Международни услуги за охрана и сигурност ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Международни услуги за охрана и сигурност ЕООД

Тази Фирма има да ми плаща за 2 месеца парите от както съм започнал работа в тази фирма не съм видял и стотинка направете си сами изводи дали да почвате работа там.

1 точка

Както горе споменатото,плюс попълване на анкетна карта в която освен личните данни искат и марка и номер на личното оръжие.Това като за начало.Автобиографията и препоръчителни писма които сте изпратили през сайт за работа въобще не се разглеждат,това което сте написали в анкетната карта и нищо повече.Относно заплащането,220-300лв.ако някой смята,че с тези пари може да си покрие разходите да ходи на работа и да му останат за семейството да отиде и да опита

И на мене бяха ми напълнили кутията за да дойда на интервю за работа потвърждавам долният коментар защото наистина имаше около сто човека във един и същи час. Заплащането е на минимална заплата и се отказх не си заслужават парите просто губене на време.

Не си губете времето да ходите на интервю в тази фирма! Днес бях на такова, подходиха изключително несериозно - извикаха накуп поне 50 човека и ни оставиха да чакаме отвън на студа между 30 и 60 мин. Парите са смешни - няма и 300 лв за невъоръжена охрана, и няма и 400 за въоръжена.