"Берьозка -България"ООД /img/frontend/nomap.png"

"Берьозка -България"ООД

Току-що дойде новината, че мрежата Beryozka е направила немислимото от бизнес гледна точка:
- уволни управителя на най-добрия малък магазин (2 служители) в цялата верига и приблизително 5-то място от 49 магазина в общото класиране
- предадох този магазин на управителя на най-лошия голям магазин в Бургас, който е един от най-лошите в цялата верига сред всички магазини, независимо от размера.
Така че сега се оказва, че ако работите добре, стремите се да изпълните плана и да развиете магазина, тогава сте уволнени, а управителят на изоставащия магазин е повишен. Накъде върви светът?

Дойдох да работя като продавачка в магазин, магазинът започна да изпълнява плана, а след това го и преизпълни. Ние получиха заплата малко повече от обещаното, но след това собственикът, след като научи за това, увеличи плана до магазина. Спряхме да го правим. Но през следващия месец ние го изпълниха и отново увеличиха нашият план. Така че няма никакъв смисъл да работим добре, ще получавам все по-малко за работа. Такъв съветски принцип на работа. Да изгоним руснаците от България.

Обещаното запплащане не се отнася за всеки продавач.Определени хора получават обещаните суми. Отношението е много, много лошо. Собственикът е много интелигентен човек, но е жертва на собствената си бонусна система.
Малко кандидати се задържат дори за месец. Има само две постоянни продавачки.Собственика заплаща всичко по график, но който е напуснал не може да си вземе парите от директора.
За Бургас директора се казва Лена. Внимавайте!!!
На всички , които си търсят работа успех!!!

Някой може ли да напише обективно мнение за ситуацията във Варна, в обявите им има само изисквания, без да е ясно какво заплащане предлагат за всичко това, и как оценяват труда на онзи, който биха наели.
Като гледам колко често им излизат обявите не ми се струва нормално...

Като гледам колко често им излизат обявите не ми се струва нормално...

много лош работодате.л. Работиш уж на някакви смени а накрая на месеца като си видиш фиша и страх те хваща. обещават бонуси а аз така и не видях такива. за продуктите да не говорим - изтриват се срокове на годност, постоянно се сменят местата защото на шефа така му харесва в момента, а като си потърсиш правата те изхвърлят най безцеремонно. Шефовете се появяват само за малко и се държат сякаш са богове. За да успееш в тази фирма трябва да си любовница на някой от началниците.
НЕ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА ХОДИТЕ ТАМ.

Мога само да пожелая късмет на тези които подали автобиография! Работа на смени които избираш сам, от страни изглежда готино , но не така когато получаваш фиш с заплата . Коко и да работиш все оказвасе че не работодател ти плаща пари ,а ти на него . Всекий месец ти липсват 20-40 лв от заплата не знайно по коя причина .Шефове питаш ,те намират тъпи обяснения , или съвсем не се меркат докато персонала позабрави . На интервю ти говорят коко готина и лека работа но издържаш там само заради персонала който работи там. обещани бонуси до ден днешний чакам ! повече от продукти с изтекъл срок на годност , карат персонал да изтрива ,или изрязва дати . Има неща които невозмажно да продават но нямат право да изхвърлят, защото алчност на шефове е голяма . И неги срам да троват хора . Знам само едно , нищо хубово не ви очаква там !!!!!!!!!!!!!!!!!!