Български спортен тотализатор /img/frontend/nomap.png"

Български спортен тотализатор

Здравейте бъдещи кандидати за работа в родното ТОТО!
Искам да споделя моя съвсем скорошен лош опит при кандидатстването ми по обява в компанията. Бях потърсен по телефона от служителка,която ми определи ден и час за интервю по обява за работа и в уреченото време се явих на място в централата им.Последва безкрайно чакане /около 40 мин./след уреченото време без никаква информация какво се случва.След което реших да позвъня на телефона, от който ме бяха потърсили и попаднах на друга служителка,която ми каза да чакам още ако си преценя или пък не.Проблема бил че на колежката провеждаща интервютата й се наложило да излезе по работа.Естествено такива неща се случват,но нито ми се обадиха да отложим за друг ден интервюто нито беше намерен заместник да го проведе вместо нея.Естествено след тези обяснения си тръгнах,като изразих готовност да проведем все пак разговор и да насрочим евентуална друга дата.Дамата насреща ми се съгласи да предаде моето желание и така се разделихме. В крайна сметка след прекарани 50 минути и до момента все още без повторно обаждане от страна на никой от компанията си мисля,че хората там изобщо не зачитат явно случайните кандидати за работа,които са имали нещастието да попаднат на обява в интернет.Вероятно обявата е била само проформа за да се убеди обществеността,че се набират служители по съвсем прозрачен начин. Пожелавам на всички бъдещи кандидати за работа в родното ТОТО по - голям късмет от моя.

Работата не е лоша, заплащането е редовно и в срок.
Осигуровките са на реалната заплата.Колежките са добронамерени.
За разлика от София,ние сме случили на мениджър в лицето на Петър Кумановaли,с които винаги можеш да се разбереш и това е причината да се работи спокойно, без интриги и ненужно напрежение,което е основната причината да направя за себе си компромис със заплата,която наистина е обидно ниска.

Ниско заплащане! Ужасно отношение на Ирина Божкова , вместо да сплотява екип прави интриги с колегата! Големи изисквания без да има отговор на това!Никакъв потенциал за развитие! Стоиш затворен 10 часа на ден! За 800лв искат велики неща!!!!Добре ,че се осъзнах на време!

Никакви условия на труд! Работа за хора над 50 които нямат друга алтернатива! От както божков взе нещата в свои ръце нищо не става! Печалби няма. Заплати лоши...

Работата е приятна, не е тежка. Но за съжаление върви с друг отрицателен проблем на два крака- вашия регионален мениджър. В моя случай това беше Ирина (до колкото разбрах другите региони си държат на екипа, просто аз попаднах на неправилния човек). На интервюто ти казва, че се работи 2/2, заплащането не е високо. След което отиваш за 3 дни на обучение в офиса, което е далеч от реалността. Аз имах щастието да отида на практика в тото пункт, за да науча наистина как се работи. Вече бях готов обучен кадър, които може сам да се справя с работата. И тук се появи моето разочарование. Вместо 2/2, ми беше изготвен тримесечен график с начало на моята кариера в БСТ от понеделник до неделя без почивка от 9ч. до 19ч, часовете за месеца бяха 190 за 27 дни. В разговор с мениджъра ми беше казано, че имам на ден по 1ч. обедна почивка (за което трябва да се радвам) и, че все пак аз нищо не работя, просто се занимавам с талони и фишове, извънредни часове не се заплащат. Работиш за слава. Трудов договор така и не бях видяла, но съм била назначена във фирмата. Как се случват така нещата, не ми стана ясно??? Иначе се търсят нови млади лица, за да се сменят "бабките" по тото пунктовете, но именно тези бабки ще останат да им изкарват заплатите. Отношението е под всякаква критика...и после защо младите хора заминавали в чужбина.

На интервюто те омайват как всичко е супер и някакви супер глупостите и накрая реалността е тотално различна... Обучението е пхлна пародия, за 2 дена си готов и почваш, въобще нямат време за губене, "ти ще си най-ценният им кадър". Иии да не забравим прекрасната регионална, която ще ти свали звездите в краката и накрая ще се държи все едно си роб и това е призванието на живота ти, постоянно трябва да лъжеш клиентите "колко много" печалби има във всички билети и накрая идват и ти правят проблем ако не хванеш даденият таргет, а за парите да не говорим, колкото за Бог да прости. С тази мижава заплата дори двата края не могат да се вържат. По-добре си търсете друга работа, защото кака ви Иринка само ще се подиграва с вас, защото все не е на кеф :)

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Като видите обява от тях, бягайте надалеч. Аз в такъв ад никога не съм била. Ниско заплащане, работиш за милостиня, отношение на мениджъри нулево. Гледат те като престъпник. Бягайте надалеч.

Дано не сте почнали там.Бягайте с 200.Почивни дни през седмицата.Бачкаш извънредно ,ама не ти се плаща.Проблема не е с големите шефове,а с дребните началници дето мислят ,че земята се върти около тях.Като дойдат на обекта и са на зор,звезди свалят,като идат в дирекцията съвсем друга песен пеят и забравят бързо ,какво са обещали.Там е за пенсионери-с пенсийка и заплатка(смешна) може и да закърпите месеца.

Здравейте,интересувам се,ако има някой от настоящите или бивши служители на Български спортен тотализатор да дадат мнение за заплащане,работно време,отношение и други неща за позиция касиер на тото пункт.