Български спортен тотализатор /img/frontend/nomap.png"

Български спортен тотализатор

Работата е приятна, не е тежка. Но за съжаление върви с друг отрицателен проблем на два крака- вашия регионален мениджър. В моя случай това беше Ирина (до колкото разбрах другите региони си държат на екипа, просто аз попаднах на неправилния човек). На интервюто ти казва, че се работи 2/2, заплащането не е високо. След което отиваш за 3 дни на обучение в офиса, което е далеч от реалността. Аз имах щастието да отида на практика в тото пункт, за да науча наистина как се работи. Вече бях готов обучен кадър, които може сам да се справя с работата. И тук се появи моето разочарование. Вместо 2/2, ми беше изготвен тримесечен график с начало на моята кариера в БСТ от понеделник до неделя без почивка от 9ч. до 19ч, часовете за месеца бяха 190 за 27 дни. В разговор с мениджъра ми беше казано, че имам на ден по 1ч. обедна почивка (за което трябва да се радвам) и, че все пак аз нищо не работя, просто се занимавам с талони и фишове, извънредни часове не се заплащат. Работиш за слава. Трудов договор така и не бях видяла, но съм била назначена във фирмата. Как се случват така нещата, не ми стана ясно??? Иначе се търсят нови млади лица, за да се сменят "бабките" по тото пунктовете, но именно тези бабки ще останат да им изкарват заплатите. Отношението е под всякаква критика...и после защо младите хора заминавали в чужбина.

На интервюто те омайват как всичко е супер и някакви супер глупостите и накрая реалността е тотално различна... Обучението е пхлна пародия, за 2 дена си готов и почваш, въобще нямат време за губене, "ти ще си най-ценният им кадър". Иии да не забравим прекрасната регионална, която ще ти свали звездите в краката и накрая ще се държи все едно си роб и това е призванието на живота ти, постоянно трябва да лъжеш клиентите "колко много" печалби има във всички билети и накрая идват и ти правят проблем ако не хванеш даденият таргет, а за парите да не говорим, колкото за Бог да прости. С тази мижава заплата дори двата края не могат да се вържат. По-добре си търсете друга работа, защото кака ви Иринка само ще се подиграва с вас, защото все не е на кеф :)

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Като видите обява от тях, бягайте надалеч. Аз в такъв ад никога не съм била. Ниско заплащане, работиш за милостиня, отношение на мениджъри нулево. Гледат те като престъпник. Бягайте надалеч.

Дано не сте почнали там.Бягайте с 200.Почивни дни през седмицата.Бачкаш извънредно ,ама не ти се плаща.Проблема не е с големите шефове,а с дребните началници дето мислят ,че земята се върти около тях.Като дойдат на обекта и са на зор,звезди свалят,като идат в дирекцията съвсем друга песен пеят и забравят бързо ,какво са обещали.Там е за пенсионери-с пенсийка и заплатка(смешна) може и да закърпите месеца.

Здравейте,интересувам се,ако има някой от настоящите или бивши служители на Български спортен тотализатор да дадат мнение за заплащане,работно време,отношение и други неща за позиция касиер на тото пункт.

Досега не съм виждала обяви за работа.
Как се избира перонала никой не знае.