Айджей ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Айджей ЕООД

Здравейте искам да попитам някой ходил ли е вече на интервю във въпростната фирма, защото аз чакам вече втора седмица да ми се обадят за интервю...

Аз също проверих в Търговския регистър и открих фирмата: ЕИК  1600096668, "Айджей" ЕООД. Регистрирана е през 2007 г. Подробности - в регистъра.

Да ви кажа тази фирма "Айджей" е някъв фантом, тъй като направих справка за нея в Търговския регистър и не ми откри фирма, регистрирана с такова име. Смятайте за какво става въпрос. :)

и аз кандидаствах за работа в Бургас , но не зная с какво се занимава фирмата , моля някой ако знае да пише. Благодаря!

И аз се интересувам от фирмата. С какво се занимава? Ако знаете нещо, споделете!

И аз се интересувам от мнението Ви за фирмата.Предложенията им като заплата са много добри,но като отношение към служителите им и работна атмосфера,не знам нищо.Моля, ако има някой бивш или настоящ служител да сподели мнение!!!!!

Здравейте, има ли някой работил за тази фирма, пуснали са доста обяви в jobs.bg за сътрудник търговски отдел, като заплатата е доста добра, има ли някаква уловка?