Ширинян ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Ширинян ЕТ

На мен за смяна на батерия ми взе 15 лв. На клиента пред мен взе 10 лв. На моя капака е с 4 винтчета, а неговия беше без винтчета, капака се защракваше. Грешката е моя, че не попитах предварително каква е цената.

Надут и абсолютно некомпетентен, и безотговорен човек. Дадох си часовника (Касио, гмуркачески, издържа до 100 м. под вода) за смяна на батерията. Като си го получавах полу на шега, с усмивка го запитах - "Добре ли го затворихте ? Че смятам да се гмуркам с него..." Той надменно ми отговори  "Както съм го отворил, така съм го и затворил." Часовникът ми се напълни (НАПЪЛНИ, не само да пропусне !!!) с вода още при първото ми влизане в басейн. Без да съм се гмуркал, само влязох и той се напълни. И изгасна. Върнах го за поправка. Той не можа да се справи, даде го на някакъв колега, който също не можа да се справи. И накрая ми каза "Ами нищо не може да се направи. Това е." На въпроса ми за някаква негова отговорност, компенсация (часовникът, все пак, е скъп, а за повредата е виновен той) - двамата с дъщеря му (която му е нещо като приемчик) най-грубо ме наругаха. Няма да ги цитирам.
Не бих съветвал никого да си дава часовника в ръцете на Ширинян.

Много алчен часовникар.За батерия SR521SW Maxell,която струва 1,6 лв. ми взе 10 лв.,като ме излъга,че неговите батерии били много качествени и по тази причина били скъпи.Аз отворих сам часовника и видях,че ми е поставил цитираната батерия.