ВАЛтроник /img/frontend/nomap.png"

ВАЛтроник

1 точка от 9 мнения

Христо, Вальо наема разни салонни търговци-представители от бая време в опит да изплува. И в София, и в Пловдив, Бургас и Русе - почти навсякъде. Не му се получава не само в Бургас. Иска с трици да лови маймуни ( пък хваща масово търтеи и неориентиран народ ). За 800-850 лв. + ГОЛИ ОБЕЩАНИЯ за бонуси му се връзва маса народ. Някъде дава по изключение и 1000-1100 където само плява му се връзва на интервютата. Няма как да те обучат за търговски предсравител защото няма кой да го направи в тази фирма уникална фирма включая и шефа. Не него му да й само да крещи и обижда и се света му е крив. Масата от старите служители над 1 г. ( те са около 20 човека де) си кюта кротко и имитира дайност.
Добре се е получило. че не си губил повече време там.

Бях нает като търговски представител/салонен търговец.
Нито бях обучен за търговски представител (спрямо стандартите им) нито имах обособено място в салона като салонен търговец. Стоях прав и за мен нямаше обособено работно място. Очакваше се от мен да посрещам, обслужвам и изпращам клиентите. Паралелно започнах с една позната. Тя застана на мястото на дамата която напусна току що. Незнайно защо наеха двама човека а свободното обособено място беше едно. В момента в гр.Бургас, регионалният ръководител в магазина е една усмихната, любезна и доста приветлива дама, която е доста добре запозната с асортимента, който се предлага от фирмата. Отношението и към мен беше доста студено, сурово и безкомпромисно. Дори имаше моменти на необяснима критика за несъществуващи ситуации и проблеми. Определено, въпреки професионалните си качества, дамата, лично според мен, не може да владее нервите си адекватно. Поради тази причина работната атмосфера през моите очи беше доста неприятна. За Караджов, мнението ми е, че е коректен работодател, човек с голям умствен потенциал и позиция в обществото. Идеята му беше да работя като търговски представител. За съжаление не получих нужното обучение за такъв. И съответно заработих по моя методика на автопилот. (Както казах, защото не получих насоки и изисквания). Раздялата ми с фирмата започна, когато се получи неразбирателство между мен и регионалната. Явно тя и Караджов не бяха уточнили каква всъщност е задачата ми и как точно да я изпълнявам. За колежката, която започна с мен, мога да кажа, че въпреки, че бяхме в общ приятелски кръг, не желая да имам нищо общо повече с нея.Тя започна да се държи студено и надменно с мен, пряко копирайки регионалната. С удоволствие бих написал колко е жалко да се държиш студено с приятел, за да се харесаш на по висшестоящите, по доста по вулгарен начин, но ще го оставя на вас да си го представите. Поставих две от шест на заплащане, защото заплащането във фирмата като за гр. Бургас спрямо подготовката ми беше задоволително. Поставих една звезда за уважение, защото не видях човещина от никого,освен от Караджов, докато работех там, а и се наложи да звъня и да се излагам два или три пъти за да си получа заплатата по карта.(Все ме забравяха). Привилегии... не се сещам за такива. Но да речем единица. Фирмена сигурност и тук не ми идва на ума как да коментирам. Натоварване - по скоро психическо. Доста кофти атмосфера. Потенциал. Според мен с толкова хаотично и слабо организирано отношение към подчинените си, Караджов няма да просперира така, както му се иска. Местоположение. За Бургас, малко в тъча, но поне имаше къде да се паркира (макар, че на мен ми беше забранено да паркирам на фирмения паркинг, а на дамата с която започнахме паралелно, не, защото приятелят и ремонтираше колата на мъжа на регионалната. НАПРИМЕР :) Колегите ако можех да дам минус десет звезди щях да ги дам, зарди глупавата подмазвачка и зарди разклатената психически, регинална. Работната среда - зимата студ, лятото не се пускаше климатика до 10ч щото на регионалната и беше хладняк. Общо взето доста нелепо преживяване.

Ако искате да си спестите главоболия и най вече ЦЕННО ВРЕМЕ, не се занимавайте с тази организация.

Диана Караджова, съсобстеник на фирмата, невъзпитана психопатка и истеричка! Не ходете там! Вредно за зряавето е! Тъпанарка!

Няма такова фирма. Не се лъжете, не започвайте там. Бях там 1 година. Много тежка година беше. Собственика, който е и управител се държи ужасно с всички. Любимото му занимание е да се прави на велик и да крещи на всички. НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ ТАМ.

ЗДР,РАБОТЕХ ТАМ НЕ Е ЧАК ТОЛКОВА ЗЛЕ КОЛЕКТИВА Е 0 ИМА МНОГО ИНТРИГИ КАТО НЯМА РАБОТА ПО ДОБРЕ ДА СИ В КЬЩИ ЗЛАПЛАЩЕНЕТО Е СЛАБО ТАМ ИМА МНОГО ШПИОНИ ЕДИНИЯ Е ПРЕСЛАВ ,КАТО СИ ТРЬГНАХ МИ ПЛАТИХА ВСИЧКО ,

Зле зле и пак зле. Има работа Валери Караджов е нервен. Няма работа той пак е нервен понеже работниците стоят. Все едно служителят е виновен, че търговския отдел в лицето на жена му не си върши работата. Постоянно се меси в работата на вески. Той е най-великият. Той може и знае всичко. Останалите са измет. Не може сам да вземеш някакво решение за каквото и да е било. После става световен проблем. Много нерви поторших там. Заплащането е ниско. Когато аз започвах там той ми даде 200 лева над офертата на друга фирма и се подлъгах. Просто потрошените нерви там не струваха 200 лева отгоре. Отделно, както повечето осигурява на едно плаща друго. Моя съвет е НИКОГА не започвайте. Бягайте от тази фирма.

Ивайло, ти като какъв работиш там. Бях на разговор с тоя Караджов да ме наема, ама нещо ме плашите с тия коментари. Дайте малко повече инфо, че имам и една друга оферат за малко по-малко пари, ама ако е толкова зле не ща да си тровя нервите с глупости. Тя и жена му ли бачка там?

Ммм заплащането беше доста ниско за сектора. Поисках си увеличение след известно време работа там, не ме огря и си тръгнах. Ако трябва да съм честен загубих си времето в тази фирма. Колкото до собственика, рядко разговарях с него, но винаги се стигаше до спор. Съгласен съм с колегата писал преди мен, че за всичко е виновен служителя. Не си е оферта тази фирма.

ВАЛторник или ВАЛелектрик. Това са две фирми с един собственик. Не ви препоръчвам да започвате. Парите, на които ще започните са приемливо. ниски. И до тук с хубавото. Собственикът на фирмата се интересува само и единсвтено за печалбата си. Не го интересуват служителите. Държи с тях, като с роби. Вика крещи, държи се арогантно. Не ви трябва да си тествате нервите. За всичко са виновни служителите. Изгоряла му е крушката в тоалетната. Ще намерим из фирмата виновник. Извънредният труд не се признава. Колкото и да работиш в очите на собственика е малко.