"И.Д.М.-20" - оод /img/frontend/nomap.png"

"И.Д.М.-20" - оод

Моите ангажименти бяха към два ресторанта от бран "Добро" , единия в центъра, другия в парк Заимов.
Собственикът ме интервюира със своя хвалете се консултант, необразован самозванец за успешен бизнес, по скоро водещ към нетрезви, нерационални решения. Просто такова безумие не бях виждала. А собственикът сякаш не умее да разсъждава се превърна в марионетка на консултанта си, дори го направи съдружник. Консултантът си повярва силно и започна да се държи нагло, да повишава тон и заповядва със замах. За мен лично този човек си нямаше и понятие от бизнес, прокара идеи и решения, които се оказваха илюзии за реалността тук.
Прокара глоби, санкции, възложи ха ми безумни инструкции да напиша за персонала за всяко едно действие...
Разбира се осигуровките са некоректни, както и много други неща.
Така и не разбраха моята работа, просто изключително цинично и евтино поведение. Мръсни кухни, липса на хигиена, развалена храна и никакъв синхрон и контрол над рецептите и реални порции.

Здравейте, тъй като работих в тази фирма исках да напиша ревю, защо не трябва да работите там.
Фирмата "И.Д.М. - 20" стопанисва рестораните "Добро".
Заплащнето беше не приемливо за тази работа която се върши, като възлиза г/д на 40лв за 13-14 часа работа (осигуровките са за ваша сметка). Имаше някакво уважание към мене, но то беше от хората на моята длъжност и управителите (до някъде), не очаквайте уважание от собственика и от МЕНИДЖЪРКАТА, особено от втория.
Привилегии нямаш, освен, че ти дават да хапваш 1 път за
тези 13-14часа работа. Натоварването е голямо, работа има, пари - не, в склада е мазало, тавана е висок 1.50 и си удряш главата непрекъсното, освен това не е приятно да носиш каси подгърбен. Местоположението е добро и лесно се стига до работа, дори и с градски транспорт, а за потенциала, смятам че го притежава, но не и с тези управници. Колегите стават (без кухнята, там главния готвач е нервак). Работната среда е мизерна.
НЕ се захващайте там!