ФЕМАГ БЪЛГАРИЯ ООД /img/frontend/nomap.png"

ФЕМАГ БЪЛГАРИЯ ООД

Заплащане под всякаква критика на фона на труда, подценяване на хората които са допринесли много за фирмата и толериране на хора които нямат умения, но умеят да се подмазват на шефката. Хора, които нямат никаква преценка за своите служители. За уточнение, човек работил там 15 години и дал много от себе си и като време и като труд, лишил семейството си от присъствие - 1300 лв.,а хора напуснали от недоволство в следствие върнали се - 1800 лв., охрана - 900 лв. Ако нямате достойнство това е вашето място.

Ако искате да се гаврят с труда ви и да се отнасят с вас като отпадък .Изискванията са хиляди заплащането много слабо за сферата около 1000 лв с ненормирано работно време .За сметка на това се произвежда и изнася много скъпа продукция във повечето български фирми за дограма ще взимате доста повече пари за по малко работно .Отношението е под сяква критика за интересуващите се мога да дам мн повече инфо [email protected]

Доколкото знам тази фирма е фалирала :) Иначе съм напълно съгласен с колегата по горе.... в тази фирма само шуробаджанаците са добре, с две думи ако не изчуаш щерката на шефа или шефката няма да прокопсаш.... плащане мизерно!

здравейте на всички заинтересовани, моля никой да не започва работа там поради ред причини. работи се от 12 до 15 часа на ден, заплащането е по преценка на работодателя.осигуряват ви на минимална работна заплата.и всичко останало се заплаща на ръка но е по преценка на работодателя колко и какво ще ви се заплати, а не спрямо изработените часове и положен труд.работи се всеки ден без неделя, но понякога и неделя.условията на труд са нехигиенични и доста мизернички.можете да се поинтересувате от инспекцията по труда за останалите неуредици във тази фирма.