ ПОДПИСВАШ НА ВЕДОМОСТА ОЩЕ НА 10 ЧИСЛО НЯМА БЕЗПЛАТНА ХРАНА И ТОНИЗИРАЩИ НАПИТКИ ЗА РАБОТЕЩИТЕ НА РЕЦЕПЦИЯ НОЩНИ СМЕНИ ПО 12 ЧАСА. НЕ СЕ ЗАПЛАЩА НОЩЕН ТРУД .ЗА ДА СИ ЗАРАБОТИШ ЗАПЛАТАТА ОТ 380 ЛВ ИСКАТ ДА ИМАШ 196 РАБОТНИ ЧАСА РАБОТИ СЕ КАТО БАРМАН И СЕРВИТЬОР В РЕСТОРАНТА И НА ЛОБИ БАРА А ОТНОСНО МНЕНИЕТО НА НАДЯ ЗА БОНУСИТЕ ТЯ КАТО СНАХА НА ШЕФА МОЖЕ ДА ВЗЕМА БОНУСИ НО ЗА ДРУГ НЕ СЪМ ЧУЛА САМО ГЛОБИ ОТ 50 ЛЕВА НАГОРЕ

Рядко няма транспорт,храната е с голяма отстъпка,относно заплатите всеки си прави сметката дали го устройва,в крайна сметка хотела не е с много стаи и няма чак толкова работа.Колегите и колежките ми са с образование и опит,има само 1,2 ма на които са гласували доверие,защото имат желание и са способни.Относно шефа,понякога дава бонуси,дигна заплатите скоро и направи страхотно парти с Диджей,пълен кетъринг и награди за всички!!!

Не работете за Хотел Кендрос Пловдив!!1 Това е най отратителното място където можете да попаднете, заплатите са супер ниски, с теб се отнасят по зле от животно, няма осигурена нито храна инапитки, нито транспорт. Заплата на администраторите е 380 лв, което си е жива подигравка, камериерките взимат 36о ????сервитьорките 390 което дори повече от администраторите, хотела няма управител, цари пълен безпорядък, и е ужасен кл'карник, на никой не му пука за теби ти говорят за гърба. Собственика е габровец само от там си правете сметката каква заплата да очаквате а да не говорим за отношение, явно на него толкова му пука за хората и за самата организация.след като оставя неграмотни хора и то без никакво туристическо образование да ръководят хотела. не си губете времето, загубено време е това, нито може да се развивате, нито с нещо да си помогнете или да научите. не препоръчвам!!!!!!